RAT - EAG VS PDP

mejra

Active Member
Reaction score
48
JOGE TEK SI NA 44K NAGURAO NA HR26,ZNACI TOLIKO SAM IMAO TU PRIJE MJESEC DANA,A PORAZENIH 2X VISE, tako da ba momak iskljuci se odma odavde jer kad se prica i igranju trebas da sutis i ucis
i ono prica i prljavom igranju,ko kurva o postenju
Benjo naveo sam par primjera,ima tu jos igraca sila koji su daleko jedan iznad drugog,ali sam zelio iskazati sam da pjana ne moze bizi drugi najbolji ni kad bi se salili hehehehehe a vedad ne zna sta je biti jedan od najboljih,gori od pjane za 4 kriske


Smayke ne znam sta se desavalo na hr24,dosao sam kasnije doktoru da pomognem u ratu,i pricam u vezi rata izmedju rev i nas,ja sto sam svojim ocima vidio je to da ih je Marko ubio,pa porazi 800k offa padne mu 3 sela od koja 2 vrati,znaci razvalio je bukvalno taj svijet , a to sto ste svi vi ljubomorni vas je problem,ja ne kazem da 100ka i ubica nisu odigrali klasa,ali isto tako kazem za marka
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
JOGE TEK SI NA 44K NAGURAO NA HR26,ZNACI TOLIKO SAM IMAO TU PRIJE MJESEC DANA,A PORAZENIH 2X VISE, tako da ba momak iskljuci se odma odavde jer kad se prica i igranju trebas da sutis i ucis
i ono prica i prljavom igranju,ko kurva o postenju
Benjo naveo sam par primjera,ima tu jos igraca sila koji su daleko jedan iznad drugog,ali sam zelio iskazati sam da pjana ne moze bizi drugi najbolji ni kad bi se salili hehehehehe a vedad ne zna sta je biti jedan od najboljih,gori od pjane za 4 kriske


Smayke ne znam sta se desavalo na hr24,dosao sam kasnije doktoru da pomognem u ratu,i pricam u vezi rata izmedju rev i nas,ja sto sam svojim ocima vidio je to da ih je Marko ubio,pa porazi 800k offa padne mu 3 sela od koja 2 vrati,znaci razvalio je bukvalno taj svijet , a to sto ste svi vi ljubomorni vas je problem,ja ne kazem da 100ka i ubica nisu odigrali klasa,ali isto tako kazem za marka
Ja cu ga osvojit debilu, a ti restartovan prije taj mjesec :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ma kakva ljubomora, ja ovdje licno nemam na koga biti ljubomoran, samo ti kazem, da ste ti i doca jedini haman koji mislite tako o marku, ne znate ga dovoljno dugo a ni dobro
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
smajke ona ekipa je na visokoj razini na internacionalnom,nema se tu šta pričat dalje :D

al definitivno si ti dual za poželjet i isto jedan od jačih igrača ovde <3 to džafo zna najbolje s najviše sati na računu provedenim
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
De kad pricate vec o toj 24 , sta koji kurac serete prvi na udaru i na dvije fronte skoro cijeli smo bili na dtramosovom accu maximus i ja i dtramos koji je odusto zbog Marka sto cu reci u nastavku zbog cega,znaci mi smo na fronti 2h plemkama sela skoro prazna,10x ja licno pisem Marku da se posalej staci nista, staci deff se salje doctoru kojem su sela iza mene ,staci deff se salje marku koji je iza mene ,mene awatar ubica feel nukaju 7 dana , 500 napada ne pustjau ispod svaki dan i logicno fataju mi deff i off i ja prazan sto sjecem doctoru sto marku sto jos njima 10 posle nemam za sebe , i pricate tu nesto ,pa i moja nana bi odbranila sela da se samo mene deffa , pohlepa samo cu to reci , pa kad sam ja dijelio sela koje bio prvi da kupi ,20 trainova odma od ovi najveci igraca i tad se ima deffa pokrit fronta daj ba ne diprite , nisu ovi iz revolucije otisli bez razloga , a ovaj doctor sto drka na marka koga jebe i ova mjera sto seta od servera do servera pustite price i ne smaraj te bzvz treba sagledat realnu sliku Marko jest dobar igrac ne dobar vec izvrstan al da nije sebe stavio na prvo mjesto i kao prioritet njegova sela da se brane ne bi ucinio to sto jest toliko !
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
smajke ona ekipa je na visokoj razini na internacionalnom,nema se tu šta pričat dalje :D

al definitivno si ti dual za poželjet i isto jedan od jačih igrača ovde <3 to džafo zna najbolje s najviše sati na računu provedenim
Jesam ti rekao da cu ih pojesti na frontu?
Jebi ga, valjda ce doci vrijeme kad dobijem unapređenje na poslu, pa opet nađem vrijeme da budem aktivan ko prije, pa da se nastavimo igrati istim tempom gdje smo stali, ako ne odem i ja u penziju do tad :p

Dzafo je bio kljucni igrac, ne bi sad toliko znali o hrastovini da nije njega bilo :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ja nisam nigdje rekao da sam bolji od davida saleta i tih ostalih sto si nabrojio. Vule? Smijeh. Ja sam rekao od onih aktivnih igraca da sam u top5 100% a kako znam david nije aktivan od 22 kao ni sale ni spidi ni pola rb... Tako da, logicno je da sam pretjerao, ali sa namjerom da se zajebavam. Svakako sam bolji od Marka, taj covjek ako nije nekog sjebo ili uzro svijrt sa 10 plemena on drugacije ne zna. Kako vidim samo ti i doktor nesto balite oko Marka, dok se ostala vecina sa vama ne slaze. Gdje ces rexi da je taj smrdo najbolji. Ali svakako ne planiram pisati o njemu.

Kako god i bilo sta bilo znam da sam klasa za tebe Adine a jedno 5 klasa iznad doktora. Tako da nemas pravo bi pisnut ovdje ma ni javiti se liku..

Ma voli vas pjana, ima tu svakako jos dobrih igraca jer sad na hr ti imas 50 igraca koji su odlicni ali imas i boljih iz tih 50 .. Naravno tebe ne vidim ni u 25 najboljih, dok smo vedad i ja licno pokazali da smo igraci za top 10 barem, ako ne svojom igrom, onda barem postovanjem ostalih prema nama. I da, ne mijesaj se sa mnom oko necega, kad me porazis na nekom svijetu tek se onda mozes javiti. Pozzzzzzz

Smajke benjo dino vedo i ostali srcad srcad opppp
 
Top