RAT - EAG VS PDP

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Na ovom svijetu igraci su trebali shvatiti da se ne moze krenuti sa 20 igraca u plemenu i ocekivati neku pobjedu u svijetu kad se boris protiv plemena od 30 igraca i njihove akademije koja isto ima toliko...
Od tih 20 igraca aktivnih je 10 ali opet da je i 20 aktivno,ne moze se protiv 60 igraca koji imaju vise gradova,vise offa i deffa....


Opet pricas gluposti :D sve se moze kad se hoce pa i s 15 igraca osvojit ,al ne mogu ja tebi objasnit u tebe sam da je plavo pa makar i 176 bilo :D

Odrecu te se hocu Bgm , suti ,samo suti i bices pametan :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Opet pricas gluposti :D sve se moze kad se hoce pa i s 15 igraca osvojit ,al ne mogu ja tebi objasnit u tebe sam da je plavo pa makar i 176 bilo :D

Odrecu te se hocu Bgm , suti ,samo suti i bices pametan :D
bravo rew, 100% moze, mjesec dana rata, odnedavno PDP ima akademiju, drzali su se i svako selo koje je palo, skupo je prodalo kozu, sto bi se reklo svako krvavo noblano tako da doktore nemoj da pricas gluposti, kako je onda PDP dobio NW?
Na hr23, 3 racuna su poderala sve, bili Amateri 1, amateri 2, amateri 3, amateri 4, pa posle DKL i akademija, 80% posla odradili 3 racuna. Uostalom Anele sto tako nisi pricao na pocetku rata? i ti i Adin ste bili price "pregazit ce vas"
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Na ovom svijetu igraci su trebali shvatiti da se ne moze krenuti sa 20 igraca u plemenu i ocekivati neku pobjedu u svijetu kad se boris protiv plemena od 30 igraca i njihove akademije koja isto ima toliko...
Od tih 20 igraca aktivnih je 10 ali opet da je i 20 aktivno,ne moze se protiv 60 igraca koji imaju vise gradova,vise offa i deffa....
ti igrači kad su krenulio mislili su "nas 20 njih 60", mi imamo igrače raznih kalibara dobre igrače,oni imaju Andya , i to doktor kaže da naša 3 igrača vrijede ko Kralj Atila sam .pa dobro tako se ne može osvojit,dok smo mi svakog igrača respektovali njihovog , kontali su se prošetat ,al neće da može hehe
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
bravo rew, 100% moze, mjesec dana rata, odnedavno PDP ima akademiju, drzali su se i svako selo koje je palo, skupo je prodalo kozu, sto bi se reklo svako krvavo noblano tako da doktore nemoj da pricas gluposti, kako je onda PDP dobio NW?
Na hr23, 3 racuna su poderala sve, bili Amateri 1, amateri 2, amateri 3, amateri 4, pa posle DKL i akademija, 80% posla odradili 3 racuna. Uostalom Anele sto tako nisi pricao na pocetku rata? i ti i Adin ste bili price "pregazit ce vas"
Nexus poklopi se cuj kaze 3 racuna poderala sve hahahahahaha bilo kaze 100 plemena amatera,a koliko ste spijuna izvukli iz tih plemena ?????
OGAR , OCTOPUSY , AHMED , MRSKO MI ICI TRAZIT KO JE JOS BIO , uostalom nexuse kako god ti si pusiona velika nemas blage veze dzabe ti sta god osvojio vukljajuci se uz pjanu i benju mi svi znamo da ne znas da igras
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
hahahah kakav kralj restartalo ga 3 puta na istom svijetu i on prica o igracu koji je taj svijet podera uz kozine i gammu :D
e moj ti restartadine
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Nexus poklopi se cuj kaze 3 racuna poderala sve hahahahahaha bilo kaze 100 plemena amatera,a koliko ste spijuna izvukli iz tih plemena ?????
OGAR , OCTOPUSY , AHMED , MRSKO MI ICI TRAZIT KO JE JOS BIO , uostalom nexuse kako god ti si pusiona velika nemas blage veze dzabe ti sta god osvojio vukljajuci se uz pjanu i benju mi svi znamo da ne znas da igras
i jest bilo 4 plemena amatera i dva dkla... sta buncas adine, gamma nas podero ko cigance napolitanku
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ovaj Adin mali je tek karikatura za sebe, ne znas uopste i sto i kako sam ja dosao na hr posle pauze i kako je doslo do toga da pjana i ja igramo duala i ko je sta radio ,tako da suti i poklopi se i uzivaj, gdje god sam ja igrao, ti si dobijao restart po vise puta, ni u jednom me svijetu nisi dobio, ako si gdje dobio svijet to je sto ja nisam igrao i sig. nisi sa svojim racunom ni gdje nisam igrao :D
Rezime- hr20 igrali obojica- ti ispusio, ja osvojio
hr23- igrali obojica- ti ispusio 3x, ja osvojio
hr26- ispusio si jednom, a imas acc igras po malo znaci ispusit ces jos jednom, ja cu osvojit.

Neko rece "kralj atila vrijedi ko nasa 3 igraca". evo i tu statisticki
hr20- igrali u istom timu, osvojili obojica
hr21- atila uzeo, ja nisam igrao
hr22- nisam igrao, atila uzeo
hr23- igrali obojica al na razlicitim stranama, on popusio, ja uzeo.
hr24-nisam igrao, on uzeo
hr25-nisam igrao, uzima
hr26-igramo obojica na razlicitim stranama, on pusi ja dobijam.
Statisticki, i tom atili kojeg izuzetno postujem kao igraca(kao covjeka manje, uprljao je na hr24) ja sam "crn" :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Nexa na hr 26 ne igra taj igrac na kralju atili...Udje samo kad treba sjeci ili nesto poslati,da on igra tamo u punoj snazi bilo bi drukcije mozda....
Druga stvar na 24 to smo prevazisli vec kroz price sta je bilo
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
od hr20 do hr26 covjek osvojio 5 svjetova
Gdje je igrao protiv mene, ispusio je :D
Malo je falilo i hr24 da pukne al eto, okolnosti :D
A nemoj mi pricat da ne igra, cim su proglasili kapitulaciju na hr24, dosao je i osjetilo se njegov dolazak odma je acc jace buknuo, naravno da je odlican igrac, ali eto opet, statistika ne laze, kad god smo "ukrstili koplja" izgubio je :D
Logicno, ja sam bolji :D
 
Top