SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
koji je ovo parazit majko, cut cemo se na kraju rata, a napravite slavu zbog 4 sela, rasuli ste nas :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
svaka čast :D šta ćeš ti jednom džemi koji igra 2 mjeseca a na fronti :) davno se znalo ko će past,a joge gleda JK po vivi jebo mu ona sve :D ja presjekao par trainova i dzaba 500 sjekira prodje kroz 235983476324674387 defa jebo im leveli mater ,ugl svaka čast na tim selima :D što bi doca reko ubili smo vam puno offa hehehe
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
svaka čast :D šta ćeš ti jednom džemi koji igra 2 mjeseca a na fronti :) davno se znalo ko će past,a joge gleda JK po vivi jebo mu ona sve :D ja presjekao par trainova i dzaba 500 sjekira prodje kroz 235983476324674387 defa jebo im leveli mater ,ugl svaka čast na tim selima :D što bi doca reko ubili smo vam puno offa hehehe

Hvala, neka je barem neko nešto napisao pametno i realno a ziPa ovo haha..
http://prntscr.com/dynpv8
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pošto ne mogu komentirat na ovoj temi 'novi svijet 28' jer je locked, da postavim za taj svijet komentar ovdje.

WICKED, al ono iskreno, ako je server pred gašenjem, što ga jednostavno ne ugasiš i riješiš nas sve muke odma i gotovo. Nego tebi 'daju' Nijemci ovakve postavke svijeta. Brzina jedinica 0.67 Drugi svijet zaredom bez noćnog, halo ba.. Uz brzinu 0.67 odanost po satu se diže za 1.5.. To je u 2h odanost se digla za 3, a ovamo što je brzina jedinica spora Bože sačuvaj, to ništa. Onda strijelci, istraživanje po levelima, i najveća glupost što ne znam da li se isplati komentarisati uopšte, čuj tajne vratiti na neki svijet.. Zadnji svijet sa tajnama ujedno i najgori svijet na ovom hrvatskom serveru, a vjerujem da će se sa time složiti sva većina ovdje. Pokazatelj toga je ovo http://prntscr.com/dyny8v i ne treba ništa više pričat. Vjerujem da je server pred gašenjem, pa sa ovakva dva zadnja svijeta se tjeraju igrači sa servera, i naravno bit će onih koji će da igraju, ali svakim svijetom je sve slabiji i slabiji potencijal i slabija plemena.

Ispravi me Wicked ako griješim i da se neće ugasiti ovaj server, ali sve su izgledi da uskoro hoće. Volio bi svako da se ne ugasi zadnji balkanski server, .ba se ugasio davno, i ovo da se ugasi, pa ajte balkanci ganjajte se sa brazilcima i tako to. Naravno ima naših ekipa po .net gdje ljudi ubiše brašno, krigi dere guzove sa svojom ekipom, ali i tu je većina igrača koji više ne igraju ovaj hr.

Ovakve postavke svijeta su smiješne stvarno, a jedva čekam da vidim hr29 kakve će tek tu biti postavke, za zacehnut se od smijeha vjerujem..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Iskren da budem ja se neću složiti, meni su postavke '' do jaja '' , kao i većini igrača iz mog plemena koji su mi odma pisali na fejs slikali postavke i rekli da idemo.. ne znam za druge, ali meni su ove postavke i više nego prejake.. tajne pa šta reći malo dobre promjene u odnosu na dominaciju što je super da ne bude svaki server isti, stavljen bez noćnog tako i treba i bez hrama.. što se tiče brzine igre ona mi se sviđa iz razloga za napredovanje a brzina jedinica više pripreme i jače probijanje jer će napad duže šetkati po meni idealno. Uz to ću još dodati veliki plus za WiCKEDA i super je koliko od servera do servera postavke variraju, neka svako nađe svoj žanr i ono što mu godi a ne da svaki server bude potpuno identičan prethodnom.

Pa sad vi kako želite, da budem još precizniji ovo su meni lično najbolje postavke još od ba5 :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I još uz to, da dodam ako pričamo o gašenju jedini razlog zašto hr nije ugašen su naša administracija, na čelu sa WiCkedom. Vi ako mislite da WiCked od ovog udara cokle za vikendicu, kupuje auto ili nešto dva puta razmislite, čak ni meni nije jasno zašto on ikako drži ovo kada je njegov bonus ili ti ga zarada previše mala tako da je očigledno da čovjek ima posao uz ovo gdje radi, a da mu ovo dođe nešto sa strane koje mu je postalo navika..

necu da puno da pričam ali zašto oni iz Njemačke ne gase ? zašto na svakom serveru vidite šaku igrača po mapi od 36 bodova, postoje norme koje se moraji ispuniti koliko toliko a sad dalje prokontajte neke stvari sami.. prije nego što opet krenemo da po administraciji tučemo samo da vam kažem da oni zarade ovdje nemaju i ne mogu ništa sa novcem koji dobiju od ovoga, imaju normalan posao, imaju normalno sve, uz kafu vjerovatno obave poslove koje mi zadamo i to je sve od toga dalje ništa nemaju...

Beowolf je ugasio server ma čim je se mali pad desio i kad je nestao +, naši ovdje imaju neku konstantnu i svaki novi server visi o koncu ali eto čuda dođu slovenci ili neko i napune osnove, ili budite svi korektni kupite jednom u mjesecu po 200 PB i bit ce okej sve, a ne buniti se radi postavki jer nema nikakvog smisla, ovo on očigledno radi iz navike, ili ljubavi zarade on nema, i naši admini su zasluzni sto ikako i dalje mozemo da igramo..

sad ko kaže '' neka ugasi '' pa niko ne vuče nikog da igra hrvatske servere, odite na neke engleske , američke gdje god zelite, ovo pišem jer sam dosta stvari iščačkao i sam znao sam da psujem radi postavki ali buniti se sto je svaki server nebo i zemlja od prethodnog nigdje veze, eto hr26 su nekima godilo, nekima hr27, nekima ce hr28 a radi postavki napisati da plemena propadaju stvarno nema nikakvog smisla pogotovo ako nista pročačkali nikad oko ničega..

to je isto kao kad instalirate neki program na računar svi kliknete '' accept licence , next '' a da pročitate sjebali ste se da u 50% alata piše kako imaju pristup svemu na vašem računaru, kako video-pozivima preko skajpa, do vasih poruka , do svake slike , pjesme i svega ostalog ali nikad niko ne radi te stvari i ne čačka.

Da plemena kao igrica '' tonu '' to je istina ali nema veze sa administracijom baš mi se čini pročita negdje komentar od Smayke kako napisa u fazonu '' kad uhvatim vremena igrat ću '' eh drži se toga nije on jedini, dosta ovdje su preko srednje škole otišli na faks, mnogo manje vremena ,neki našli posao i sve te obaveze polahko jednog po jednog su skidali, ja se iskreno ne sjećam kad su admini otjerali igrače bilo je da je neko odustao ali manjina... propada radi same konstrukcije igre i tempa vremena u kojem zivimo.. dovedi sad 10 gejmera, pokazi im plemena 9 ce odma odustati 1 ce ostati, kome je zanimljivo da gleda krug, u krugu gdje je paladin dva čovjeka mašu motkom, sa ostalih strana kako kolica idu gore dole u neku tunel, ovamo ovaj lupa drva , a tamo onaj lopatom vadi glinu.. kakvo to.. moras se produbiti skroz i odigrati da shvatis suštinu, naravno zanimljivije je novim generacijama GTA recimo, daj stisni H udje zena u auto, i ljulja se auto, sama konstrukcija plemena kao igrice dovodi do propadanja jednostavno moda je sustigla ovo i slabo ko ce doci novi da igra.. doci ce '' jaran od jarana '' kao Joge što je došao i ostao , da neko blizi njemu nije igrao naravno da ne bi ni on .. zastarilo i iz modilo, a mislim da nema razloga da pljuljemo po hr administraciji, ja samo kažem svaka čast njima kada mogu da održavaju ovo :) znam lično servere koji su se ugasili a duplo više je igrača bilo, kako on sastavlja kraj sa krajem i kako ovo održava ne znam ali svaka čast.
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nije da sam pljuvao administraciju i govorio da ne rade dobar posao. Nego su svjetovi postali spori i sve manje ljudi ih igra. Ja lično ne bi nikad zaigrao ovaj svijet, i čak da imam vremena, a ako se moj acc pojavi tamo, to je za skupljanje pba i ništa više.

Ne bi se složio sa tobom da je dobar svijet, čisto radi toga jer svi imam svoja neka mišljenja. Ja sebe ne vidim da bi igrao takav svijet, jer mi je jednostavno glup. Vidimo kolika je hr27 razlika od prethodnih svijetova, gdje su samo ukinuli da ne možeš otključavati plemića premiumom i taj svijet će se igrat dugo. Još je mnogo zahtjevan jer nemaš noćnog i možeš a i može te udarati po noćnom. Reklo bi se savršen svijet za mene, i za noćne ptice poput mene, ali kad malo skontaš, previše je zahtjevan, pogotovo ako krenu makar malo neke obavezice u rl, jednu noć ne budi tu, pada ti selo (primjer)

zašto na svakom serveru vidite šaku igrača po mapi od 36 bodova, postoje norme koje se moraji ispuniti koliko toliko a sad dalje prokontajte neke stvari sami
A što se tiče ovoga, lično sam ubijeđen da administracija ubacuje masu tih igrača i odma ih na startu banuje, jer kroz 14 dana se tako stvaraju barbari. Ne može neki igrač napraviti tolike račune na sva 4 kontinenta, čak i da može, napravit će ih na kontinentu gdje je on, boli ga briga za druge, znači na taj način se održava taj 'broj' igrača i ako je cilj imati na startu svijeta 900 igrača, i kao da je to neka norma koja se mora ispuniti, onda rade odličan posao da se server ne bi ugasio..
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Mozete mi objasniti te tajne ? Zar to nije kao hr17 sto je bio , i tu je nesto bilo tako ne sjecam se bas , server smo zatvorili jako brzo bas radi tgo spajanja itd
Po meni hr27 jedan od boljih svijetova, osim sto bih ja jos izbacio ova 3 lvla za vojsku , to mi je sranje zesce.
Za hr28 , ja cu samo pb skupljati jer je 1.5 brzina svijeta nije lose , a ova brzina jedinica uz ovakvu brzinu svijeta ne ide, BAREM 0.8 da je , crkve nema to je sila , ali onda se barem trebao nocni staviti , jer izbaciti crkvu i nocni u istom svijetu mi nekako ne ide.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sve to stoji kao sto si rekao Dino, nema nikakve on sad aman Boze zarade, mozda koji euro gore-dolje..a da ce se server ugasiti, nece, nije ni blizu tome, jer ima ljudi i bit ce ih koji kupuju premium i to je jedini cilj odrzavanja servera.. kad pogledas ba svijetove, bilo je i duplo vise igraca po svijetu nego sto je na hru..ali tad niko nije kupovao pb, kao sto ovdje kupuju..i tad za vrijeme ba servera vecina ih nije mogla priustiti sebi da kupi premium pored ostalih obaveza, dok danas je sve drugacije
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Toga je bilo uvijek :)
Imaš igrače koji napadaju čitav dan jedno selo, pomocu dva alata automatski to rade samo ostave racunar upaljen ispale se vrate se i uzmu nagradu, moraš se navikneš na debile :)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
haha putin ne zna kad se kucaju, zna samo kad uzmu nesto, jer je botina ziva
francetic joleta nagovorio na kucanje, danas baxuza , ko je sledeci da popusi off za francetica , jer se stari usro :D
 
Top