SPAM

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Pisi Dragane da me noblaju pisiii oko mojeeeeeeee posalji Dagera da vrati deff , a ja medju vama bez trunke deffa sve poslato nazad i skucam vam 150k offa hej tugo moja
Velika sila dana

Osvoji najviše sela na ovom svijetu.

10 / 10
10 / 10
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 4. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!


Pa onda
3x Napadač dana

Kao napadač porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 08.04.2017 (28.072 jedinica)

64.084 / 64.084
64.084 / 64.084
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 29.703. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve

Pa onda sto je od juce ostalo nema
2x Branitelj dana

Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: jučer (145.703 jedinica)

80.928 / 80.928
80.928 / 80.928
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 58.419. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve

Gdje su sad pijuni i misevi ? ja nabacim osmijeh nek vide sjaj mora da je to onaj najsladi za kraj

Od starta malta od starta babo
sa mnom je Stipe koja gine za brata


poyy
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
neki cudni mir na plemenima, sta je ovo... obnavljaju se offovi svima :D


samo kapula fejka.... HAHHAHAHA
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Tako je Judah ljudino stackaj sela oko mene ko da ja imam 700 000 bodova i 80 sela :( , ali nisi jos naucio i da ga napunis jos tri puta ovako , nema ti spasa od pajsonovog frasa

P.S. Tek se zagrijavam :D ,
bcfa956c2e877a26a3c5901de894768d.jpg

Veliki pozz za Sasu Budisu koji im otkine milion offa u akciji :D jednom rukom :(
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
CRNCI , NEMATE APSOLUTNO NIKAKVO PRAVO DA HEJTATE ZBOG OVOG :D svi znamo sta je francetic uradio sa svijeta hr23, ovo je samo njegov nacin igranja, ako vam se ne svidja, pa zao nam je imate pogresnog vodju , zz
Prvo i prvo francetic nema veze sa hr23 taj svijet SMO VAS PODERALI NA CELU SA gamma acc i mi sa ludog petka, znaci pokrij se usima 3x start nanovo.
Drugo, ne znam koji kurac se dzokavac javlja, znaci sta hoces ti, jos jedan sutnut iz crnaca i restartovan po 2-3 puta na jednom svijetu.
Ti Doktore, hajd nekad maksuz ispadas glup zajebavas se, kontam te, al znaci sad i maksuz brate previse je, ne mozes ti prozivat francetica.
Cetvrto, ja sam za ovaj prelaz znao prije vas svih koji se sad pravite pametni al nisam se htio mijesat. Totalno je blesavo likovat i ovako prozivat za ovo, hajd kad zatvorite svijet pa nije problem, al imate jos podebelo da igrate.
Rewic, Stipe derite sad i ne pustajte ovu djecu sa lanca bezveze, dzaba ce navuc ljude njima sad na racune. Ovako sad kad citam gluposti, da se ne znamo i da ne ide ljeto istog momenta bi otisao negdje na racun u Crnce i opet vas popisao gore navede botice KAO NA HR23 ;)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Prvo i prvo francetic nema veze sa hr23 taj svijet SMO VAS PODERALI NA CELU SA gamma acc i mi sa ludog petka, znaci pokrij se usima 3x start nanovo.
Drugo, ne znam koji kurac se dzokavac javlja, znaci sta hoces ti, jos jedan sutnut iz crnaca i restartovan po 2-3 puta na jednom svijetu.
Ti Doktore, hajd nekad maksuz ispadas glup zajebavas se, kontam te, al znaci sad i maksuz brate previse je, ne mozes ti prozivat francetica.
Cetvrto, ja sam za ovaj prelaz znao prije vas svih koji se sad pravite pametni al nisam se htio mijesat. Totalno je blesavo likovat i ovako prozivat za ovo, hajd kad zatvorite svijet pa nije problem, al imate jos podebelo da igrate.
Rewic, Stipe derite sad i ne pustajte ovu djecu sa lanca bezveze, dzaba ce navuc ljude njima sad na racune. Ovako sad kad citam gluposti, da se ne znamo i da ne ide ljeto istog momenta bi otisao negdje na racun u Crnce i opet vas popisao gore navede botice KAO NA HR23 ;)
nexus ne prosipaj se molim te, dzabe lizes dupe francu, ne znam tacno ko je gori ti ili on, neko da mi pomogne u odluci ?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
nexus ne prosipaj se molim te, dzabe lizes dupe francu, ne znam tacno ko je gori ti ili on, neko da mi pomogne u odluci ?
Sine zajebavas pogresna covjeka, imas dva servera u dzepu jos uvijek otvorena, mogao bi ostat i bez jednog ;)
Usput, ti ako moras da se sa nekim lizes, ja ne moram
 
Top