SPAM

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Prvi put jesam rr, kad ste me izbacili i supacki krenili na mene... Gamma sa trainom koji je jedini imao tad, a drugi put sam izgasio acc kad je vodstvo dobilo ban jer nisam imao zivaca... Nego hajd ti dodji na 27 da ti pokaze dzoksi par fora ;)
Ljudino ja gdje sam dolazio da vidim tvoje fore na kraju si ti vidio "kreiraj novo selo" a ja kraj servera ;)
A te price "izbacili supacki krenuli" mozes prodavat nekome ko nije bio u toku sa hr23, jarane moj duugo dugo si ti bio medju nama masno zadefan, jedinog koga si mogao trzat i jebavat je Fate bot i nikog vise, cak ni njemu nisi uspio odbit sela samo dzaba Psihi porobio deff :D
A drugi put si dobio rr ljudino, a slucajno "ugasio" acc kad se doslo gore tebi na 5 polja, znaci to se sad tako zove "ugasio acc" :D
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
jes lipo kad o meni pricate,hvala vam :)

Tomo napokon dobio mjesto u crncima nakon sto te na 23 nisu htjeli hahahahaaha
na cemu si sad dragi? bio sam u protivnickom plemenu i borija se do samog kraja za razliku od nekih koji odustaju ;) tako da ne blebetaj bezveze,nisan ocekiva od tebe to :p
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Ljudino ja gdje sam dolazio da vidim tvoje fore na kraju si ti vidio "kreiraj novo selo" a ja kraj servera ;)
A te price "izbacili supacki krenuli" mozes prodavat nekome ko nije bio u toku sa hr23, jarane moj duugo dugo si ti bio medju nama masno zadefan, jedinog koga si mogao trzat i jebavat je Fate bot i nikog vise, cak ni njemu nisi uspio odbit sela samo dzaba Psihi porobio deff :D
A drugi put si dobio rr ljudino, a slucajno "ugasio" acc kad se doslo gore tebi na 5 polja, znaci to se sad tako zove "ugasio acc" :D

hahahahahahhahahahahaaha , jeste supacki izbacili... i ja sta cu, tutnem psihi sitt hahaha

a acc je ugasen kad niste bili ni blizu mene, samo sto mora proc odredjeni period da pobarbare sela... :)

ps. Tomo jesi jesi trazio si da odes u crnce pa nisi otisao hahahahhhahaha plac
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
To jest Tomo Homo trazio ali ga ovi odbili ko sudski poziv , sto je veci crnjak vise bio na situ nego sto je igro uvali preko noci nam racun i ode spavat

Prozvane igracine haha Dzoka ujedi ga za mene , spricni ga jednom u testis trazi vene sam to i znas hahah

Gdje je Doca ubicu ga

Doca: Mnogi su probali i nema ih vise


Oplaka hahah
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
nezahvalna guba :) sredim ti sve i tako vracas nema veze sta si bezobrazan al to nisi ti kriv samo ti bobe pojele mozak :)
to sta si se ti usra i odusta to je tvoj problem tako da nemas nikakvo pravo meni ni ric prigovorit :) samo se poklopi usima
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
Prvo i prvo francetic nema veze sa hr23 taj svijet SMO VAS PODERALI NA CELU SA gamma acc i mi sa ludog petka, znaci pokrij se usima 3x start nanovo.
Drugo, ne znam koji kurac se dzokavac javlja, znaci sta hoces ti, jos jedan sutnut iz crnaca i restartovan po 2-3 puta na jednom svijetu.
Ti Doktore, hajd nekad maksuz ispadas glup zajebavas se, kontam te, al znaci sad i maksuz brate previse je, ne mozes ti prozivat francetica.
Cetvrto, ja sam za ovaj prelaz znao prije vas svih koji se sad pravite pametni al nisam se htio mijesat. Totalno je blesavo likovat i ovako prozivat za ovo, hajd kad zatvorite svijet pa nije problem, al imate jos podebelo da igrate.
Rewic, Stipe derite sad i ne pustajte ovu djecu sa lanca bezveze, dzaba ce navuc ljude njima sad na racune. Ovako sad kad citam gluposti, da se ne znamo i da ne ide ljeto istog momenta bi otisao negdje na racun u Crnce i opet vas popisao gore navede botice KAO NA HR23 ;)
trajat ce ovo dugo, kad prode ljetoil ako hoces i prije samo se javi nebi imao nista protiv duala
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Trajat ce ovo dugo ? Sta to Draganu ponestalo pijuna ? hey tugo moja :$ sta bi da mi radi ? moze li jok to djes to heyy :D

AJMO POSTENI IGRACI DERITE NEMA VISE DAGGERA PA NE MOZETE DA NOBLATE SELO ? :D

kojom gorooomm ides tiiiii , ja tuuu necuuu gaziti , aaaaaaaaa nikada vise nikada

Samo da jos dodam DAGGER najvece govno koje cemo da karamo momentalno sva cetvorica
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
Trajat ce ovo dugo ? Sta to Draganu ponestalo pijuna ? hey tugo moja :$ sta bi da mi radi ? moze li jok to djes to heyy :D

AJMO POSTENI IGRACI DERITE NEMA VISE DAGGERA PA NE MOZETE DA NOBLATE SELO ? :D

kojom gorooomm ides tiiiii , ja tuuu necuuu gaziti , aaaaaaaaa nikada vise nikada

Samo da jos dodam DAGGER najvece govno koje cemo da karamo momentalno sva cetvorica
citaj malo svoje komentar, pises kao uspaljeni pobertetlija
koga bi ti to karo hehehe
citav libido preusmjeravas na tude racune jer o sebi sam imas nikakvo misljenje te jednako toliko samopostovanje
a sad trg googlaj sta je libido
 
Last edited:
Top