SPAM

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
citaj malo svoje komentar, pises kao uspaljeni pobertetlija
koga bi ti to karo hehehe
citav libido preusmjeravas na tude racune jer o sebi sam imas nikakvo misljenje te jednako toliko samopostovanje
a sad trg googlaj sta je libido


Di si Minde , nemoj da shvataš ozbiljno ovu Draganu, propao joj zadnji album, propala i ona
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
pa ovaj Mejra sa svakim zagovnao, a da se ne vuče uz druge igrače vjerovatno ništa ne bi napravio
Druze, dosao sam na racun Drina ima malo vise od mjeseca, ucinak 13 : 0 za mene protiv crnaca, da vise ne pricam :)
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
citaj malo svoje komentar, pises kao uspaljeni pobertetlija
koga bi ti to karo hehehe
citav libido preusmjeravas na tude racune jer o sebi sam imas nikakvo misljenje te jednako toliko samopostovanje
a sad trg googlaj sta je libido
imas i od mene zuti karton
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
170. dana svijeta dosao Paja , digao grad do 2k , noblao 3 barbara, crnci napali , crnci se skucali . noblao 2 crnca , crnci napali , crnci se skucali , noblao 4 crnca , crnci napali crnci se skucali , crnci se naljutili i opet jadni pajini duali skidaju musice sa zidova jutros i to sa gradova od 3 , 4k bodova , pa bolje da ste neke barbare noblali i off sacuvali :(( a ne mojim jadnim dualima posao davat


1x Branitelj dana

Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 13.05.2017 (71.958 jedinica)

303.290 / 303.290
303.290 / 303.290
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 58.113. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!


crnci napali , crnci se skucali .
 
Last edited:

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
170. dana svijeta dosao Paja , digao grad do 2k , noblao 3 barbara, crnci napali , crnci se skucali . noblao 2 crnca , crnci napali , crnci se skucali , noblao 4 crnca , crnci napali crnci se skucali , crnci se naljutili i opet jadni pajini duali skidaju musice sa zidova jutros i to sa gradova od 3 , 4k bodova , pa bolje da ste neke barbare noblali i off sacuvali :(( a ne mojim jadnim dualima posao davat


1x Branitelj dana

Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 13.05.2017 (71.958 jedinica)

303.290 / 303.290
303.290 / 303.290
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 58.113. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!


crnci napali , crnci se skucali .
A ko je sponzor svega molicu lijepo :p Jebem vas nezahvalne :( ne vole mee...
 
Top