SPAM

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Grnglo zado sam ti HT , ne noblas li ta sela , poslacu te u crnce na hladjenje :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Crnci samo da znate , sav deff Grngle je kod mene :(:(:(
 
Last edited:

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Noblam selo medju crvenim i vodja crnaca me posalje u pm

I sta ce kaze mi onda ajde 1 vs 1 , kako je konto da li da nas Stefo zakljucanu sobu il da on mene gadja s jednog konta na drugo pojma nemam ali nije mi jasna ta igrica 1 vs 1 ovdje

Predaj se sine izgubio si boj ja jesam lud , ali znam igrat prljavo ko niko

Uzivaj te momcovi
 

judah

Member
Reaction score
12
ti si druze go*no od coveka i pod a i pod b i pod c..
sto se tice igre, znas sta mislim o tebi!
kapa dole..
sto se tice obraza, djon tipa smole.
razmisli sta ti je vrednije, imati obraz ili 10 osvojenih svetova..
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
ti si druze go*no od coveka i pod a i pod b i pod c..
sto se tice igre, znas sta mislim o tebi!
kapa dole..
sto se tice obraza, djon tipa smole.
razmisli sta ti je vrednije, imati obraz ili 10 osvojenih svetova..

hahahahahahahaahahahaahahaha bas ne volis babuku naseg?
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
ti si druze go*no od coveka i pod a i pod b i pod c..
sto se tice igre, znas sta mislim o tebi!
kapa dole..
sto se tice obraza, djon tipa smole.
razmisli sta ti je vrednije, imati obraz ili 10 osvojenih svetova..
karo vas je babuka, sagnite mu se :rolleyes::cool:
 

judah

Member
Reaction score
12
Reci mu Dzoka ne znam kako moze ovo reci za mene kad sam iskreno najposteni skoro u Bijelcima :(

Judah zapisan si , imas žuti karton


pa da neko racuna tvoje kartone, pa i nekako.
ovako kad imas kontakt sa 5 ljudi koji dele tvoje govnjivo misljenje, manje vise si nebitan.
samo ti nastavi po svome, u novim svetovima ce vas 5 da sjebe jedno drugog i eto.
igracete uskoro 1 pleme 1 svet, mozda izmisle botove na hard da igrate plemena sa njima jer na hr serverima nece ostati igraca
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Eto sad sam ja najgori , a Bgm nisam se ni zagrijo :( ovo je bio tek lvl 0.5 a ima 10 levela :(

Ajde bicu fin 10 dana dok se vi poslozite pa cu vam zadat unutar plemena novi nok daun :mad:

Zajebajem se ja sam fin :$

Ps: nije jedan nije dva nije tri , armija njih stace iza mene i podrzat me , jer ste vi igrali papanski vi ste igrali pickasto mi smo zbog tog propali sad je doslo nase vrijeme , sad vi ima da prolazite ko sto smo mi prosli , predaj te se misevi izgubili ste boj :D

Malo nas al nas ima

Postenacineeee male
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Halo sine cuj 1 v 1 , pa da je reko na sake pa hajde , cuj plemena tuci 1 na 1 pa Stipe gospu ti poljubim ne znam , Bogami ja nisam pametan , to isto ko kad je Black preso u crnjare da sam ja reko ajmo mi Franc da opalimo ovo 1 na 1 pa kude bolji , zovite me Babukaaa

ajmo doniraj te 500 pbea bijelci da promijenim nik , moram drzat zid na 20 posle svake 3 nuke ga skinu na 19 strasno
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
pa da neko racuna tvoje kartone, pa i nekako.
ovako kad imas kontakt sa 5 ljudi koji dele tvoje govnjivo misljenje, manje vise si nebitan.
samo ti nastavi po svome, u novim svetovima ce vas 5 da sjebe jedno drugog i eto.
igracete uskoro 1 pleme 1 svet, mozda izmisle botove na hard da igrate plemena sa njima jer na hr serverima nece ostati igraca
izmislili su botove al na easy ne na hard i nazvali ih CRNCI :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nije da branim braću svoju sad nešto. :)

Ali ako Franćetić može da piše '' Prelazak iz plemena u drugo pleme je uvijek bilo, mi ako vidimo da neko moze da se razvije u ČOVJEKA prije svega a onda u dobrog igrača mi njega primamo i to je normalno na igrici '' ..

Sada kada su neki prešli u Bijelce i kada se stvari okreću u drugom smjeru i kada vas ljudi prozivaju na osnovu toga što gubite gradove vi njih nazivate govnima? I Francetic hoce 1vs1, jel se tu račhuna i 69 duala :D?
Kao što Vedo reče, ne valja pljuvati pa lizati. Meni je totalno lik Francetic smiješan, čitao sam par postova lik u jednom postu kaze kako ima djecu, u drugom postu piše ovdje nekom da je kokošinjac, pa ljudino ja sam ti tad rekao reci to nekome drugom ako me shvataš ;) Vidio sam kako pokušavaš pokazati svoje intelektualne sposobnosi, i svađaš se sa djecom, jer citao sam postove gdje si se ladno prepirao sa likom kojem otac mozes biti a pri tom ga vrijeđao, da ne spominjem kako si pisao o svom pasošu i kroz koliko drzava si prosao, brukas se jarane konstantno . Bijelci su pokazali volju veliku prije svega Albin, poznat kao WhtGold i Toni na rachunu s njim ko vec igra, ljudi su slusali kad ste vi njih prozivali i kad je jedan Čombe pisao '' kraj svijeta je'' , ljudi vas na tako kulturan način prozivaju da to nije humano. :D A vi ludite..

Bravo Bijelci, sad nemoj da stanete, nego nogama u glavu , smrskati ih do kraja , i veliko poštovanje za vas ;).
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Nije da branim braću svoju sad nešto. :)

Ali ako Franćetić može da piše '' Prelazak iz plemena u drugo pleme je uvijke bilo, mi ako vidimo da neko moze da se razvije u ČOVJEKA prije svega a onda u dobrog igrača mi njega primamo i to je normalno na igrici '' ..

Sada kada su neki prešli u Bijelce i kada se stvari okreću u drugom smjeru i kada vas ljudi prozivaju na osnovu toga što gubite gradove vi njih nazivate govnima? I Francetic hoce 1vs1, jel se tu račhuna i 69 duala :D?
Kao što Vedo reče, ne valja pljuvati pa lizati. Meni je totalno lik Francetic smiješan, čitao sam par postova lik u jednom postu kaze kako ima djecu, u drugom postu piše ovdje nekom da je kokošinjac, pa ljudino ja sam ti tad rekao reci to nekome drugom ako me shvataš ;) . Bijelci su pokazali volju veliku prije svega Albin, poznat kao WhtGold i Toni na rachunu s njim ko vec igra, ljudi su slusali kad ste vi njih prozivali i kad je jedan Čombe pisao '' kraj svijeta je'' , ljudi vas na tako kulturan način prozivaju da to nije humano. :D A vi ludite..

Bravo Bijelci, sad nemoj da stanete, nego nogama u glavu , smrskati ih do kraja , i veliko poštovanje za vas ;).
aj Dino pogodi ko sad igra sa Albinom
 
Top