SPAM

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
cika pajo bot SBovski najveca botina njega ako ne mozete uzet napadajte meistera on je veci bot zeru od cika paje xD
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
cika pajo bot SBovski najveca botina njega ako ne mozete uzet napadajte meistera on je veci bot zeru od cika paje xD


Cuvajte se ovog Grngle , salje u pojacanja po 12 teske i ocekuje da ce dobit nagradu za podrsku :/ , udaren je malo ali dok god guta prasinu iza racuna Cika paja , ne brinemo se :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Cije su ono nuke cije su one crvene , cije to noci u samoci prolaze , od crnaca nuka , samo je zivot njihov uzalud sto na 27 prolaze

Krenitee oblaciii skinite sunce s neba , neka je tuzno crncima sve
Specijalno za sve crnce od moji sinova

poyy

Dzokavac tu nece gaziti ,aa nikadaaaa viseee nikada
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
hahahaha cuj ga, jesu tebe zvali forma kad si bio manji?

sbovski bot :D posebna sorta botova hahahah hah ahh ahh ahha hah hahahah sasa budisa sasa budisa
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
hahahaha cuj ga, jesu tebe zvali forma kad si bio manji?

sbovski bot :D posebna sorta botova hahahah hah ahh ahh ahha hah hahahah sasa budisa sasa budisa


Grijeh ba tebe noblat , 15 dana mi napredovanja nema nakon sto sam uzimao tvoje gradove :( ,pa morao prec na crnce :(


DRAGANAAAAA
 
Last edited:

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33


moras i ovo dodati obavezno , kazu ne valja akcija ako im ne izgine sto vise nuka na sela od 3k bodova, vodja francko i extra planiranje , nek je on sebe i judaha nadefao


1x Branitelj dana


Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: 13.05.2017 (71.958 jedinica)

303.292 / 303.292
303.292 / 303.292
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 70.460. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!
 
Top