Spam 1.0.1 beta

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Stari on je 80 kila mišiča več ti je reka nemoj ga smarat Hhahhahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahah kakva klokanska spodoba :p

eto koliko si glup da ne znas koje tu cuvenu recenicu izjavio hej majko draga de obrisi komentar da ne ispadnes glup Allahat
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
eto koliko si glup da ne znas koje tu cuvenu recenicu izjavio hej majko draga de obrisi komentar da ne ispadnes glup Allahat

Ja da se na tvom mistu pogledan u zrcalo i vidim 40 kila Gluposti zatražio bi zahtjev za izolaciju od svijeta da neko infarkt ne dobije
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
hocu da mi kazes znas li koje izjavio onu recenicu sto sam napiso pa mos pisat dalje
Vidiš to je razlika između normalnih ljudi (homosapiensa) i tebe (kromanjonca) što nas homosapiense to nezanima....reko bi ti ne želim biti prost sry stari Boli Me penis ;)
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Pikado strelice, draga mirkovic i takve fore moj sine tebi triba ozbiljna pomoc :D

Pogodicu te pikado strelicom ako mi ne kazes koje izjavio onu recenicu posto po tvom ispade da sam ja za sebe govorio hajd sad ne budi glup i reci inace ces pasti s motora il cu te izbacit s racuna ,a mozda ti i crveni dam da cujem ajd ?
 

judah

Member
Reaction score
12
Fanovi?
 

Attachments

  • ^671EBD88EF6DF23D184B4F52AE6EF5F6F772DAE6C859ADD025^pimgpsh_fullsize_distr.png
    ^671EBD88EF6DF23D184B4F52AE6EF5F6F772DAE6C859ADD025^pimgpsh_fullsize_distr.png
    849.3 KB · Views: 3

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Pogodicu te pikado strelicom ako mi ne kazes koje izjavio onu recenicu posto po tvom ispade da sam ja za sebe govorio hajd sad ne budi glup i reci inace ces pasti s motora il cu te izbacit s racuna ,a mozda ti i crveni dam da cujem ajd ?

Klinika za poremećene i psihički nestabilno grube spodobe
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Pa da njemu je ovo photoshop šta to bude kad nema photoshopa ni ne želim da znam i ovako od kad sam vidija njegovu sliku slabije radi lijeva strana tila to je od infarkta desne strane srčane klijetke

Koga libo q , ove slike su bile na sniperu pola servera , i sad reci koje ono izjavio ili ces pasti s motora !
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
ja sam njegov fan,momak vam je po faci svrsio,pogotovo ti judah sto se budis svako jutro uz tu sliku,jer mu je na profilu ingame :D jos malo pa ces i ti poplavit na karti

de ba dageru ne glumi igracinu ,moto si glavu zavojem fola imo saobracajnu trco kuci,nisi znao sjec....sta buncas
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
ja sam njegov fan,momak vam je po faci svrsio,pogotovo ti judah sto se budis svako jutro uz tu sliku,jer mu je na profilu ingame :D jos malo pa ces i ti poplavit na karti

de ba dageru ne glumi igracinu ,moto si glavu zavojem fola imo saobracajnu trco kuci,nisi znao sjec....sta buncas

moto glavu HAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAAHHA ODO SE SLIKAT TRENUTNA IDE NA SNIPERA HR30 HAHAHAHAHHA
 
Top