Spam 1.0.1 beta

DAgGeR

Member
Reaction score
7
ja sam njegov fan,momak vam je po faci svrsio,pogotovo ti judah sto se budis svako jutro uz tu sliku,jer mu je na profilu ingame :D jos malo pa ces i ti poplavit na karti

de ba dageru ne glumi igracinu ,moto si glavu zavojem fola imo saobracajnu trco kuci,nisi znao sjec....sta buncas

KOji si ti pizdun ?
Imma ljude koji ti mogu dokazat neke stvari o mojoj igri odmah sada odmah hehe ;)

to što vi ne podnosite dagger račun za to me boli Penis baja moj ;)
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Ček moto sam glavu zavojima samo sekund

hočeš da postavim slike da ispadneš kreten sada tu pred svima hoceš ?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Ček moto sam glavu zavojima samo sekund

hočeš da postavim slike da ispadneš kreten sada tu pred svima hoceš ?
hajdeeeeeeeeeee da vidimo

ja sam pizdun koji te kara svaki svijet ,dok ti drugi pišuuuuuuuu pjesmeeeeeeeeee
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Sinko na tvom mistu bi je moto svaki dan da me ljudi ne vide takog ružnog počevši od rodbine

Ajde smrade lani znam da ti trgam zivce i da mi ne mozes nista trenutno se pojede , ajde monki budi miran da ne bi pao s motora , ako budes fin ne samo da te necu izbacit s racuna vec cu ti pokazat kako da presjeces train da ne bi moto glavu zali boze zavoja , de ba dagger sine koga boli kurac kakav si ti igrac nisi nikad nista pokazo ajde fkt sad nisi zanimljiv nasmijo sam ti se malo nmgu vise stomak me zabolio
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
MA de ba Daggera pogodim u onu čelendru pikado strelicom zamotace glavu ko da je sa motora pao , ali eto koliko je malouman ova slika jos uvijek stoji na sniperu hahahahahhahahah iskenjo sam velikog daggera u šolju hahahahahhahahah
 
Top