Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

DeletedUser

Guest
a šta ne bi bilo dobro staviti jednom bez paladina i predmeta.
Ili, ako već ima paladin s predmetima onda da se onaj postotak ne računa svaki dan nego se recimo pomjera sa ODO/ODD bodovima. Pa da nema onih srećkovića koji se samo "mirno" razvijaju i još u prvoj fazi igre dobiju najbolje predmete, npr. baklju..:)
 

viva

New Member
Reaction score
0
s7

Vidim da je s7 nadograđena i pretvorena završno u misijski tip igre, osobno mi je poznat taj način (starcraft..MSAoE..), pa me zanima dal će se te zastavice vidjeti i u nepremium igri ?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ma vidjet cemo kako ce biti,mozda i bude dobra stvar to sa tajnama
 

DeletedUser

Guest
Ako sam dobro skužio, jedno pleme mora skupit set tih predmeta i kad ih skupi mora ih zadržati određeno vrijeme i tad su pobjednici? Ak je tako, onda je to bolje nego ovo sa dominacijom :andjeo:

P.S Ravka imaš poruku na twiteru :D
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Procitah sad o ovim tajnama.... Sranje i to u bojama!

Krenuce ljudi da noblaju barbarska sela sakom i kapom ne bi li otkrili tajnu....

Slažem se borisse, razočaran sam tom postavkom, to je kao vojni kamp, unaprijed propalo!
 

Tose23

Member
Reaction score
0
koliko sam skuzia tajne se mogu uzet iz barb sela i farmanjem istoga:woot:
ako je tako borisse onda ti ta ne stoji:eek:ok:

al svejedno
:zid::zid::zid::zid::zid: za tajne
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
koliko sam skuzia tajne se mogu uzet iz barb sela i farmanjem istoga:woot:
ako je tako borisse onda ti ta ne stoji:eek:ok:

al svejedno
:zid::zid::zid::zid::zid:

suti, boris zna najbolje :hmm: :predaja::D
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Sto se tice nove verzija tuga i cemer :zid:
To sa tajnama i tim raznim glupostima nadam se da ce to brzo ukinuti kao sto su ukinuti (kampovi) !
Nadam se da je ta ideja osudjena na propast i bice vjerovatno vecini drago ako tako bude.
Ako se to zadrzi mislim da ce mnoge otjerati sa ove igre pa i mene vjerovatno :mad:
Igra ce jos malo se zvati "Carolija" ako se ovako nastavi nebi me cudilo da bude jos nekih mocnih jedinica sa nekim magijama kojima paladin sa predmetima nece biti ni do koljena :ljut:
Kad se sjetim prije skoro 7 godina kad sam krenuo igrati na world 1 TW.NET kako je uzivanje bilo igrati:bez hrama,bez paladina i predmeta za paladina,bez ogranicenja u laznjacima,bez strijelaca itd
Da hoce da se vrate ti dani :D

Sto se tice opcija za hr 7 mislim da su dosta dobre,mozda brzina malo da je veca i da nema predmeta za paladina ali barem su one dobre ;)
 
Last edited:

grimizni

Banned
Reaction score
0
meni se puno sviđa nova verzija plemena puno puno volio bih da uvedu neke nove jedinice puno novih jedinica možda čak i brodove i neke jedinice na slonovima svećenike koji konvertuju protivničku vojsku i volio bih da se pojednostavi ova opcija oko raspuštanja plemena i prelaska svih igrača u drugo pleme nešto kao jednim klikom to sve da se obavi i osnivač tog bivšeg plemena da dobije neku nagradu za sve to i mogućnost promjene nicka kad god mi to želimo takođe promjene nicka i na twstats-u puno mi se sviđa nova verzija i ja ću da je igram.

ps

volio bih i novih opcija da se uvede u diplomaciji jer ove 3 koje imaju su malo
 

DeletedUser

Guest
12 tajni ima koje treba drzati neko vrijeme
na kraju se svede na isto,opet treba sve osvojiti
hoce li biti otvoren dio foruma za svet 7,sutra krece?
 

Tose23

Member
Reaction score
0
Sto se tice nove verzija tuga i cemer :zid:
To sa tajnama i tim raznim glupostima nadam se da ce to brzo ukinuti kao sto su ukinuti (kampovi) !
Nadam se da je ta ideja osudjena na propast i bice vjerovatno vecini drago ako tako bude.
Ako se to zadrzi mislim da ce mnoge otjerati sa ove igre pa i mene vjerovatno :mad:
Igra ce jos malo se zvati "Carolija" ako se ovako nastavi nebi me cudilo da bude jos nekih mocnih jedinica sa nekim magijama kojima paladin sa predmetima nece biti ni do koljena :ljut:
Kad se sjetim prije skoro 7 godina kad sam krenuo igrati na world 1 TW.NET kako je uzivanje bilo igrati:bez hrama,bez paladina i predmeta za paladina,bez ogranicenja u laznjacima,bez strijelaca itd
Da hoce da se vrate ti dani :D

Sto se tice opcija za hr 7 mislim da su dosta dobre,mozda brzina malo da je veca i da nema predmeta za paladina ali barem su one dobre ;)

upravo tako, bilo je predobro da bi potrajalo
al ajd crkva i paladin su uvedeni da bude malo vise taktikiziranja, malo vise planiranja itd.
ista stvar je pokusana napravit sa strijelcima i mount-archerima ali po meni bezuspjesno ( 70 posto stare ekipe te jedinice uopce ne koristi oa tako i ja jer smatram da su za***:D)
kad je uvedena nova grafika nagrade itd ajd to mi je bilo kuul xd
kad su uvedeni kampovi puko sam (epic fail) a ista stvar se sad radi sa tajnama....
Evo dragi innogames imam ja jedan prijedlog za vas s obzirom da ste vec odavno pokrenuli beta (testni) server onda neke stvari prvo provjerite da vam se ne ponove kampovi:eek:k:
Iskreno mene je ova igra malo razočarala zadnjih 2 - 3 godine. Svaka nova promjena koja se uvodi u ovu igru čini je sve lošijom i nezanimljiviom.
Promjene sluze da se ide nabolje, ne obrnuto bar bi trebale... Ovi u innogamesu očito vode sličnu politiku ko vlada Republike Hrvatske:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
12 tajni ima koje treba drzati neko vrijeme
na kraju se svede na isto,opet treba sve osvojiti
hoce li biti otvoren dio foruma za svet 7,sutra krece?

naravno. sedmica će imati svoj podforum kao i svi ostali svijetovi.
da, kreće sutra :)
 

DeletedUser

Guest
naravno. sedmica će imati svoj podforum kao i svi ostali svijetovi.
da, kreće sutra :)

znam kad krece nisam plavusa :p
zar nije trebalo ranije otvoriti dio foruma za hr 7 da se ljudi i plemena predstave?
 
Top