Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

Tartarus

Member
Reaction score
0
Napravicu ja pleme pa cu te zvati, nesto u fazonu Grcke jer vidim da obojica imamo ime iz grcke mitologije zato si mi se i svidio i srcu prirastao. :pivo:

Moze.Odgovara.Ma prijatelj mi nesto pricao o Grckoj mitologiji.I eto na kraju ispade nick:Tartarus. :) I to nam je zajednicko :pivo:
Nadam se da ce i ostatak plemena biti ko ti.Ako budu zabava nam je zagarantovana :)
 

DeletedUser

Guest
Sta se cudite...Homoseksualizam i pocinje kod starih grka

Homoseksualizam je bio zastupljen kod starih Grka ali reci da tu pocinje je cista zabluda, priznali mi to ili ne upraznjavao se jos u prvobitnoj zajednici.
 

DeletedUser

Guest
hahaha..sta je ovo samo puka koincidencija ili sto ?

3 grka :andjeo: brate mogul i ja onda sa vama planiro sam an hr7 plss nemam plemena
 

maltret

Member
Reaction score
0
Homoseksualizam je bio zastupljen kod starih Grka ali reci da tu pocinje je cista zabluda, priznali mi to ili ne upraznjavao se jos u prvobitnoj zajednici.

Pa da ali nije imao toliki uticaj kao sto je to slucaj kod grka...Posto su mnogi grcki velikani bili zapravo homeseksualci.
 

Tartarus

Member
Reaction score
0
Pa da ali nije imao toliki uticaj kao sto je to slucaj kod grka...Posto su mnogi grcki velikani bili zapravo homeseksualci.

Ma gdje ih nije bilo.Aleksandar Makedonski (356 - 323 p.n.e.).Da sada ne nabrajam.Bilo ih je uvjek i svugdje.Samo sto se negdje vise iskazuju negdje manje ko npr Bg :D Sve to treba po kratkom postupku,kod mene u goste pa na rostilj :D

hell.jpg
 

DeletedUser

Guest
otvoren je pdf hr 7, možete početi pisati na njemu.
sretno svim igračima! :)
 

DeletedUser

Guest
Da preformulisem na nacin na koji je moj kolega htio da upita.

U koliko sati ako se zna
ako se ne zna tacno sat mozda se zna vrijeme dana:
a)sad u ponoc.
b)ujutru
c)preko dana
d)uvece
 
Top