Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

maltret

Member
Reaction score
0
Pih...Pa ovo ne pocinje danas ?! Dzabe sam ustao ovako rano :D

Zamislite pofarmate barb a tamo Dino Merlin sa pesmom Otkricu ti tajnu :D
 

DeletedUser

Guest
Pih...Pa ovo ne pocinje danas ?! Dzabe sam ustao ovako rano :D

Zamislite pofarmate barb a tamo Dino Merlin sa pesmom Otkricu ti tajnu :D

E, moj Prigi :D

Pa hr7 ti je sutra 1.12, zaljubljen si opasno :p
 

DeletedUser

Guest
Fora je ovo treba držat tajne neko vrijeme... E sad koliko dugo je to vrijeme. Mislim ima li neka mira za to neko vrijeme.. Mjesec dva, tri... Pari mi se da bi ovaj svijet mogao trajat beskonačno ili se varam. Jer praktički tko prvi skupi sve tajne taj će vjerovatno imat i dominaciju na serveru tako da skoro dođe na isto, samo što će to trajat neko vrijeme...

E sad uzmimo primjer da se tajne pojave dok naravno niti jedno pleme nema dominaciju... Tajne se ravnopravno podjele po kontinentima.. Ja garantiram da nitko neće tek tako dati svoju tajnu.. Bili vi?

I sa da neko pleme skupi sve tajne, i nađe se neki mali sa mu.... i ukrade im tajnu i ponovo to isto pleme nema tu tajnu već neko vrijeme hahahaha.... skužajte sam se zabavljam hahaha
 
Last edited by a moderator:

bilokoje

Member
Reaction score
0
ma ovo možda i skrati vrijeme...

recimo alkosi na sv5, nebi im trebao bit problem skupit komplet tajni, a ovak trebaju skupit 90% sela makar su praktički osvojili server već onda kada su pobjedili mrmke(početkom devetog mjeseca)
 

DeletedUser

Guest
Pa ima logike, slažem se... E sad mnogi pišu da će se igra banalizirat, a po meni sad napokon ima smislen kraj...Ovako kako i sam kažeš guliš vrijeme na gotovom serveru...
 

DeletedUser

Guest
Fora je ovo treba držat tajne neko vrijeme... E sad koliko dugo je to vrijeme. Mislim ima li neka mira za to neko vrijeme.. Mjesec dva, tri... Pari mi se da bi ovaj svijet mogao trajat beskonačno ili se varam. Jer praktički tko prvi skupi sve tajne taj će vjerovatno imat i dominaciju na serveru tako da skoro dođe na isto, samo što će to trajat neko vrijeme...

E sad uzmimo primjer da se tajne pojave dok naravno niti jedno pleme nema dominaciju... Tajne se ravnopravno podjele po kontinentima.. Ja garantiram da nitko neće tek tako dati svoju tajnu.. Bili vi?

I sa da neko pleme skupi sve tajne, i nađe se neki mali sa mu.... i ukrade im tajnu i ponovo to isto pleme nema tu tajnu već neko vrijeme hahahaha.... skužajte sam se zabavljam hahaha

pari mi se da nemas pojma sta pises
 

Tartarus

Member
Reaction score
0
Drago mi je da se razumijemo, ces u moje pleme na svijetu 7 izgledas kao dobar lik?

A mogao sam.Vidim da imamo isto razmisljanje.Mogli smo pokusati napraviti nesto(belaj) na ovome svjetu.Javicu ti se za pozivnicu.Ne sumnjam da imas dobrih igraca sa sobom.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Napravicu ja pleme pa cu te zvati, nesto u fazonu Grcke jer vidim da obojica imamo ime iz grcke mitologije zato si mi se i svidio i srcu prirastao. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Malo sale nije na odmet, hoce li biti kakvih dobrih plemena ovdje ili cemo morati Tartarus i ja da pravimo, ako mi budemo pravili nikom nece biti dobro.
 
Top