Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Davide, posto vidim da o svima sve znas, daj nam onda otkrij sa kim ste sve imali vi, sta sluzbene, sta nesluzbene dogovore i koja je tajna vaseg uspjeha...

lp. :pivo:

oni nisu s nikim imali :ludilo:


DavidTes@novic said:
Za ljubav sa CTRL znam dosta toga,pa i od onog poricanja da nemate nista sa njim,da bi na pocetku bili svi duzni sa k54 poslati im odredjenu kolicinu deffa
A za njihovu akademiju nemam komentar...
Ako se pogledaju plemena od pocetka servera SP je bilo rank 2 neko vrijeme i dobro se drzalo i tad ste tvrdili da nemate nista sa njima iako su vam slali deff i oni i njihova akademija jos pocetkom januara,sad odjednom priznajete da imate sa njima nesto mada to se i vidi na karti...
DL pleme niste dirali sve do jednog casa tacnije SHINE ih nije dirao da bi im za jedno jutro pokupilo se 10 ili 15 gradova ako ne i vise...
Da bi vodstvo tog istog DL plemena se javilo meni i trazilo slamku spasa iako su nama neprijatelji od tako reci prvog dana !
A imaju i dokazi jasni od skype razgovora pa nadalje sa vodstvom Shine plemena prema tome necemo se lagati

eto opet čiste laži...odaklen samo tebi da su oni nama slali deff ili mi njima? To nema veze s vezom šta pričaš. Jedino šta smo mi s njima imali u početku je doslovno ništa, neka mala komunikacija ali nitko nije nikome pomagao jer smo bili predaleko jedni od drugih, i onda je to što je bilo prekinuto (sad ni neznam da li je bio samo NAP čak), ali doslovno skoro ništa nije ni bilo, zato molim te prestani lagat da znaš sve, jer neznaš ništa.

A i to što ti je scapa rekao, nikada niste htjeli priznati svu svoju diplomaciju i dogovore, nego se pravite da ste samo vi i beer bili u savezu i nitko više, što svi znamo da je laž također. I onda tebi netko treba vjerovat? :confused:

A ALR i SHINE ako su i imali išta od saveza ili neznam šta to bi bilo i logično gledajući njihov broj igrača i vaš broj gdje ste imali u savez sa birovcima i njihovom akademijom, prenoblali ste multije kako mi je danny rekao one na našem K, a sad neka i on kaže da mi to nije rekao...imam i ja to na skypu, da ne pričam dalje sve.

Zato bolje šutite i priznajte da sad imate veliku prednost radi velike diplomacije, ne kažem da niste dobri igrači ali nemojte samo lagat, to je sve što se od vas traži.
 

DeletedUser

Guest
prenoblali ste multije kako mi je danny rekao one na našem K, a sad neka i on kaže da mi to nije rekao...imam i ja to na skypu, da ne pričam dalje sve.

Ja tebi rekao? kako se ja toga ne sjećam? SB nije imao multi račune, tako da ti nisam mogao to reći ! ,.. to si ti nešto pobrkao
 

DeletedUser

Guest
Ja tebi rekao? kako se ja toga ne sjećam? SB nije imao multi račune, tako da ti nisam mogao to reći ! ,.. to si ti nešto pobrkao

hahah, Danny nemoj molim te lagat. :) Znaš i sam šta si mi rekao za one vaše multije....još smo si onda bili dobri.

Ali nema veze....znam ja šta si mi rekao, i za takvo šta nemam potrebe lagat. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
hahah, Danny nemoj molim te lagat. :) Znaš i sam šta si mi rekao za one vaše multije....još smo si onda bili dobri.

Ali nema veze....znam ja šta si mi rekao, i za takvo šta nemam potrebe lagat. :eek:ok:

Nisam ti ništa rekao, jer SB nije imao multi račune koliko ja znam tako da ti nisam mogao reći,
ne znam koji dio ti nije jasan !
 

DeletedUser

Guest
Sve u redu. :kokice: Samo se sjeti šta si mi za lungiće pričao :eek:k:

Lungići, pa oni nisu SB, vidiš da sam upravu po ko zna koji put !
za Lungiće su i ptice na grani znale da imaju multi račune, tako da to nije nikakva nova stvar!
 

DeletedUser

Guest
Vecina DL clanova je trebala doci na hr7 u sklopu SHINE plemena. Kako nismo htjeli da u plemenu popunimo tribe limit i kako smo imali komplentu ekipu, predlozili smo im da ih igra po 3-4 na racunu. I DL je trebao doci s nama u sastavu jedino zbog Sladje koja je prije s njima igrala, pa je htjela da budu s nama. Uvijeti su bili da je vodstvo SHINE i samo SHINE. Oni su zadnji dan otisli na predregistraciju, odbili su da obrisu te racune i da se registriraju ponovo kako je bio dogovor te trazili diplomaciju koju smo mi odbili jer nismo htjeli vise saveza ili napova. To isto dokazuje i TW stats, jer smo ih mi noblali vec na pocetku svijeta.

Diplomacija sa DLom je ponovo dosla na temu kada je formirana koalicina -SB-,+SB*,:beer:,.beer.,MH, MH@, VRIL, lunga, Troy 1,2 i 3, a nama pukao savez sa CTRL. Ako imas skyp razgovor, pogledaj datum i vrati se malo na desavanja na svijetu u to vrijeme. Diplomacija se trebala odigrat tajno jedino iz razloga sto su imali nekih sela na vasem kontinentu, i dosta uz samu granicu pa da se stignu nadeffat prije nego se objavi i javno. I to se cekalo na njih da jave kad su spremni. Al prije nego je i zazivila, puklo je zbog noblanja barbarskih sela u SHINE clusterima. Nemoj mi samo reci da nikad nisi dogovarao diplomaciju koja nije ostvarena?
Skyp razgovor slobodno kopiraj, nista skriveno tamo nema. Za razliku od -SB-a gdje su paladini sa pola svijeta, mi nikad od DLa nismo trazili deff, nikad nam vojnika nisu poslali u pojacanje. I sto je najvaznije - nismo ih napali bez ikakve rijeci, nego ih nismo dirali 2 sedmice od kad su dogovori prestali da im damo vremena da se pripreme za nas.

Nije mi jedino jasno cemu povlacenje za slamku i prozivanje za DL. Sve i da su se dogovori sa DLom odrzali do dan danas, kakve to veze ima? Mi smo svoju diplomaciju slikali i postavljali na forum, SHARKice nikad nismo krili, sta ste pitali to smo vam i rekli. Da je ovo sa DLom profunkcionirao, i za to bi se znalo. Kad ste vi sta kome priznali? :)
 

DeletedUser

Guest
Lungići, pa oni nisu SB, vidiš da sam upravu po ko zna koji put !
za Lungiće su i ptice na grani znale da imaju multi račune, tako da to nije nikakva nova stvar!

Nemoj danny molim te sad od sebe u mojim očima radit još veću budalu. Sam si mi rekao na skypu već kad smo pričali kak sam ja stavio račun na gašenje i još smo si bili dobri da su lunglići multiji od SB-a. I zato nemoj dalje više molim te...

No neću se s tobom sad tu prepirat...reci šta ti hoćeš, al znaš i sam šta si mi rekao.
 

DeletedUser

Guest
Nemoj danny molim te sad od sebe u mojim očima radit još veću budalu. Sam si mi rekao na skypu već kad smo pričali kak sam ja stavio račun na gašenje i još smo si bili dobri da su lunglići multiji od SB-a. I zato nemoj dalje više molim te...

No neću se s tobom sad tu prepirat...reci šta ti hoćeš, al znaš i sam šta si mi rekao.

svašta, ja sam budala što smo isprašili tebe i tvoje pleme sa hr7, nauči podnijeti poraz,
a ne odmah nazivati druge budalama :zid:
 

DeletedUser

Guest
svašta, ja sam budala što smo isprašili tebe i tvoje pleme sa hr7, nauči podnijeti poraz,
a ne odmah nazivati druge budalama :zid:

Ja poraz priznaje i ne pada mi teško vjeruj mi. To je za mene igra i uvijek će biti. Živciram se samo kad u DOTI izgubim od nenada :D Al ovako da živciram radi plemena sigurno ne.


K tome bolje mi je izgubit bez diplomacija nego pobijedit sa VELIKOM koalicijom kao vi :zzz:
 

DeletedUser

Guest
Od toliko silnog pisanja samo to imaš za reć? :predaja:

Ajde ajde, pazi bolje na napade na osmici nego što tu lažeš ovaj napaćeni narod :D

pazim, pazim! Za sad nema još ništa konkretno, čekamo one prave napade iz ovih bližih sela ;)
preočiti ste mogli ste se bar malo bolje potruditi, odite kod ALR i SHINE na instrukcije :D
 

DeletedUser

Guest
pazim, pazim! Za sad nema još ništa konkretno, čekamo one prave napade iz ovih bližih sela ;)
preočiti ste mogli ste se bar malo bolje potruditi, odite kod ALR i SHINE na instrukcije :D

Eto baš s njima pričam o taktikama s kojima vas na sedmici razbijaju :boks:

Dobri su savjeti nema šta.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Gyorke

Jel slat deff odmah na pocetku jel bilo naredjenje tako reci prvih 50k i 50 m da se salje CTRL igracima.
To vrabci na granama znaju,cak i neki gradovi id SHINE kasnije kad su noblani deff je ostao tamo u vasim gradovima...To je nesto sto smo mogli vidjeti iz prilozenog kao i priznanja samih igraca nekih iz SHINE :)
Vama je ocigledno krivo sto niste u imali u -SB- kao u Cungi 5 spijuna pa da znate njihovu diplomatiju kao nasu,iako nisu bile uskladjene !
Jeste imali smo sa Cungom savez iskljucivo radi nejija i nikog vise tamo to sam par puta ponovio,jer nikoga iz te ekipe tako reci vise nisam znao ni ja ni moji saigraci u SB
(mozda par izuzetaka)
Multija da smo imali ili da ih i dalje imamo bilo bi kisa banova kod nas do sada sto na vasu zalost nije slucaj :festa:
Vidjeli smo sa koliko vi racuna rukujete odjednom,scapa pogotovo :hmm:
Sa Troja plemenima nismo imali nikad nista nikakve diplomatske odnose !
Sa VRIL plemenom je savez pukao zbog njihove akademije i igraca mionicar kao i njihovog novog vodstva...
MH MH1 su plemena koja su bila uglavnom neutralna i cekala prevagu u nasem ratu da se pridruze i da kazu mi smo odlucili svijet itd...
To je surova istina i samo priznanje njihovog vodstva tamo na skrivenom,da bi kasnije kad su stajali pod Nap-om ugovarali saradnju i spajanje sa CTRL plemenom :predaja:
Ne krivim ja vas DISA za DL to je vasa stvar samo mi je smjesno sto nama prebacujete neka plemena sa kojim nemamo veze i sa cijim vodjama tako reci nikad nisam imao kontakta,nego mi smjesno sto ste na nekim temama rekli mi smo sami protiv svih itd
A svoje neke kontakte krijete :confused:
SP i sp akademija poslije sto ste mene srokali nasa akcija je bila 7 dana posilje toga ako me sjecanje dobro sluzi to je bilo negdje oko 14 janaura cini mi se kad vam je popadalo par gradova,koliko je tada pojacanja dolazilo od SP igraca sto iz glavnog plemena sto iz akademije...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pazite da ne ostetite monitor.
Svi samo lupate gluposti, cak i ti dani.

pinokio.jpg
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Gyorke

Jel slat deff odmah na pocetku jel bilo naredjenje tako reci prvih 50k i 50 m da se salje CTRL igracima.
To vrabci na granama znaju,cak i neki gradovi id SHINE kasnije kad su noblani deff je ostao tamo u vasim gradovima...To je nesto sto smo mogli vidjeti iz prilozenog kao i priznanja samih igraca nekih iz SHINE :)
Vama je ocigledno krivo sto niste u imali u -SB- kao u Cungi 5 spijuna pa da znate njihovu diplomatiju kao nasu,iako nisu bile uskladjene !
Jeste imali smo sa Cungom savez iskljucivo radi nejija i nikog vise tamo to sam par puta ponovio,jer nikoga iz te ekipe tako reci vise nisam znao ni ja ni moji saigraci u SB
(mozda par izuzetaka)
Multija da smo imali ili da ih i dalje imamo bilo bi kisa banova kod nas do sada sto na vasu zalost nije slucaj :festa:
Vidjeli smo sa koliko vi racuna rukujete odjednom,scapa pogotovo :hmm:

Sa Troja plemenima nismo imali nikad nista nikakve diplomatske odnose !
Sa VRIL plemenom je savez pukao zbog njihove akademije i igraca mionicar kao i njihovog novog vodstva...
MH MH1 su plemena koja su bila uglavnom neutralna i cekala prevagu u nasem ratu da se pridruze i da kazu mi smo odlucili svijet itd...
To je surova istina i samo priznanje njihovog vodstva tamo na skrivenom,da bi kasnije kad su stajali pod Nap-om ugovarali saradnju i spajanje sa CTRL plemenom :predaja:
Ne krivim ja vas DISA za DL to je vasa stvar samo mi je smjesno sto nama prebacujete neka plemena sa kojim nemamo veze i sa cijim vodjama tako reci nikad nisam imao kontakta,nego mi smjesno sto ste na nekim temama rekli mi smo sami protiv svih itd
A svoje neke kontakte krijete :confused:
SP i sp akademija poslije sto ste mene srokali nasa akcija je bila 7 dana posilje toga ako me sjecanje dobro sluzi to je bilo negdje oko 14 janaura cini mi se kad vam je popadalo par gradova,koliko je tada pojacanja dolazilo od SP igraca sto iz glavnog plemena sto iz akademije...


...mi smo dobili nekoliko banova, istina, ...dobar dio njih je bio na dan, dva pa maknut uz izvinjenje i sl. ali nam je velika satisfakcija i zadovoljstvo "trajni ban" nekoliko admina koji su bili u vasim redovima i uredjivali politiku hr7 i svetili nam se za ranije poraze, ...i nemoj ko rubo reci da vi nemate pojma o cemu govorim jer dok su oni bili u vasim redovima gdje god vam je zaprjetio kakav ozbiljniji sukob koji vam u tom momentu nije odgovarao letili su banovi sakom i kapom, tako i samo spominjanje tih banova dokazuje koliko ste "nisko" udarali na hr7...

lp.

lp
 

DeletedUser

Guest
Gyorke
Jel slat deff odmah na pocetku jel bilo naredjenje tako reci prvih 50k i 50 m da se salje CTRL igracima.

ja nisam čuo ni za jedan jedini deff da je od njihove strane nama došao, znam da smo pričali s njima još u početku i bilo je odlučeno da nećemo ipak imati nikakve diplomacije jer smo predaleko jedni od drugih. Pomaganja sigurni nije bilo....a ako je bilo to većina nije niti znala. Znači možda je bilo pomaganje među par igrača što čisto sumnjam jer nismo ni mi deff-a imali za sebe a kamoli i oni kad ih je bilo još manje.

Vama je ocigledno krivo sto niste u imali u -SB- kao u Cungi 5 spijuna pa da znate njihovu diplomatiju kao nasu,iako nisu bile uskladjene !

je da, strašno mi je krivo...pogotovo kad mi je danny ispričao da su to uglavnom multi računi. :woot:

Multija da smo imali ili da ih i dalje imamo bilo bi kisa banova kod nas do sada sto na vasu zalost nije slucaj :festa:

da, zato su ti koji su bili na vlasti smaknuti, šta se onda dogodilo ono kad ste prekinuli savez sa vrilom pa im pol igrača bilo bannano, zašto to onda odma nije bilo učinjeno još dok ste s njima imali savez? :confused:

MH MH1 su plemena koja su bila uglavnom neutralna i cekala prevagu u nasem ratu da se pridruze i da kazu mi smo odlucili svijet itd...

Imali koordinirane akcije s vama i beer-om na nas? I to ne jednom nego par puta. To je tebi neutralno?


I rekao sam da vam čestitam kao prvo na tome što ste nas doslovno pregazili. I to je sve dio igre. Meni je bolje tako izgubit nego da sam bio u koalicijama sa još 5 plemena.

Jedina stvar koja ovdje nedostaje je ta što vi nećete priznat da ste imali toliku diplomaciju. Nego pokušavate okrenuti priču na nas, i da smo mi ti koji smo igrali tribalhugs a ne vi.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
TROY, TROY@, TROY@2 - ostaci plus par sb-ovaca danas su akademija SB-a tj. =WBH= ciji je sef Andy koji je jedno vrijeme imao uvredljiv profil prema tebi tesa pa imenovan sefom te iste akademije da ga valjda iskontroliraš. Kako postao šef tako nestao profil...
MMax 05.01. u 18:25 sati
Ovako, ispregovarao sam sa SB već prije o suradnji a sada to aktiviramo u obostranoj koristi.
Svi igrači sa JZ svijeta su dužni pružiti pomoč i zaštitu kad ju zatraži igrač [player]deset u pola sa lukom[/player] kao da se radi o članu plemena, zauzvrat njega možeete tražiti offenzivna djelovaanja na ciljeve koje su vama od koristiShvatite ovo ozbiljno kao da se radi o suplemeniku te podliježe iste sankcije na namjerno odbijanje i bahaćenje

Za sva dodatna pitanja i nejasnoće možete mi se normalno obratiti

MH istina manevrirao između diplomacija. Sjecas se njihove slike diplomacije. Isprepletena a u njoj 6komada tvoji plemena...Plus Vril koji im je bio mimo usklađene diplomacije..
7plemena davide u koalicij. Sto glavna što akademije, zato se ti cudom cudis kako mi sa ctrl imali savez a ne sa ctrl-a. P.S plus TROYE koje možda nisu imale na mapi nap ili savevez ali su revno slale deff gdje vam treba.
I bas zato jer se vi vraski tj. ti trudis da prikazes nas u tvom svijetlu imaš ovo:

Side 1:
Tribes: SHINE, ALR
Side 2:
Tribes: -SB-, .beer., MOH, =WBH=

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 106
Side 2: 39
Difference: 67

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 670,918
Side 2: 243,965
Difference: 426,953

chart


I bas zato mi imamo pravo reci da smo SAMI PROTIV SVIH. Možemo komodno sutra sva sela izgubit, ili se ugasit sasvim svejedno, kad dođe do toga prvi cu cestitat. I može svaki nas clan ponosan reci da je igrao protiv tolikog protivnika. Dotad, mi smo dosad i jos igramo sa toliko truda toliko povezanosti i toliko zelje da anatomiju vidjeti neces.

p.s komentar se iskljucivo odnosi na tebe koji vodis SB i tvojih istomisljenika jer među vama ima jako dobrih sto igraca sto ljudi protiv kojih je gust igrat i raspravljat pa cak neke smatram i prijateljima u igri. Aj bok
 
Status
Not open for further replies.
Top