Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ja znam samo da je Neji vodio pleme, bilo je više multija nego sela, tužno :(
 

scapa

Banned
Reaction score
0
AT ANIMAL

I bas zato mi imamo pravo reci da smo SAMI PROTIV SVIH. Možemo komodno sutra sva sela izgubit, ili se ugasit sasvim svejedno, kad dođe do toga prvi cu cestitat. I može svaki nas clan ponosan reci da je igrao protiv tolikog protivnika. Dotad, mi smo dosad i jos igramo sa toliko truda toliko povezanosti i toliko zelje da anatomiju vidjeti neces.

...na ovo nema nitko osim ARMADE pravo, ...preinači !!!, :)))
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
TROY, TROY@, TROY@2 - ostaci plus par sb-ovaca danas su akademija SB-a tj. =WBH= ciji je sef Andy koji je jedno vrijeme imao uvredljiv profil prema tebi tesa pa imenovan sefom te iste akademije da ga valjda iskontroliraš. Kako postao šef tako nestao profil...


MH istina manevrirao između diplomacija. Sjecas se njihove slike diplomacije. Isprepletena a u njoj 6komada tvoji plemena...Plus Vril koji im je bio mimo usklađene diplomacije..
7plemena davide u koalicij. Sto glavna što akademije, zato se ti cudom cudis kako mi sa ctrl imali savez a ne sa ctrl-a. P.S plus TROYE koje možda nisu imale na mapi nap ili savevez ali su revno slale deff gdje vam treba.
I bas zato jer se vi vraski tj. ti trudis da prikazes nas u tvom svijetlu imaš ovo:

Side 1:
Tribes: SHINE, ALR
Side 2:
Tribes: -SB-, .beer., MOH, =WBH=

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 106
Side 2: 39
Difference: 67

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 670,918
Side 2: 243,965
Difference: 426,953

chart


I bas zato mi imamo pravo reci da smo SAMI PROTIV SVIH. Možemo komodno sutra sva sela izgubit, ili se ugasit sasvim svejedno, kad dođe do toga prvi cu cestitat. I može svaki nas clan ponosan reci da je igrao protiv tolikog protivnika. Dotad, mi smo dosad i jos igramo sa toliko truda toliko povezanosti i toliko zelje da anatomiju vidjeti neces.

p.s komentar se iskljucivo odnosi na tebe koji vodis SB i tvojih istomisljenika jer među vama ima jako dobrih sto igraca sto ljudi protiv kojih je gust igrat i raspravljat pa cak neke smatram i prijateljima u igri. Aj bok




Gyorke,vi ste pali tako reci na dno kad je MH odlucio kao da krene da vas napadne i ti napadi su bili boze sacuvaj...
Gubitnici koji nisu znali priznati poraz kako treba uvijek su se izvlacili na sudije to jeste admine,to je slucaj na svim svjetovima BIH i HR servera :zid:
CTRL (PLEME) je upravo ta prica jadno i tuzno sa njihove strane :confused:
Sa Troja plemenom nije bilo nikakvih odnosa dillomatskih,jedini igrac SB plemena kojem su oni kao slali deff je onaj kojeg ste restartovali deset u pola sa lukom jedan jedini,i to je dual kukao na sve zive strane cak i nase igrace molio da te iz troje ne diraju sto ga naravno niko nije poslusao,mozes vidjeti i po statistici koliko gradova smo im uzeli koliko je kome rastao ODA ODD da vidis da gradovi nisu prepusteni dzaba ;)
A koliko je deffa poslato govori dovoljno cinjenica da je ovaj igrac restartovan :zid:
-SB- nema akademiju to andijevo pleme je posebno i imamo samo NAP ako te zivo zanima
Vodite nas i na tome svaka cast,a da ste toliko sami kao sto pricate,to sigurno niste ;)
Imate predobrih igraca koji se postuju i cijene da ne kazem vole :p
A svi znaju i koga najvise cijenimo u vasem taboru ;)
 

DeletedUser

Guest
Gyorke,vi ste pali tako reci na dno kad je MH odlucio kao da krene da vas napadne i ti napadi su bili boze sacuvaj...
Gubitnici koji nisu znali priznati poraz kako treba uvijek su se izvlacili na sudije to jeste admine,to je slucaj na svim svjetovima BIH i HR servera :zid:
CTRL (PLEME) je upravo ta prica jadno i tuzno sa njihove strane :confused:
Sa Troja plemenom nije bilo nikakvih odnosa dillomatskih,jedini igrac SB plemena kojem su oni kao slali deff je onaj kojeg ste restartovali deset u pola sa lukom jedan jedini,i to je dual kukao na sve zive strane cak i nase igrace molio da te iz troje ne diraju sto ga naravno niko nije poslusao,mozes vidjeti i po statistici koliko gradova smo im uzeli koliko je kome rastao ODA ODD da vidis da gradovi nisu prepusteni dzaba ;)
A koliko je deffa poslato govori dovoljno cinjenica da je ovaj igrac restartovan :zid:
-SB- nema akademiju to andijevo pleme je posebno i imamo samo NAP ako te zivo zanima
Vodite nas i na tome svaka cast,a da ste toliko sami kao sto pricate,to sigurno niste ;)
Imate predobrih igraca koji se postuju i cijene da ne kazem vole :p
A svi znaju i koga najvise cijenimo u vasem taboru ;)

Lakse nekome metar u guzicu, nego centimetar u glavu... Valjda Splitski uticaj... :love:

Priznali smo poraz,kako nismo. Cestitao sam beeru jer nas je porazio i evo cestitam opet!

A sad, brdo multija, uticaj admina, puno diplomatije i protivnika... bla bla... bla bla...
Zar je to toliko i bitno.?...

Pobjeda je pobjeda, a bila makijavelska ili ne...

Pratim hr 7, iznenadjujem se otporu SHINEa i ALRa koji pruzaju.
Navijam za SHINE i ALR, iako su seronje. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
To su 3 razlicita pojma :D

Nisi uopce shvatio bit:)


Gyorke,vi ste pali tako reci na dno kad je MH odlucio kao da krene da vas napadne i ti napadi su bili boze sacuvaj...
Gubitnici koji nisu znali priznati poraz kako treba uvijek su se izvlacili na sudije to jeste admine,to je slucaj na svim svjetovima BIH i HR servera :zid:
CTRL (PLEME) je upravo ta prica jadno i tuzno sa njihove strane :confused:
Sa Troja plemenom nije bilo nikakvih odnosa dillomatskih,jedini igrac SB plemena kojem su oni kao slali deff je onaj kojeg ste restartovali deset u pola sa lukom jedan jedini,i to je dual kukao na sve zive strane cak i nase igrace molio da te iz troje ne diraju sto ga naravno niko nije poslusao,mozes vidjeti i po statistici koliko gradova smo im uzeli koliko je kome rastao ODA ODD da vidis da gradovi nisu prepusteni dzaba ;)
A koliko je deffa poslato govori dovoljno cinjenica da je ovaj igrac restartovan :zid:
-SB- nema akademiju to andijevo pleme je posebno i imamo samo NAP ako te zivo zanima
Vodite nas i na tome svaka cast,a da ste toliko sami kao sto pricate,to sigurno niste ;)
Imate predobrih igraca koji se postuju i cijene da ne kazem vole
A svi znaju i koga najvise cijenimo u vasem taboru ;)


Ispravak netocnog navoda - nije deset u pola s lukom bio jedini. I Minnie Mouse je dobivao deff od njih. Bila je negdje poruka cak na vanjskom od troy igraca vezano za to, bila je negdje i poruka od tadasnjeg vodje troya gdje je pricao da je diplomaciju dogovarao s tobom, al me mrzi da sad kopam. Bilo kako bilo, za minija i luka sa sigurnoscu mozemo reci da su dobivali deff od troya. I poceli ste ih noblat nakon nas - tocnije kad su im pocela padati drasticno sela, tad ste ih i vi poceli napadat - za to je cak bila vezana jedna od tih poruka. Ostaci Troya su napravili HIV pleme ako se ne varam, pa kasnije presi u WBH.

http://hr.twstats.com/hr7/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=81829

Et ja sam iskopao jednog, vjerujem da ih ima jos. :)


Bilo kako bilo, u slucaju da ALR - SHINE izgubi rat, mi necemo kriviti admine. Cak stavise, mi vec imamo krivca medjusobom. :lool:

Kako je ALR - SHINE izgubio hr7
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Mislin neznam vise sto bih odgovorio..Neji ovdje napisao da niko nikad nece nikome nista dokazat i to jest istina, ali doc na vanjski i svoj dolazak na 4 kontineta sa dva plemena sa 7 diplomacija plus Troy. Sa trenutnom koalicijom od 4plemena, sa preko 120 clanova u toj koalicij u odnosu na nekih 30 -40 i pricat o napovima pisuci da je WBH samostalno pleme koje vodi vas igrac i vi se nedirate ili nedaj boze suradujete, ispadne da kad svi skupa koliko vas god ima rijesite nas onda ce te se fino pobit medusobno jer jel to samo napovi pa ja vise neznam tko je tu lud, ali mi sigurno nismo. Kako bude vrijeme prolazilo tako ce vam otpadati igraci što od životnih problema, što od nedostatka volje, a vas par koji ucestalo noblate napovce ce te fino skupit svaki po 300 sela i onda fino organizirat akcije na kontinetu koji je, moram ovo citirat ovo mi je najgenijalnija izjava:

kako vidim -sb- na trećem mjestu na jedinom kontinentu di je dominacija ostvarena savezom

još malo pa da i to riješimo

I uz to sve napisat nase relacije sa Samo Prijateljima koji valjda jedini nemaju nap sa vama izuzev nas... Btw imaju 99 sela, vi 1204. Neznam vise sto napisat, a da mi i ono poštovanja prema vama sto imam ostane, pa ako dođe nas kraj, napišem te tri rijeci... Cestitam na pobjedi
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
...

Neznam da li mi se čini ili vidim strah u nečijim očima :hmm:

PS.
Ne igram više hr7 aktivno ali strah primećujem u rečima crvenog dvojca sa 1 kormilarom :pivo:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Kad sam davno rekao da imate odnose sa SP plemenom a koilko deffa je dolazilo od njih onda sam pricao gluposti,naravno da imaju 100 sela a mi kad su izgubili na k44 zajedno sa svojim saveznicima iz VRIL i SAS...
na pocetku su bili ravnopravni cak mozda i boljoj poziciji od nas..
a moze se pogledati njihov poredak na pocetku igre itd....
Future i TROY plemena koja nam ubrajate nemaju veze sa nama ali dobro budite i dalje u zabludi :)
Mini je dobio od jednog ili 2 igraca deff da je toliko deffa dobijeno kao sto kazete dosta gradova nebi palo tako lako :ljut:
sa andijevim plemenom imamo samo NAP pa vidite onda koliko je to dobra saradnja :predaja:
Neki i znaju njegove razloge odlaska iz SB neki ne,bolje neka to ostane za neku drugu pricu :D
zna i danny ponesto o tom slucaju :eek:k:

Dobar klip :hmm:
 

DeletedUser

Guest
hahaha vrh! tko je autor? :D

nisam se ovak nasmijao već dugo :eek:k:

emoticon-00111-blush.gif



Kad sam davno rekao da imate odnose sa SP plemenom a koilko deffa je dolazilo od njih onda sam pricao gluposti,naravno da imaju 100 sela a mi kad su izgubili na k44 zajedno sa svojim saveznicima iz VRIL i SAS...
na pocetku su bili ravnopravni cak mozda i boljoj poziciji od nas..
a moze se pogledati njihov poredak na pocetku igre itd....
Future i TROY plemena koja nam ubrajate nemaju veze sa nama ali dobro budite i dalje u zabludi :)
Mini je dobio od jednog ili 2 igraca deff da je toliko deffa dobijeno kao sto kazete dosta gradova nebi palo tako lako :ljut:
sa andijevim plemenom imamo samo NAP pa vidite onda koliko je to dobra saradnja :predaja:
Neki i znaju njegove razloge odlaska iz SB neki ne,bolje neka to ostane za neku drugu pricu :D
zna i danny ponesto o tom slucaju :eek:k:

Dobar klip :hmm:


Dobro
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
amo ljudi lakše malo-rastjerat ćete i ovo malo naroda šta još igra plemena :D

ja odlulčila širit bratstvo i jedinsto pa kažem :
Pozdrav mome dualu sa kojim sam nekad ratovala, pozdrav još jednom bivšem dualu sa kojim sam nekad ratovala, pozdrav bivšem prijatelju sa kojim bih rado ratovala :D , pozdrav mojim dragim suigračima s kojima sam se i prije borila rame uz rame, pozdrav i onim suigračima s kojima sam prije ratovala a sada se skupa borimo, pozdrav scapi i borisu (iako su me degradirali pa više nisam njihov glasnogovornik),pozdrav svim mojim dragim prijateljima :love:, pozdrav i danyu s kojim ratujemo(drž gaće dany) i na kraju al ne manje važno pozdrav voljenom vođi šumiju :festa::festa:

:)lalalalala
 
Status
Not open for further replies.
Top