Spam

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
amo ljudi lakše malo-rastjerat ćete i ovo malo naroda šta još igra plemena :D

ja odlulčila širit bratstvo i jedinsto pa kažem :
Pozdrav mome dualu sa kojim sam nekad ratovala, pozdrav još jednom bivšem dualu sa kojim sam nekad ratovala, pozdrav bivšem prijatelju sa kojim bih rado ratovala :D , pozdrav mojim dragim suigračima s kojima sam se i prije borila rame uz rame, pozdrav i onim suigračima s kojima sam prije ratovala a sada se skupa borimo, pozdrav scapi i borisu (iako su me degradirali pa više nisam njihov glasnogovornik),pozdrav svim mojim dragim prijateljima :love:, pozdrav i danyu s kojim ratujemo(drž gaće dany) i na kraju al ne manje važno pozdrav voljenom vođi šumiju :festa::festa:

:)lalalalala

...samo da znas, povrjedila si moj ego, ...samo jednom si spomenula borissa i mene...


lp.:pivo:


P.S. ...da se i ja malo ogrebem, ....POZDRAV o Najveci Vodjo !!!
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Obrati pozornost na podebljano :pivo:

Sa Troja plemenom nije bilo nikakvih odnosa dillomatskih,jedini igrac SB plemena kojem su oni kao slali deff je onaj kojeg ste restartovali deset u pola sa lukom jedan jedini,i to je dual kukao na sve zive strane cak i nase igrace molio da te iz troje ne diraju sto ga naravno niko nije poslusao,mozes vidjeti i po statistici koliko gradova smo im uzeli koliko je kome rastao ODA ODD da vidis da gradovi nisu prepusteni dzaba

Future i TROY plemena koja nam ubrajate nemaju veze sa nama ali dobro budite i dalje u zabludi
Mini je dobio od jednog ili 2 igraca deff da je toliko deffa dobijeno kao sto kazete dosta gradova nebi palo tako lako

Jedan jedini....

Kad je Troya pocela padat od nas, onda vi skontali da bolje da ih vi ponoblate jer više deff nece biti...
A za Future, gotovo nema sela koje je palo njihovo, a da deff nije bio kod vas ili beera...To ako nije u boji na mapi nije nap jel da...Kako se to zove ? Tihi nap, koji termin je prikladan za ovo?

MMax 05.01. u 18:25 sati
Ovako, ispregovarao sam sa SB već prije o suradnji a sada to aktiviramo u obostranoj koristi.
Svi igrači sa JZ svijeta su dužni pružiti pomoč i zaštitu kad ju zatraži igrač [player]deset u pola sa lukom[/player] kao da se radi o članu plemena, zauzvrat njega možeete tražiti offenzivna djelovaanja na ciljeve koje su vama od koristiShvatite ovo ozbiljno kao da se radi o suplemeniku te podliježe iste sankcije na namjerno odbijanje i bahaćenje

Za sva dodatna pitanja i nejasnoće možete mi se normalno obratiti

I to dual jednog od vasih boljih igraca kukao na sve strane za deff. Jedan jedini, čak nije ni pravi igrac nego je dual, nisa rasa na jednom acc, ili jednom jedinom...

sa andijevim plemenom imamo samo NAP pa vidite onda koliko je to dobra saradnja
A ako slučajno zajedno surađujete to je možda jedan igrac sa nekim njihovim jednim igračem i tako to...
 

DeletedUser

Guest
Gyorke,vi ste pali tako reci na dno kad je MH odlucio kao da krene da vas napadne i ti napadi su bili boze sacuvaj...

Eto prvo nije bilo nikakvih dogovora s vama i bili neutrali a tu već su nas napadali...kakve veze kakvi napadi su. Napadi su napadi :boks:


AT....ma ja bi se sramio na vašem mjestu, kako možete govoriti takvo nešta za -SB-. :confused: Oni od početka svijeta sami igraju. Vi ste ti koji imate silne diplomacije.




Davide dogovori se sam sa sobom više. Prvo nije ništa bilo, pa su defali jednog igrača, pa su dva igrača defali, a pitanje je koliko je istina.

Oni su bili neutralni ali su nas ipak napadali, al bože sačuvaj napada....kako je to tebi neutralno? imali koordinirane akcije s vama i beer-om.

Jedino tko je tu nisko pao si ti sad. Lažeš prvo a onda se sam uplićeš u svoje laži pa se pokušavaš izmotat. :predaja:

Ma neću komentira....dosta sam vidio.



AJMOOOOOOOO ALR I SHINE....svi za vas navijamo :)
 

DeletedUser

Guest
a dodili gdje je pozdrav starim suborcima ?
Razocaran sam, jeli tako zaboravis i djecu :/
zamolio ako neko ima onaj klip sa hail scapa motivom, mislim da je jedan od najbolje uradjenih pa bi volio da neko iskopa i postavi. Hvala.
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
a dodili gdje je pozdrav starim suborcima ?
Razocaran sam, jeli tako zaboravis i djecu :/
zamolio ako neko ima onaj klip sa hail scapa motivom, mislim da je jedan od najbolje uradjenih pa bi volio da neko iskopa i postavi. Hvala.

pozdrav mojim dragim suigračima s kojima sam se i prije borila rame uz rame, pozdrav i onim suigračima s kojima sam prije ratovala a sada se skupa borimo,
a ovo ??
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Sobzirom da pobratim disa mene stavio da pustam vjetrove (hahahaha, plakao sam od smija), et ja njega odlucio ubiti :)

Disa
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Sobzirom da pobratim disa mene stavio da pustam vjetrove (hahahaha, plakao sam od smija), et ja njega odlucio ubiti :)

Disa


nisi fora.. prijatelj disa ti izginu, a ti prduckaš :)

l lako ate što ti ubi disu, daj lakše s tim kopljem-sebi oko iskopao :D
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
att vidi po statistici kad smo mi njima gradove uzimali koliko do tog slanja deffa vise nego vi smo uzeli meni se cini pogledaj statistiku to je bilo davno...
Dual nije niza klasa ali kazem da je on najvise kukao i svi znamo o kojem se igracu sa tog racuna radi posto su ih bila trojica....
Future pleme od kojeg igraca je njihovog deff bio kod nas reci mi at ?
Gyorke sve znas nema sta obavjesten si ko Vojislav Kostunica divim ti se prosto :zid:
Hvala Bogu sto nisi zavrsio na kraju u SB :festa:
Mada ti sa svojim pajdama odavno bojkotujes ovaj server :ludilo:
 
Last edited:

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Oces jednog jedinog ili dva, ili tri ? Evo ti "jedan jedini" darinka mala
A evo pobratim Disa se potrudio da nađe zanimljivu raspravu sa foruma Troye sa kojom niste imali ništa niti su oni vas defali vec jednog jedinog igrača :eek:k:

MMax 26.01.2012 u 15:25 satiZahvalaCitiraj

Obavijest svim članovima plemena Trojans TROY !!!

Budući da se u ovakvim situacijam skoro nikada službeno ne objavljuju ratovi već se to smatra djelom igre tj širenjem, vodstvo plemena je odlučilo označiti SHINE i ALR kao neprijatelje i sukladno s tim molio bih sve članove da se upoznaju sa lokacijom tih igrača i pripreme selo na adekvatan način !!! Po neznam koji put ponovit ću pazite na omjer bodova i vojske, vojska brani selo ne bodovi !!! Imajte uvijek dostatnu količinu deffa u selu i svi koji ste bliže neprijatelju pripazite na napade u jutarnjim satima !!! S druge strane svi offeri koji imaju plemiće neka mi se što prije jave da organiziramo akciju !!!

No son of Troy will ever submit to a foreign ruler !!!


Rička 26.01.2012 u 17:41 satiZahvalaCitiraj

Pitanje? zast nam nesredite saveznistvo sa sloznom bracom? ako ih vec deffamo i pomazemo im..
A vidim da su poceli dolazit i na ovu nasu granicu i sirit se.. da nebi bilo da nas pocnu osvajat.


2 igrača su se zahvalila na ovom postu. (prikaži)
Zahvala



sons 26.01.2012 u 19:40 satiZahvalaCitiraj

DA i ja se to pitam zast nam nisu saveznici'


jagerMeisterr 26.01.2012 u 19:48 satiZahvalaCitiraj

slažem se s vama ako treba deff nije problem al barem da znam da smo u savezu


white Rider danas u 02:07 satiZahvalaCitiraj

i ja se slazem

pa ko se nebi složio :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Oces jednog jedinog ili dva, ili tri ? Evo ti "jedan jedini" darinka mala
A evo pobratim Disa se potrudio da nađe zanimljivu raspravu sa foruma Troye sa kojom niste imali ništa niti su oni vas defali vec jednog jedinog igrača :eek:k:



pa ko se nebi složio :hahaha:

I drva se slazu.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Upravo kukanje jednog od igraca sa deset u pola sa lukom sta je uradilo od indijanaca u TROJA plemenima to je ono o cemu govorim cijelo vrijeme ali nekima je to tesko razumjeti...
I daleko da je neko sa tog racuna bolji od igraca u SB :eek:ok:
Nikakve diplomatije ni javne ni tajne nije bilo sa njima to je sigurno :pivo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Ok. Znaci sef troye je odlucio ispregovarat sam sa sobom da njegovo pleme deffa jednog jednog jedinog igraca sb-a luka i minia, a njegovi su se igraci pitali zašto nemamo savezništvo kad ih vec defamo i pomažemo (to je množina) da nebi bilo da ih pocmete noblat. I gle stvarno u tw statsu se to i dogodilo i vi njima uzeli više sela nego mi.

p.s i gle ti njega nas u crveno obojio :eek:k:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Ok. Znaci sef troye je odlucio ispregovarat sam sa sobom da njegovo pleme deffa jednog jednog jedinog igraca sb-a luka i minia, a njegovi su se igraci pitali zašto nemamo savezništvo kad ih vec defamo i pomažemo (to je množina) da nebi bilo da ih pocmete noblat. I gle stvarno u tw statsu se to i dogodilo i vi njima uzeli više sela nego mi.

p.s i gle ti njega nas u crveno obojio :eek:k:



Jedini igrac za kojeg svi znaju da su oni deffali je ovaj pomenuti :)
za Minija bas nisam ni ja nesto siguran ako ces iskreno
Ps sto je najgore i oni su kod nas u crveno bili obojeni toliko o tom savezu :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Jedini igrac za kojeg svi znaju da su oni deffali je ovaj pomenuti :)
za Minija bas nisam ni ja nesto siguran ako ces iskreno
Ps sto je najgore i oni su kod nas u crveno bili obojeni toliko o tom savezu :hmm:

Hoce to tako. Oni vama salju deff a vi njih noblati, a i vi i oni srecni.
Desava se i to. :zid:
 
Status
Not open for further replies.
Top