PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

francetic

Member
Reaction score
15
BANG
Opus
R.S.W
MID
Km-caa
Opus-a

Ptičica je preživjela i iscvrkutala 6 riječi!
Džaba vam spaljivanje knjiga i ubijanje ptičica.
Javljaju mi iz režije da je prekinut "krvavi rat" između ..BB.. i RSW za "Jihad" All vs Pleme.
Znači u bratstvo ulazi i BB.
6monkeys1.jpg

Idemo se vratit na temu, najveći tribal hugs u povijesti hrvatskih servera ove lijepe igre je na pomolu!
S7 je mala beba u odnosu na S8...
200-210 heroja se sprema na zločasto pleme od 29 Spartanaca, kakav će ishod biti? Hoće li se 200 heroja obraniti od 29 spartanskih "vandala"?
Hoće li dany uspjeti zadržati pola plemenskog deffa u selima?
Stavljam 5 kuna u prvoj hrvatskoj kladionici na pleme koeficijent 1:3.:kokice:
 

DeletedUser

Guest
bit ce dobro, ako ih je samo 200 na nas 29.. ako su svi oni igraci kao danni, nema problema..

onda mi se bogami taj omjer i svidja:eek:ok:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Je, istina je ali ne protiv sila zla nego protiv dokazano jakog plemena koje zaslužuje poštovanje ali samim time i maksimalni oprez te mobilizaciju većih resursa nego inače... Isto tako je istina da smo i izašli iz te "revolucije" koja je za nas trajala 5-6 dana jer nas je bilo puno previše, sve junak do junaka, vuk vuka gleda i pita se- šta će nam oni.... sa toliko vodstava je nemoguće biti nepojeden/izguran u jednom trenutku, pogotovo što smo svi dovoljno jaki i egoistični da ne bi se išlo u daljnje kalkulacije... Jednostavno je postalo prekomplicirano da bismo tako igrali a preponosni smo da bi bili samo regrutirani za bilo čiji interes....
Moj naklon,
želim vam svima dobar fajt!
 

francetic

Member
Reaction score
15
Je, istina je ali ne protiv sila zla nego protiv dokazano jakog plemena koje zaslužuje poštovanje ali samim time i maksimalni oprez te mobilizaciju većih resursa nego inače... Isto tako je istina da smo i izašli iz te "revolucije" koja je za nas trajala 5-6 dana jer nas je bilo puno previše, sve junak do junaka, vuk vuka gleda i pita se- šta će nam oni.... sa toliko vodstava je nemoguće biti nepojeden/izguran u jednom trenutku, pogotovo što smo svi dovoljno jaki i egoistični da ne bi se išlo u daljnje kalkulacije... Jednostavno je postalo prekomplicirano da bismo tako igrali a preponosni smo da bi bili samo regrutirani za bilo čiji interes....
Moj naklon,
želim vam svima dobar fajt!

Ovo se cijeni, svaka čast na iskrenosti, sad mi je malo žao što broj spade ispod 200 i samim time kvota na kladionici...
:zid:
 

DeletedUser

Guest
KLADIONICA "Plemena"

Novo u ponudi:


Hoće li francetic napisati koji normalan post? Kof: 8.00 (DA), 1.15 (NE)
Hoće li scapa i boriss priznati da lažu na veliko? Kof: 16.00 (DA), 1.01 (NE)
Hoće li PLEME izdržati do kraja servera bez sklapanja saveza i napova? Kof: 9.00 (DA) , 1.15 (NE)
Koliko će PLEME skupiti diplomacije do kraja servera? Kof: 9.00 (Neće), 5.00 (Jedno pleme), 1.10 (f+2 dva il više plemena)
Dal' će PLEME izdržati barem 24h da se ne jada po forumu kako su svi protiv njih? Kof: 50.00 (DA), 1.05 (NE)
Dal' je za svatit istinu potebno završiti više od 9 fakulteta? Kof: 1.12 (DA), 12.00 (NE)


:pivo:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Moze li barem ova tema da ima neki normalan tok.Da se stavljaju napadi i da se komentarise sam rat.A ne da ispravljate krive drine ovuda po forumu i da prestanete pokusavati stvoriti reputaciju il` tako nesto preko foruma.Hr je server sa malim brojem igraca.Zna se sve ko je kakav itd itd.

ae barem neka ova tema ima neki normalan tok,jel ima nas (koji ne igramo ovaj sv) koji hocemo da vidimo izvjestaje akcije itd.Ima i previse tema na kojima se vodi spam politika.

Ps


I SMARATE SA TIM -MOJ TATA JACI OD TVOG !!!
 

francetic

Member
Reaction score
15
Moze li barem ova tema da ima neki normalan tok.Da se stavljaju napadi i da se komentarise sam rat.A ne da ispravljate krive drine ovuda po forumu i da prestanete pokusavati stvoriti reputaciju il` tako nesto preko foruma.Hr je server sa malim brojem igraca.Zna se sve ko je kakav itd itd.

ae barem neka ova tema ima neki normalan tok,jel ima nas (koji ne igramo ovaj sv) koji hocemo da vidimo izvjestaje akcije itd.Ima i previse tema na kojima se vodi spam politika.

Ps


I SMARATE SA TIM -MOJ TATA JACI OD TVOG !!!
Smaraš ti, ovo je podforum politika i diplomacija, ovo nije mjesto za izvještaje...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...Danny, rekoh ti da si najslabija karika svakog plemena u kojem se nadjes, ...a ni fejkali te nismo...hahahaha, :eek:ok::eek:ok::eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
ma danni, sta se ti sekiras odmah.. tebe cemo zadnjeg noblati:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
...Danny, rekoh ti da si najslabija karika svakog plemena u kojem se nadjes, ...a ni fejkali te nismo...hahahaha, :eek:ok::eek:ok::eek:ok:

Nema njegovog deffa kod mene :woot:
najslabija ?

Hr3 igraš samnom pobjediš
hr4 igraš samnom pobjediš
hr7 igraš protiv mene izgubiš

riječi su suvišne :lool::lool::lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top