PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
...opaaaa, ...pritisnuti snagom dokaza, ...hahahahahaha, ...da te podsjetim, prije nekoliko minuta si me nazvo PATOLOSKIM LAZOVOM jar sam ti reko da uvjek navuces pola plemenskog deffa kod sebe i da, sad cu ti reci i to, ...NAJOMILJENIJA META ZA FEJKOVE SI NA HR SERVERIMA, hahahahaha....:lool::lool::lool:

? :woot:
 

francetic

Member
Reaction score
15
Panika

Naslov .... << >>
sugovornik Napoleon Bonaparte I.
Direktoriji: Inbox
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj
frfljo 10.06. u 17:11 sati
Što paničariš, to je samo selo.
Napoleon Bonaparte I. 10.06. u 17:09 sati
.... , zanimljivo da ti napadaš selo, .... koje su zadeffali tvoji suplemenici, ...... ahahah, ..... show, show .... al ok... ok .... možda je to neka takiva ....
vidjet ćemo ..... ;)
frfljo 10.06. u 17:03 sati
shhhhhhhhhhh
Napoleon Bonaparte I. 10.06. u 14:35 sati
... a šta ti kepec napadaš ....
..... ahhahah .... strašno... .. .
 

DeletedUser

Guest
Smoriste vi nas sa vasim dosadnim svađama :zzz:
Uvjek se iste osobe javljaju , uvjek se iste osobe svađaju i uvjek svađa izbija oko istih stvari :D
Vase osobne svađe nstave preko pp-a :D
 

DeletedUser

Guest
Naslov .... << >>
sugovornik Napoleon Bonaparte I.
Direktoriji: Inbox
Odgovori Proslijedi Izbriši Eksportiraj
frfljo 10.06. u 17:11 sati
Što paničariš, to je samo selo.
Napoleon Bonaparte I. 10.06. u 17:09 sati
.... , zanimljivo da ti napadaš selo, .... koje su zadeffali tvoji suplemenici, ...... ahahah, ..... show, show .... al ok... ok .... možda je to neka takiva ....
vidjet ćemo ..... ;)
frfljo 10.06. u 17:03 sati
shhhhhhhhhhh
Napoleon Bonaparte I. 10.06. u 14:35 sati
... a šta ti kepec napadaš ....
..... ahhahah .... strašno... .. .

Šta je pisac htjeo postići s ovim ? hahah :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Ako mogu admini da promjene naziv teme u:

PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa, Opus

Zaboravio sam na cetvrto "bratsko" pleme. Moja greska. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Ako mogu admini da promjene naziv teme u:

PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa, Opus

Zaboravio sam na cetvrto "bratsko" pleme. Moja greska. :eek:k:

Ne može jer si smor, smaraš brate mili na forumu, ingame posvuda i popa bi smorio :hmm:
 

DeletedUser

Guest
opusti se danny,čovjeka puca adrenalin....po prvi puta je u manjini i moraš poštovat njegovu nabrijanost,izgleda otkriva čari igre i u potpunosti ga podržavam
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ako mogu admini da promjene naziv teme u:

PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa, Opus

Zaboravio sam na cetvrto "bratsko" pleme. Moja greska. :eek:k:

Bit će toga još, ptičica mi je šapnula da postoji 6 bratskih plemena.
:predaja:
:predaja::predaja::predaja:
 

DeletedUser

Guest
Bit će toga još, ptičica mi je šapnula da postoji 6 bratskih plemena.
:predaja:
:predaja::predaja::predaja:

nismo znali koja šapuće jbg pa smo sve :lool:


254578.jpg
 

DeletedUser

Guest
po prvi puta je u manjini i moraš poštovat njegovu nabrijanost,izgleda otkriva čari igre i u potpunosti ga podržavam

hehe.. po prvi put? gdje god da dodjemo, uvijek se radi anti-PLEME koalicija.. tako da ovo i nije bas po prvi put kompa..
 

scapa

Banned
Reaction score
0
opusti se danny,čovjeka puca adrenalin....po prvi puta je u manjini i moraš poštovat njegovu nabrijanost,izgleda otkriva čari igre i u potpunosti ga podržavam

...nas rubo je odavna zaboravio cari igre, od hr2 stalno se prijavljuje na svaki server a igra samo one gdje se nadje u sirokim "bratskim" zajednicama
 

DeletedUser

Guest
polako polako......sve rici ce past u vodu kad jednom pocnu padat napadi s jedne i s druge strane pa cemo onda vidit sta se desava.....ovo prepucavanje i nije previse smisleno.... :D :D


_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
 

DeletedUser

Guest
polako polako......sve rici ce past u vodu kad jednom pocnu padat napadi s jedne i s druge strane pa cemo onda vidit sta se desava.....ovo prepucavanje i nije previse smisleno.... :D :D


_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Ma ovo prepucavanje je više za ubijane dosade, a i bilo bi dosadno bez nekih rasprava ovdje,
koliko god one izgledaju ozbiljno i kad prelaze u svađu, to je opet sve zezancija :D
Da nema borissa i scape na vanjskom moj život nebi imao smisla :kokice:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Problem je što imate vrlo čudan smisao za zabavljanje, rijetki su trenutci kad se i mi ostali uz vaše komentare možemo nasmijati, prečesto su komentari plitki i vulgarni... Znali ste se vi i bolje zezati,... meni je presmješan bio tvoj post sa ptičicama od sinoć... ali takvi komentari su sve rijeđi, ustupili su mjesto pojmovima kao što su glupan, lažljivac, idiot...
 

DeletedUser

Guest
Problem je što imate vrlo čudan smisao za zabavljanje, rijetki su trenutci kad se i mi ostali uz vaše komentare možemo nasmijati, prečesto su komentari plitki i vulgarni... Znali ste se vi i bolje zezati,... meni je presmješan bio tvoj post sa ptičicama od sinoć... ali takvi komentari su sve rijeđi, ustupili su mjesto pojmovima kao što su glupan, lažljivac, idiot...

da istina, članovi plemena PLEME se očito ne znaju zabavljati, pa vrijeđaju "glupan, idiot.." i tako, tužno je to šta reći ja dajem sve od sebe da ih izvedem na pravi put al ne ide :eek:
 

DeletedUser

Guest
istina za ptičice,koliko god bi to u nekom normalnom ili "zelenom" svijetu bilo za osudu,ja sam se fino nasmijao :andjeo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ma slika k'o slika je grozna ali u kontekstu u kojem je postavljena... odlična... k'o i ona u spamroomu sa porukom sa moba...
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ptičica

BANG
Opus
R.S.W
MID
Km-caa
Opus-a

Ptičica je preživjela i iscvrkutala 6 riječi!
Džaba vam spaljivanje knjiga i ubijanje ptičica.
Javljaju mi iz režije da je prekinut "krvavi rat" između ..BB.. i RSW za "Jihad" All vs Pleme.
Znači u bratstvo ulazi i BB.
6monkeys1.jpg
 
Last edited:

scapa

Banned
Reaction score
0
istina za ptičice,koliko god bi to u nekom normalnom ili "zelenom" svijetu bilo za osudu,ja sam se fino nasmijao :andjeo:

homo-ljube, ...nego kad vec komentiras slike, sta nisi iskomentirao onu kad Danny naziva DODILI kuckom, ...hmm, ili ono sta ide kontra PLEMEna i njegovih clanova nije za osudu i dozvoljeno je "udarati" gdje i kako goces, ...jasno, ovo mogu komentirati i ostali koji se nasmijase "od srca" kad ugledahu ubijene ptice,...a misljenja sam da su ovdje i admini "lagano" zakazali

lp.
 
Status
Not open for further replies.
Top