PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
homo-ljube, ...nego kad vec komentiras slike, sta nisi iskomentirao onu kad Danny naziva DODILI kuckom, ...hmm, ili ono sta ide kontra PLEMEna i njegovih clanova nije za osudu i dozvoljeno je "udarati" gdje i kako goces, ...jasno, ovo mogu komentirati i ostali koji se nasmijase "od srca" kad ugledahu ubijene ptice,...a misljenja sam da su ovdje i admini "lagano" zakazali

lp.

Dokaži da je to bilo upućeno DODILI ne znam odakle ti uopće ideja, stvarno nije bilo upućeno Dodili :woot: , to se vi rekli i prilagodili sebi i to je vaša istina :zid: isprike ako dodili misli da je to bilo upućeno njoj jer zaista nije.
Oho, sad ti i ona slika s pticama smeta? hahahha pa šta još neću doživiti :ludilo::ludilo::ludilo:
 

DeletedUser

Guest
homo-ljube, ...nego kad vec komentiras slike, sta nisi iskomentirao onu kad Danny naziva DODILI kuckom, ...hmm, ili ono sta ide kontra PLEMEna i njegovih clanova nije za osudu i dozvoljeno je "udarati" gdje i kako goces, ...jasno, ovo mogu komentirati i ostali koji se nasmijase "od srca" kad ugledahu ubijene ptice,...a misljenja sam da su ovdje i admini "lagano" zakazali

lp.

jbt. ne možeš više ni prihvatit crni humor,a da scapa nešto ne dobaci....idi noblaj barbare i pričaj kako ti to nikad nebi radio,optužuj druge da ti kasape riječi koje sam iskasapiš,žali se na regrutiranje anonimusa koje sam regrutiraš,komentiraj sklapanje saveza koje sam nisi sklopio iako si očito bio u kontaktu kad imaš te informacije....u biti samo blamiraj pleme koje bi da nema takve glasnogovornike kao što ste ti i boriss bilo poštovano od svih,a ne sprdnja kao što je trenutno
 

francetic

Member
Reaction score
15
Dokaži da je to bilo upućeno DODILI ne znam odakle ti uopće ideja, stvarno nije bilo upućeno Dodili :woot: , to se vi rekli i prilagodili sebi i to je vaša istina :zid: isprike ako dodili misli da je to bilo upućeno njoj jer zaista nije.
Oho, sad ti i ona slika s pticama smeta? hahahha pa šta još neću doživiti :ludilo::ludilo::ludilo:

Koji kukavičluk, strah te samog sebe, sram te tvojih postupaka... Danas negiraš ono što si napravio juče, i ti čuvaš moju djecu i mene?
Poslat ću prigovor Milanoviću da dovede u red MUP RH.
Sramota je lagat.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...vidi, ovakva opravdanja su ti presmjesna i otprilike i jesu na tvojoj razini, ...pa nitko nije blesav da ti povjeruje da onaj komentar na DODILIN post i ubacena slika nisu se odnosili na nju nego na, recimo rubu, ...daj, srecom pa DODILI poznaje tebe i tvoj nivo pa te nije tuzila adminima, jer misljenja sam da je to doslo do Plave ili Wickeda ti vise nikad ne bi zaigrao ovu igru, ...najgore i ti si sada svjestan sta si ucinio pa se vadis glupavim izgovorima

lp.


P.S....
jbt. ne možeš više ni prihvatit crni humor,a da scapa nešto ne dobaci....idi noblaj barbare i pričaj kako ti to nikad nebi radio,optužuj druge da ti kasape riječi koje sam iskasapiš,žali se na regrutiranje anonimusa koje sam regrutiraš,komentiraj sklapanje saveza koje sam nisi sklopio iako si očito bio u kontaktu kad imaš te informacije....u biti samo blamiraj pleme koje bi da nema takve glasnogovornike kao što ste ti i boriss bilo poštovano od svih,a ne sprdnja kao što je trenutno
...i unutar kojeg bi takvi kao ti dali sve da mogu egzistirati, ....nisi mi odgovorio na pitanje, ...kako to da svaki server trazis pleme i ekipu koja zeli takvoga kao ti, a PLEME, kakvo gad da je ima vrlo cvrstu osnovu i da li gubilo, ili dobivalo ne raspada se, dapace, tko god dodje kod nas vrlo se lako "ustimava" i postaje dio PLEMEna
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Na ovoj igrici smo svi isti, tako da nema onaj profesor, onaj odvjetnik onaj građevinac, i slično.. svi smo jednaki ovdje ... tako da se ja mogu ponašati kako god mi srce poželi, RL je druga stvar igra druga :zid:

A ti scapa, da sma ja citirao njezin post i stavio sliku onda bi se to odnosilo na nju a ovako možeš samo zaključivati kako tebi paše, ja znam kako je istina,.. .al kao što sam i više puta ponovio vi vidite samo svoju istinu, ... :ludilo: čuj ti frajera hahahaha ja nikad nebi zaigrao ovu igru jesi ti danas bio izložen suncu? nosi neku kapu il šešir opasno je sunce :zid:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Na ovoj igrici smo svi isti, tako da nema onaj profesor, onaj odvjetnik onaj građevinac, i slično.. svi smo jednaki ovdje ... tako da se ja mogu ponašati kako god mi srce poželi, RL je druga stvar igra druga :zid:

A ti scapa, da sma ja citirao njezin post i stavio sliku onda bi se to odnosilo na nju a ovako možeš samo zaključivati kako tebi paše, ja znam kako je istina,.. .al kao što sam i više puta ponovio vi vidite samo svoju istinu, ... :ludilo: čuj ti frajera hahahaha ja nikad nebi zaigrao ovu igru jesi ti danas bio izložen suncu? nosi neku kapu il šešir opasno je sunce :zid:

...ja nisam frajer, ...ali ocito je da si ti zelio ispasti kad si se zaletio i postavio onu sliku, a sad se polacis ko klinac kojeg izdaje trag marmalade na ustima, ...jbg. dobro ti francetic kaze, sramis se samog sebe
 

francetic

Member
Reaction score
15
Nismo jednaki

Na ovoj igrici smo svi isti, tako da nema onaj profesor, onaj odvjetnik onaj građevinac, i slično.. svi smo jednaki ovdje ... tako da se ja mogu ponašati kako god mi srce poželi, RL je druga stvar igra druga :zid:
Kako misliš svi isti? Nismo ni približno isti, ne možemo biti isti, ne želim biti isti.
Kad bi ministar pročitao gluposti koje valjaš ovdje dobio bi otkaz istog trenutka. Ti kao javni službenik moraš biti uzor ljudima koji te plaćaju.
Misliš da si siguran jer si ovdje prijavljen anonimno? Zakon RH vrijedi ovdje kao i pred tvojom kućom, Tvoji postupci prelaze granicu lijepog ponašanja ilti buontona. Bilo tko može pretjerati ali isto tako stati na loptu i skulirat se.
Nastavi ti u tvom stilu
 

DeletedUser

Guest
...ja nisam frajer, ...ali ocito je da si ti zelio ispasti kad si se zaletio i postavio onu sliku, a sad se polacis ko klinac kojeg izdaje trag marmalade na ustima, ...jbg. dobro ti francetic kaze, sramis se samog sebe

Svako ima svoju istinu, ja pravu ti svoju :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Kako misliš svi isti? Nismo ni približno isti, ne možemo biti isti, ne želim biti isti.
Kad bi ministar pročitao gluposti koje valjaš ovdje dobio bi otkaz istog trenutka. Ti kao javni službenik moraš biti uzor ljudima koji te plaćaju.
Misliš da si siguran jer si ovdje prijavljen anonimno? Zakon RH vrijedi ovdje kao i pred tvojom kućom, Tvoji postupci prelaze granicu lijepog ponašanja ilti buontona. Bilo tko može pretjerati ali isto tako stati na loptu i skulirat se.
Nastavi ti u tvom stilu

Moje ponašanje je sasvim normalno al zato tvoje, preozbiljno svaćaš ovo ipak je ovo samo igra :ludilo:

poslušaj neku pjesmu opusti se i tako evo preporuka http://www.youtube.com/watch?v=X9_n8jakvWU
 
Last edited by a moderator:

francetic

Member
Reaction score
15
Moje ponašanje je sasvim normalno al zato tvoje, preozbiljno svaćaš ovo ipak je ovo samo igra :ludilo:

poslušaj neku pjesmu opusti se i tako evo preporuka http://www.youtube.com/watch?v=X9_n8jakvWU

Ovo nije igra, igra je na www.plemena.com
www.plemena.com.hr/forum je javno glasilo gdje bi ljudi trebali razgovarat, raspravljat, pa i svađat se oko stvari vezanih za igru, nikako ljude nazivati pogrdnim imenima, prijetiti ili na bilo koji način povrijediti njihovo dostojanstvo, koje im je zagarantirano ustavom i zakonom RH.
Pred mojom radnjom tvoje kolege imaju štand povodom obilježavanja dana državnosti, sad ću im pokazat što im kolega radi kao annonimous.:hmm:
 

DeletedUser

Guest
ovo ipak je ovo samo igra :ludilo:

ovo nije igra....ovo je:

hugs.jpg

...a danny je opet dio toga :hmm:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
homo-ljube, ...nego kad vec komentiras slike, sta nisi iskomentirao onu kad Danny naziva DODILI kuckom, ...hmm, ili ono sta ide kontra PLEMEna i njegovih clanova nije za osudu i dozvoljeno je "udarati" gdje i kako goces, ...jasno, ovo mogu komentirati i ostali koji se nasmijase "od srca" kad ugledahu ubijene ptice,...a misljenja sam da su ovdje i admini "lagano" zakazali

Čuj, pronađoh se u ovome-"od srca".... nasmijah se kontekstu a ne mrtvim pticama što sam i napisao u slijedećem postu, jer nitko nije komentirao kako je super vidjeti mrtve ptičice, nemojmo se uvlačiti u rasprave oko toga...
puno gore stvari su nekog nazvati kučkom, smradom, gadom ili... homoljubom. Igra vas je dovela na tu razinu i to bi bilo za nasmijati se "od srca" da nije žalosno... jer nitko od vas nema 14 godina... Ili ovo vama nije igra? Najveći apsurd vezan uz ovu "igru" je što se očukuje od nje da bude poštena i pravedna,.. Valjda treba sela uzimati na lijep, iskren i pošten način, a pritom vitlaš sjekirom iznad glave i hoćeš da mu pobiješ sve živo u selu a ako ne pobiješ, bar da uništiš infrastrukturu, ali da bude pošteno ... Agresivnost je ono što se traži na bojnom polju ove igre a sve izvan je zajebancija koja ne podrazumjeva vulgarno vrijeđanje suparnika, pogotovo ne njegovih osobina koje nisu vezane uz igru.
Hehehehehe, i da, rađe sam za crni humor nego vulgarnu budalaštinu.... Samo to...
 

DeletedUser

Guest
Ovo nije igra, igra je na www.plemena.com
www.plemena.com.hr/forum je javno glasilo gdje bi ljudi trebali razgovarat, raspravljat, pa i svađat se oko stvari vezanih za igru, nikako ljude nazivati pogrdnim imenima, prijetiti ili na bilo koji način povrijediti njihovo dostojanstvo, koje im je zagarantirano ustavom i zakonom RH.
Pred mojom radnjom tvoje kolege imaju štand povodom obilježavanja dana državnosti, sad ću im pokazat što im kolega radi kao annonimous.:hmm:

definitivno se slažem-upravo zbog ovog ima jako malo korejaca na našem serveru,jednostavo ih je strah jer nisu dobro upućeni u zakone RH :ljut:


a PLEME, kakvo gad da je

pohvala glasnogovorniku :hahaha::hahaha::hahaha:
daj sad borissa da malo računa
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Daj ljudi ne spamajte više...ajmo malo ontopic :D


Side 1:
Tribes: R.S.W
Side 2:
Tribes: BANG, Km-caa

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 29
Side 2: 8
Difference: 21

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 132,687
Side 2: 41,397
Difference: 91,290

chart
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Iskreno dany nije me uopće briga jeli ona slika bila upućena meni ili nije-svi su se uzrujali oko toga više nego ja ... dakle ako nije bila upućena baš me briga, a ako je .. pročitaj moj potpis :hmm:

Uglavnom.. ja ću vam reći jednu stvar...

Šta god vi rekli, pričali o nama, pljuvali po nama.. ja sam kao jedan od začetnika PLEME-na u svakom trenutku ponosna na PLEME i na ljude koji igraju u njemu. Pri tome mislim i na one sa kojima igram još od svijeta 4 i na one koji su nam se pridružili na ovom svijetu.
I dragi moji dobili ili izgubili na ovom svijetu mi ćemo i dalje ostati ekipa i možemo se samo smijati vama koji znate ovdje glumit face a ingame morate okupiti koaliciju od cca 200 igrača na nas 29.

ovim putem sada pozivam igrače PLEME-na da ne odgovaraju više ovdje na provokacije i gluposti jer smo ionako : nepismeni, nekulturni, glupi,cirkus od plemena...neznam koje još uvrede su nam sasuli pa im nećemo nedostajat konačno će moć u miru raspravljati o dubokoumnim stvarima:predaja:

@rubo
samo blamiraj pleme koje bi da nema takve glasnogovornike kao što ste ti i boriss bilo poštovano od svih,a ne sprdnja kao što je trenutno
Rubo pomiri se sa time da je PLEME =SCAPA .. i to je tako
i ima poštovanje i povjerenje onih ljudi od kojih to i treba imati. Ti i ekipa koja samo zna vrijeđati ste nebitni :hahaha: jer ionako neznate šta znači riječ poštovanje.
Na sv7 kažete ALR-u i SHINE-u.. svaki respect-mi vas poštujemo niste kukakvice ko CTRL a onda si slijedeće sekunde skačete u usta prozivajući ih za nekakv deff koji je bio kod njih bla bla bla....
 

DeletedUser

Guest
dokle će ovi iz PLEMEna glumit glavne državne tužitelje :kokice:

facepalm.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top