Top 20 Plemena

Status
Not open for further replies.

NEXUS

Banned
Reaction score
87
NEXUS ne progovaraj ni jedne, cutite svi bolje vam je .

Koliko ja znam ti si dugooooo vremena sređivao savez sa RWP, i tvojim sređivanjem saveza dopušteno je da bukvalno RWP radi šta hoće, šta su zinuli dobili su... i odjednom tebi ne godi politika vođenja plemena i sad frajer u RWP, ne bi me iznenadilo da zajedno krenete sa TCO na MIlf. Aferim ;)
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Koliko ja znam ti si dugooooo vremena sređivao savez sa RWP, i tvojim sređivanjem saveza dopušteno je da bukvalno RWP radi šta hoće, šta su zinuli dobili su... i odjednom tebi ne godi politika vođenja plemena i sad frajer u RWP, ne bi me iznenadilo da zajedno krenete sa TCO na MIlf. Aferim ;)

brijem da nije tako;)
 

NIIV

Member
Reaction score
1
Da ne igraju bodovi znamo svi,mozda bi bolje ovako trebalo gledati poredak :

Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač:

1 The Chosen One 19,69 Mil.
2 Mommy I Love Farming 13,28 Mil.
3 RIDE WITH PRIDE 7,70 Mil.
4 MH MAMURNI 7,27 Mil.

Kao branitelj:

1 The Chosen One 17,58 Mil.
2 MH MAMURNI 10,35 Mil.
3 Pakleni Decki ! 2,77 Mil.
4 Povratak Otpisanih 2,65 Mil.
5 jurini 2,13 Mil.
6 Mommy I Love Farming 2,09 Mil.
7 RIDE WITH PRIDE 1,58 Mil.

Ukupno:

1 The Chosen One 37,27 Mil.
2 MH MAMURNI 17,62 Mil.
3 Mommy I Love Farming 15,36 Mil.
4 RIDE WITH PRIDE 9,29 Mil.


Svaka čast za poražene :eek:ok:

(...naravno uzet ćemo u obzir da RWP još nije bio u "pravom ratu"....tako da....) :zzz:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Koliko ja znam ti si dugooooo vremena sređivao savez sa RWP, i tvojim sređivanjem saveza dopušteno je da bukvalno RWP radi šta hoće, šta su zinuli dobili su... i odjednom tebi ne godi politika vođenja plemena i sad frajer u RWP, ne bi me iznenadilo da zajedno krenete sa TCO na MIlf. Aferim ;)

Rekao sam ti da cutis ,da ne pricam po javnom forumu kako ti sjeces plemice itd itd.
Jer je vise zalosno nego sto je smijesno.
A druga stvar raspitaj se sto sam ja otisao iz milfa, a ne da blebleces ovde po forumu isto prazan mlin.
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
Koliko ja znam ti si dugooooo vremena sređivao savez sa RWP, i tvojim sređivanjem saveza dopušteno je da bukvalno RWP radi šta hoće, šta su zinuli dobili su... i odjednom tebi ne godi politika vođenja plemena i sad frajer u RWP, ne bi me iznenadilo da zajedno krenete sa TCO na MIlf. Aferim ;)


a ne najbolje je da i ono udare sad na TCO..posto vas 120 koliko sam vas izracunao zadnji put nije sposobno da ratuje protiv nas :)
kao sto ti je bakho i napisao zaobidji ovaj forum dok ne budes imao sta pametno reci :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Jadni ste obojica, pogotovo bakho, ne bi me iznenadilo da od početka je u dogovoru sa TCO... i šta sa sječenjem plemića??? Taj dan konekcija mi je bila u haosu, da bi imao baš toliko sreće da potrfim, trebao bi držat ono slovo "t" 5 sekundi prije nego što stvarno i treba i opet na nafaku da potrefim, al evo da sam najveći bot na ovoj igri, bar sam čovjek a ne ko ti iskvaren, dižeš se osvojenim serverima, ja sam osvojio 2, al su moja 2 osvojena čista, u jednoj uniformi od početka, do kraja, a ti prodana dušo jadan si!
Razlog napuštanja Milfa- ne odgovara gospodinu politika vođenja plemena... još jednom, jadno...

A ti frenkyy nemaš pravo prozivati Milf, mi smo više puta udarali na vas, dok vi niste ni pokušali, vi ne nmožete ni to, već te krenuli po MH... pokrij se ušima i šuti!
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
Mi kad budemo krenuli na milf to ce ujedino i biti vas kraj :) u to budi siguran :) mi imamo nas cilj,i sve planski radimo :) a ti posto veci imas tih problema vezbaj sa tim slovom T da te ne uhvatimo nespremnog :)
 

blacknight

Member
Reaction score
0
Jadni ste obojica, pogotovo bakho, ne bi me iznenadilo da od početka je u dogovoru sa TCO... i šta sa sječenjem plemića??? Taj dan konekcija mi je bila u haosu, da bi imao baš toliko sreće da potrfim, trebao bi držat ono slovo "t" 5 sekundi prije nego što stvarno i treba i opet na nafaku da potrefim, al evo da sam najveći bot na ovoj igri, bar sam čovjek a ne ko ti iskvaren, dižeš se osvojenim serverima, ja sam osvojio 2, al su moja 2 osvojena čista, u jednoj uniformi od početka, do kraja, a ti prodana dušo jadan si!
Razlog napuštanja Milfa- ne odgovara gospodinu politika vođenja plemena... još jednom, jadno...

A ti frenkyy nemaš pravo prozivati Milf, mi smo više puta udarali na vas, dok vi niste ni pokušali, vi ne nmožete ni to, već te krenuli po MH... pokrij se ušima i šuti!


Nemoj pricat o akcijama jel akcije kakve su bile...nisu ni A od akcije...pokusali ste probit front na Jotkeu...trebalo vam je mjesec dana..bez ikakvog tudeg deffa skoro...
A oni pokusaji na vuleta i povratka su...ma necu dalje...ne vrijedi...
I vidi sada politiku svoga vode...izbacuje "neaktivne"...pa nobla ih sam voda sve...jedva da neko ugrabi selo..skrobarca ste prvo napali i pred napade ga izbacili van...

BTW.i meni je konekcija milion puta u banani...pa i sjecem sa njom...jel treinovi ne da idu u ms nego u debelim sekundama...:)
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Nemoj pricat o akcijama jel akcije kakve su bile...nisu ni A od akcije...pokusali ste probit front na Jotkeu...trebalo vam je mjesec dana..bez ikakvog tudeg deffa skoro...
A oni pokusaji na vuleta i povratka su...ma necu dalje...ne vrijedi...
I vidi sada politiku svoga vode...izbacuje "neaktivne"...pa nobla ih sam voda sve...jedva da neko ugrabi selo..skrobarca ste prvo napali i pred napade ga izbacili van...

BTW.i meni je konekcija milion puta u banani...pa i sjecem sa njom...jel treinovi ne da idu u ms nego u debelim sekundama...:)

ti vodzu njihovog ne spominji jer neznas situaciji pa bolje nemoj ni komentarisat........
a sto se tice samog rata pa nismo mnogo pokazali zasad ali vi niste nista tako da ni tu nemate pravo nista reci
tolko od mene
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
Ako ratujete protiv dva plemena (u vom slucaju MH i MILF + akademije ) i jedno pleme dovedete do raspada,a drugo ( MILF) vam ne nanese skoro nikakvu stetu to je i vise nego dobar rezultat :) demantujte me ako gresim :)
 
Status
Not open for further replies.
Top