Top 20 Plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
auf pokidali nas
4 Povratak Otpisanih 2,69 Mil.

ako ti tako misliš ja ti vjerujem

u svakom slučaju dobili ste na meni nekih 0,5 mil. a ja sam na vama negdje preko 2,5 mil. pa sad vidi kome je manje vojske poginulo nevalja vam taktika :p
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
ja sam probo i kako je bilo :boks:

ovako kaže twstats

Side 1:
Players: povratak otpisanih
Side 2:
Tribes: M!LF


Total conquers against opposite side:

Side 1: 8
Side 2: 5
Difference: 3

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 34,878
Side 2: 21,799
Difference: 13,079

chart


i dosta više da nismo probali već sam jednom napisao

probo sam vidio sam da je M!LF laka roba i kažem svojima daj da prvo rješimo ovo što smo započeli pa ćemo njih laganica










samo se dižete bezveze i raspravljate dajte si malo oduška od foruma


Šta si bolan probo? To si nabio prenoblavanjem sela iz akcije na TCO, nisi ti to uzeo od Milfa, to si uzeo od TCO ;)

Stavi globalnu statistiku TCO i Milf pa će da se vidi...
 

DeletedUser

Guest
Šta si bolan probo? To si nabio prenoblavanjem sela iz akcije na TCO, nisi ti to uzeo od Milfa, to si uzeo od TCO ;)

Stavi globalnu statistiku TCO i Milf pa će da se vidi...

http://hr.twstats.com/hr11/index.php?page=village&mode=conquers&id=1166

na fronti sam vam uzeo ovo selo i nije bilo prenoblavanje obrati pažnju na datum 19 dana je bilo selo kod vas

ja sam a tamo gama, r0ke i drugar toni koji se ubacivao sa deffom ali opet selo ostalo kod mene

provjeri prije nego kreneš nešto napisat

sad videh da si i ti na tom računu opet ja možda si ti i bio onaj koji mi je pomogo da ubijem off gami :hahaha:
 
Last edited by a moderator:

Toni

Active Member
Reaction score
11
http://hr.twstats.com/hr11/index.php?page=village&mode=conquers&id=1166

na fronti sam vam uzeo ovo selo i nije bilo prenoblavanje obrati pažnju na datum 19 dana je bilo selo kod vas

ja sam a tamo gama, r0ke i drugar toni koji se ubacivao sa deffom ali opet selo ostalo kod mene

provjeri prije nego kreneš nešto napisat

sad videh da si i ti na tom računu opet ja možda si ti i bio onaj koji mi je pomogo da ubijem off gami :hahaha:

moj pokusaj je bia ulazak u centar kka,front mi ne treba :D
2 puta sam pokusao,jednom uspjesno al predato selo "-.- :zid:
a drugi put neuspjesno :predaja:

a ove ostale neuspjesne pokusaje nisam ja radio ahaha :p
odmor bio za mene
 

DeletedUser

Guest
Nevjerovatno je sta covjek nece sve procitati.

Primjer: Vjeverica prelazi cestu i mi svi gledamo kako vjeverica nonšalantno prelazi istu... međutim pojavljuju se Milfovci i ubjeđuju sve nas da vjeverica nikada nije presla...
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
:predaja:

mi barem napadamo :boks:
kako ide dalmatinska poslovica: Bolje išta nego ništa


:lool:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Jadni ste obojica, pogotovo bakho, ne bi me iznenadilo da od početka je u dogovoru sa TCO... i šta sa sječenjem plemića??? Taj dan konekcija mi je bila u haosu, da bi imao baš toliko sreće da potrfim, trebao bi držat ono slovo "t" 5 sekundi prije nego što stvarno i treba i opet na nafaku da potrefim, al evo da sam najveći bot na ovoj igri, bar sam čovjek a ne ko ti iskvaren, dižeš se osvojenim serverima, ja sam osvojio 2, al su moja 2 osvojena čista, u jednoj uniformi od početka, do kraja, a ti prodana dušo jadan si!
Razlog napuštanja Milfa- ne odgovara gospodinu politika vođenja plemena... još jednom, jadno...

A ti frenkyy nemaš pravo prozivati Milf, mi smo više puta udarali na vas, dok vi niste ni pokušali, vi ne nmožete ni to, već te krenuli po MH... pokrij se ušima i šuti!

Sine zaobidji forum bolje ti je . Vidis i sam da ispadas glup.
A sto se tice moga odlaska iz M!LF-a i dalje si neupucen.Pitaj Viktora on ce ti reci, posto je covijek iskren .

A to sto si spomenuo moje osvojene servere, ti kada budes imao cast da igras sa igracima kao sto su : DavidTesanovic, Buda02, Krieger, Darija, Rubo i Snow , Borris itd itd . I ostali igraci sa kojima sam igrao da ih ne nabrajam sada, onda mozes nesto pisati.

A sada tu nesto govoris protiv mene, a dok sam bio vodja M!LF-a , samo su ti pertle virile , koliko si mi se uvlacio.

I da, to o konekciji kako te je zeznula, te price ostavi nekom drugom. Meni nemoj prodavati, ako se ne varam imao si preko 5 pokusaja sjece, i sve si ih zeznuo.

Bas u trenutku kada trebas da sjeces noble, konekcija te zezala, pa druze na sta ti mi ovde licimo ?
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Sine zaobidji forum bolje ti je . Vidis i sam da ispadas glup.
A sto se tice moga odlaska iz M!LF-a i dalje si neupucen.Pitaj Viktora on ce ti reci, posto je covijek iskren .

A to sto si spomenuo moje osvojene servere, ti kada budes imao cast da igras sa igracima kao sto su : DavidTesanovic, Buda02, Krieger, Darija, Rubo i Snow , Borris itd itd . I ostali igraci sa kojima sam igrao da ih ne nabrajam sada, onda mozes nesto pisati.

A sada tu nesto govoris protiv mene, a dok sam bio vodja M!LF-a , samo su ti pertle virile , koliko si mi se uvlacio.

I da, to o konekciji kako te je zeznula, te price ostavi nekom drugom. Meni nemoj prodavati, ako se ne varam imao si preko 5 pokusaja sjece, i sve si ih zeznuo.

Bas u trenutku kada trebas da sjeces noble, konekcija te zezala, pa druze na sta ti mi ovde licimo ?

Prvo: Otac ti je sin ;)
Drugo: Da ti možda nisi neki operater pa znaš kad i kakva je u mene konekcija, sve i da jeste tako reko sam ti da sam najveći bot makar nisam jadan ko ti ;)
Treće: protiv pola tih navedenih igrača koje si nabrojao (klasična CSDS ekipa) što si imao čast, ja sam ratovao na ba6, i dobili smo ih, a ja sam bio u vodstvu plemena ;)
 

Vebit

Member
Reaction score
0
što jest jest, izgleda da je naš dragi :love: (samo za njega) imao čast igrati sda dobrim igračima...samo sam na ba8 igrao na bosanskim serverima pa ne mogu cijeniti (ocijenjivati) sve navedene igrače... ali evo kriger je bio u ratu s nama i stvarno zadavao probleme dok nisu nastale neke meni nepoznate situacije...bla bla bla, ali ne znam pa ni ne sudim..
buda također, kao sdaveznik tj. kombinirali smo po potrebi 2 plemena odličan fajter dok isto nije odustao , sad zašto i nije bitno...

ali da skratim, BAHKO maćiću bahati biti s nekim u društvu ne znači da vridiš kao on :p

evo samo na ovom forumu,pod tim nadimkom, si 2 godine manje nego ja a imaš 400% više postova...

ali bar si uzeo dobar nick, jer se tu samo bahatiš skupljaš res i plemiće i onda se prikljanjaš onome za koga procjeniš da će biti u finalu... e takvih mi je političara pun kufer u životu da bi mi i u igri tribali :ljut:
 
Reaction score
3
Sine zaobidji forum bolje ti je . Vidis i sam da ispadas glup.
A sto se tice moga odlaska iz M!LF-a i dalje si neupucen.Pitaj Viktora on ce ti reci, posto je covijek iskren .

A to sto si spomenuo moje osvojene servere, ti kada budes imao cast da igras sa igracima kao sto su : DavidTesanovic, Buda02, Krieger, Darija, Rubo i Snow , Borris itd itd . I ostali igraci sa kojima sam igrao da ih ne nabrajam sada, onda mozes nesto pisati.

A sada tu nesto govoris protiv mene, a dok sam bio vodja M!LF-a , samo su ti pertle virile , koliko si mi se uvlacio.

I da, to o konekciji kako te je zeznula, te price ostavi nekom drugom. Meni nemoj prodavati, ako se ne varam imao si preko 5 pokusaja sjece, i sve si ih zeznuo.

Bas u trenutku kada trebas da sjeces noble, konekcija te zezala, pa druze na sta ti mi ovde licimo ?



mico , druze , mislim da si pretjero malo , znamo se dovoljno , hvalis se previse drugim svjetovima .....
igro si s njima pa ?
 
Status
Not open for further replies.
Top