Top 20 Plemena

Status
Not open for further replies.

Gamma

Active Member
Reaction score
54
franky mh ste do sada mogli unistit 10x samo da ste bili dosta aktivniji a mi smo vas mogli isto tako 10x vise ostetit nego sto jesmo ali nas je kocio isti razlog(zbog toga se i cisti pleme)

a mi iako nismo uzeli zeljeni broj gradova u zadnjoj akciji smo vas dosta ostetili
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
tvrdim ti da MH nije bas toliko lose pleme pa da ih mozes unistiti za 2 akcije..sto vise ovako stoje stvari u ukupnom zbroju porazenoh neprijatelja :

2 MH MAMURNI 17,67 Mil.

3 Mommy I Love Farming 15,92 Mil.

branili su se ljudi ali i napadali .. :)

ako ste vi zadovoljni ucinkom protiv nas ,mi smo jso vise :) a kada ste vec toliko opasni zasto ne krenete na odbegle clanove MILF-A ?
ajde smekeri krenite sad ?
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
sve u svoje vrjeme smekeru,a vi dok god ne napravite neku akciju mozete smao da prdite tu beze.....
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
ja vece smekere na hr 11 od TCO-a ne vidim :) iskreno...ratujemo sa vama,sa MH-om...ne slihtamo se nikome..ne kukamo za saveze,NAP-ove...Ne trpimo izbeglice na kontinentu ..a vi smekeri ? sta se desava sa vama ? :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
mi ti imamo 2000 saveza,200 napova :zid:

frankyy muci,jer neznas nista o milfu...
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
ma stipu ih toni....rjecima se nista ne dokazuje....i ja mogu pisat ovde do ujutro a nista ne radit vec se hvalit kako smo unistili par ljevih plemena gdje ima 3-4 aktivna igraca a ostatk spava zimskim snom.....

cast pojedincima iz tco koji vuku cjelo to pleme a ostatak moze samo piskarat po forumu
p.s. ajmo malo farmat :))
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
U pravu si :) imao sam dosta bolje misljenje :)

Ajde neka jedan igrac TCO-a rpedje u neko drugo pleme bez odobrenje vodje :) a znate kako nas vodja kaze :

-Igrac moze da ide,al gradovi ostaju u TCO-u- !!!
 

DeletedUser

Guest
Jadni ste obojica, pogotovo bakho, ne bi me iznenadilo da od početka je u dogovoru sa TCO... i šta sa sječenjem plemića??? Taj dan konekcija mi je bila u haosu, da bi imao baš toliko sreće da potrfim, trebao bi držat ono slovo "t" 5 sekundi prije nego što stvarno i treba i opet na nafaku da potrefim, al evo da sam najveći bot na ovoj igri, bar sam čovjek a ne ko ti iskvaren, dižeš se osvojenim serverima, ja sam osvojio 2, al su moja 2 osvojena čista, u jednoj uniformi od početka, do kraja, a ti prodana dušo jadan si!
Razlog napuštanja Milfa- ne odgovara gospodinu politika vođenja plemena... još jednom, jadno...

A ti frenkyy nemaš pravo prozivati Milf, mi smo više puta udarali na vas, dok vi niste ni pokušali, vi ne nmožete ni to, već te krenuli po MH... pokrij se ušima i šuti!

Čuj to, čemu korist da tuda nagađaš i vičeš..
To u igri se iskažite, svako ima svoje razloge, i pravo izbora sa kim želi igrat a sa kim ne.. A izgleda da ste spali na noblanje svojih ljudi..
kao Skrobarac, Max.payne itd.. Vidim da vam je pleme ko Aerodrom.. samo je slučaj da vam ljudi samo odlaze.. a nitko ne dolazi :love:

odjednom vam izgleda svi neaktivni, a dok su vam ti isti slali deff, onda nije bilo problema pa eto.. samo očito po vašem gledištu.. Šteta je ne noblat igrača čiji je deff u pojačanjima kod vas.. i znate da se nemože obranit..

Nitko nije savršen pa ni vi.. :predaja:
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
moj post:love:

kao:
1. po meni je mićo najviše zaslužan jer je bio u neku ruku vođa i drzao milf i digno ih na neki način dok se politika nije mijenjala ....(bar tako mislim)
2. vi iz TCO vec mi vas je uvrh glave o tim akcijama napadnite vi njih(milf) pa onda tu pricajte...necete puno vise sela noblat jer ove postavke da nema defanja van plemena je cista nebuloza rat se može potrajat godinama(vljda su to primjetili admini)
3. daj me pocijeti ste vi trazili kao neki savez s RWP?
 

DeletedUser

Guest
Imate kabinu pa probajte :D

ja sam probo i kako je bilo :boks:

ovako kaže twstats

Side 1:
Players: povratak otpisanih
Side 2:
Tribes: M!LF


Total conquers against opposite side:

Side 1: 8
Side 2: 5
Difference: 3

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 34,878
Side 2: 21,799
Difference: 13,079

chart


i dosta više da nismo probali već sam jednom napisao

probo sam vidio sam da je M!LF laka roba i kažem svojima daj da prvo rješimo ovo što smo započeli pa ćemo njih laganica










samo se dižete bezveze i raspravljate dajte si malo oduška od foruma
 

DeletedUser

Guest
Dobro si ti to :pivo:

kako god uglavnom probo sam to možeš da potvrdiš a sad kako je bilo i šta se sve dešavalo to znam samo ja i vi i nećemo o tome na forumu sramota je :D

:pivo:

živ ti meni bio


malo ja samo ubodem i ja odoh :eek:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Neka brate, red je i podijeliti na forumu, što ? XD Nije sramota :D

Znači uglavnom, piva ide :D :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top