Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

Status
Not open for further replies.

GodOfMortals

Member
Reaction score
0
Saša, parkirao sam cijelu cisternu....pa navali. ;)
Pajke što se tiče atmosfere u plemenu, nikad nije bilo veselo kao kod vas, ovdje se uvijek više radilo, a manje čagalo....;)

mi smo uz rad pravili atmosferu, onako prijateljski, nije nam niko prijetio prenoblavanjem ;)
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
mi smo uz rad pravili atmosferu, onako prijateljski, nije nam niko prijetio prenoblavanjem ;)
Je, je, čak i preko kineskog zida pričaju o tome, kako nikome niste prijetili.
Mah, nije ni bitno uostalom, kakve prijetnje........kod vas su zato ratovali rođaci, (mislim, međusobno), a sve to zbog dobre atmosfere.
 
Last edited:

GodOfMortals

Member
Reaction score
0
Je, je, čak i preko kineskog zida pričaju o tome, kako nikome niste prijetili.
Mah, nije ni bitno uostalom, kakve prijetnje........kod vas su zato ratovali rođaci.

ja sam mislio da nema kineza ovdje na serveru ,
pa da primjeti se da nismo ratovali po statistikama, dakako :D
 

pajke

Member
Reaction score
5
Rodjaci su ratovali bas zbog te dobre atmosfere, sve je sala :D, eto pitaj ATa da sam ga pitao smije li 1 vs 1 i vjerujem da znas odgovor :p
 

DeletedUser

Guest
pajke mi smo pobijedili
vi ste izgubili

Činjenica

ajde potpaljujte tamo na hr14 ;)
 

pajke

Member
Reaction score
5
Hahah Kbasher jesam li ja to osporio :O to nemas sta da pises pa samo ponavljas ko papagaj :D
 

DeletedUser

Guest
Hahah Kbasher jesam li ja to osporio :O to nemas sta da pises pa samo ponavljas ko papagaj :D

Pa šta smarate više s tim kriger ovo kriger ono

vi se izgleda zaljubili u njega
stalno vam taj čovjek u mislima,imate strave od njeg

ajde bježite sa ovog foruma,nemojte pisat i sve pet
šta ste ko djeca od 5 godina dosadni više
 

pajke

Member
Reaction score
5
pa jel forum samo za ROYAL pa ne smijemo, jel se samo dobre stvari moraju pisati o vama, da sam nesto dobro napisao(tj slagao) onda bi bilo respect :), ja sta god napisem ne lazem :p ako oces pp ti i dostavim
 

DeletedUser

Guest


nadjoh ovo pa reko da ne bude da sam ne dorečen izvinjavam se što sam malo otišao sa teme ali moram odgovoriti :D


gdje sam se digao haha i kakvo je spuštanje na zemlju to bilo?

uzeo mi je AT selo i ostalo sam mu prepustio čuli smo se porukama čestitao sam mu i gotova priča njega pitaj ako meni ne vjeruješ inače taj svjet sam igrao samo onako bezveze dok se novi ne otvori jer nisam bio u igri više od 2-3 godine nisam igrao duala igrao sam sam i nisam mogao protiv njega ustvari njih jer su aktivniji bili nego ja gotova priča igrao sam u plemenu gdje je ekipa bila na sasvim drugom kontinentu nemam razlog da se pravdam niti to radim samo sam te malo uputio.

Nemoj da se nadješ uvrjedjen što nisam tebi čestitao ja sam čestitao pobjedniku i iznio jednu malu činjenicu to je to kraj priče, ljepše bi izgledalo kada bi im i ti čestitao inače drago mi je da smo popričali

samo još jednu stvar da ti kažem inače igrao sam ja ovu igricu prije nego je i polovina wanteda znala za nju ne potcjenjujem nikog samo jednostavno krivo mišljenje imaš o meni.
 

pajke

Member
Reaction score
5
Ja uopste nemam krivo misljenje o tebi cak te sta vise i RESPEKTUJEM i mislim da si jedan od najboljigh igraca ove igre ako ne i najbolji :D znam ja da ti ovo igras dugo sjecam te se sa .ba znam ja to sve, ali pratio sam tvoje komentare na temu hr10 od pocetka servera mozda koji nisam procitao ali vecina je bila protiv WANTEDA, WANTED se uzdizao WANTED su ostali uzdizali :), treba i da shvatite da WANTED od pocetka igra sa 15 igraca necu sad da nas pravdam ali veliki je podvig sa 15 igraca biti medju top2 na svijetu, istina je da je ROYAL u jednom trenutku bio protiv 3 plemena, ali tada kada su na to dosli vec su bili dobro spustili moral RBovim igracima, svi znamo da NM nije imao kvalitet, i niko se nije okrenuo prema Zoharima, royal je znao gdje je najopasnije zato je i zatvorio WANTED i nije ga napadao nego se okrenuo na druge frontove, ja licno mislim da nisu pozvali RBove igrace i neke iz NMa da nebi mogli nista :), opet to je bilo glupo 3 vs 1, ali mi je isto tako Neji napisao zamislite da vas udarimo mi, NM i Zohari pa vas nebi bilo nigdje i to je istina :), isto tako mislim da je ostala prva postava WANTEDA da bi ovaj svijet bio davno gotov, osim kada bi Kriger zvao SB da sa hr9 salje nuke na nas na hr10(sala mala)
 

DeletedUser

Guest
ma da slažem se u potpunosti bilo je tu svašta jesam komentarisao protiv wanteda priznajem ali samo zbog pojedinaca koji su dolazili tu sa nekim smješnim postovima kažem svaka čast ekipa je dobra sa 15 računa postići to sve treba mnogo truda i ulaganja najviše me tu nervirala neka priča kao da je to sve već sa royalom bilo gotovo i na kraju svega se dogodi to što se dogodilo nemam simpatije ni u jednom ni u drugom plemenu niti sam sa nekim baš onako dobar moja ekipa je odavno prestala igrati tako da svejedno mi je bilo ko će pobjediti ali to što je royal izdržao na svetu 10 stvarno je nešto novo što se dogodilo na našim serverima i skidam im kapu svaka čast

Izvinjavam se svima koje sam uvrjedio to mi nije bila namjera ali jednostavno volim nekda nekog da bocnem to je jače od mene valjda sam u duši provokator :D
 

DeletedUser

Guest
Eto sad te niko nevoli jer si provokator.
Znaš kako kažu "lopta je okrugla".
E eto de sad reci to na plemenskom jeziku.
 

pajke

Member
Reaction score
5
Izvinjavam se svima koje sam uvrjedio to mi nije bila namjera ali jednostavno volim nekda nekog da bocnem to je jače od mene valjda sam u duši provokator :D

Vidi kako ti volis da bocnes, tako su neki iz wanteda dolazili da bocnu npr. asterix tako sam i ja tebe bocnuo sa onim :) :pivo:

sve je to izdrzano dobro je ali ima i dosta toga loseg, kao npr SHAKE po meni je bila totalna glupost to sto je kriger noblao 20 sela od SHAKE i tako se priblizio RBu to je isto kao da noblas 20 multija :O pa onda spajanje sa RB(osim vodstva) pa onda sa NM, nije cijeli NM presao u ROYAL ali i oni sto nisu presli Robilad je noblao tako da se moze racunati :), onda nekoliko Zohara preslo, a dovoljno je pogledati koliko je igraca samo proslo kroz ROYAL, SJV nisam racunao ali mislim da je najmanje 150 :D, necu ni reci da je kod nas bilo sve bajno bilo je i kod nas losih odluka ali sta je tu je vrijeme se ne moze vratiti
 
Status
Not open for further replies.
Top