Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

Status
Not open for further replies.

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Malo mi nedostaju ratne dogodovštine i prepucavanja,
pa kad se ekipa ponapije u birtiji kod Plave, mogla bi se koja 'lovačka' i ovdje ispričat :pivo:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Evo vidim da wantedovci danima piju u birtiji

Šta mislite, jeli piju zato što im padaju sela,
ili im sela padaju zato što piju? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Šta kaže prijavili ahila da promoviše drogu

jel dotle došlo xD
 

DeletedUser

Guest
Bilo koja ozbiljna tema je out, nazalost ovdje je jedino spam popularan
 

DeletedUser

Guest
Treba prijavit wanted za promovisanje coca-cole xD

šteti jetri
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
"Orginalni komentar od Overpower "
Da je u pitanju uspjeh- zar bi imao potrebu doć nakon toliko odsustva pisat ovdje?!
...
nije mene briga tko će igrat moj nick ako se isti ne stavlja u negativan kontekst- može i crni vrag/vitez- tko god...

Ne želim spamati temu, dalje komentare ću pisati u rubrici SPAM...

Preneseno iz teme 'intervju s igračem Robilad'

Svak bi sa bar malo logike iz toga izvukao zaključak da je igrač na nalogu Robilad vrijedan respekta i da je zbog toga i zaslužio intervju.
Neznam iz čega si ti zaključio da je taj igrač blatio acc koji si ti osnovao. Ja bi rekao da ga je proslavio. :eek:k:
 
Last edited:

frankyy

Banned
Reaction score
0
evo svratio malo na vanjski :)

privodite li kraju vi ovo ? :) ajde jos malo :boks: te sto su ostali i zatvarajte :)
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Pa nebi bas reka,svaki kreten moze poslje na razvijenom racunu gradit plemice i noblat pa tako i ostat na vrhu.
Vazno je acc dovest do toga,za to treba vremena i zrtvovanja.


najlakse se sad trenutnom robiladu hvalit tudi perijem

Nisi bio u toku, najlakše ti je sve pročitat šta piše na temi 'intervju s igračem Robilad'
pa ćeš vidit da je od početka pa cilo vrime (na HR10) taj nalog razvijao WOLFI (Željko).
Dakle on se nekiti ničijim perjem, sve to je njegov trud i zasluga. :eek:k:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
...
Organizirano su krenuli na Overa i već je jedno selo dobilo plemiće kad smo se javili Krigeru- selo je palo i mislio sam da će ostat na tome- hebeš jedno selo- i dalje je ono naše, no nije se zaustavilo nego je i dalje silna vojska dolazila na Overova sela- on je bio blokiran od strane većine Royalovaca- pitam se zbog čega?!-
...
Kažem svima ovdje- Over nije bio neaktivac al nije bio ni cijele dane na kompu (no svaki dan je bio tu)- a ovo je igra i kao takva b trebala ostat- onaj tko misli da je to nešto više- hehe- taj je za ozbiljno u problemima- što bi Matan rekao - taj ima "psikiči"- problem :D
I baš zato što nije bio cijelih 24/7 na acc.u, svoja sela na granici je ostavio Wolfiju i otišao u pozadinu di nije ni trebalo pazit da sela padnu al je od tamo radio sve što je na zadatak i dobio!

Možda i nije tribao ower na restart, neznam.
Ali slažem se, ovo je igra i ne triba se previše dramatizirati, ali onda se i ti drži toga.
Ne pravi drame. Dogodilo se, jbg.
 
Status
Not open for further replies.
Top