Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

Status
Not open for further replies.

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
AT-e ovo je bilo jako nisko sa tvoje strane.
Ovo ti govorim kao običnom učesniku na forumu a ne kao administratoru.

Ako si administrator onda se tako ponašaj uvjek a ne kako ti odgovara u odredzenim trenutcima.

Pošto znam da i ja sad dobijam Ban ja ču potržiti opciju za brisanje profila sa foruma.
Uživaj.

Campo, nedaj se isprovocirat :)

pozivam se na pravilo br 4.
žuja je zakon :pivo:
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Mislio sam vam cestitati na uzetim selima ali neću :)
I zamolio bih ako je moguce da provokacije koje bi ste zelili uputiti meni, zadrzite za sebe.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
@katalonija da se i ja oglasim za ovo..kod tebe je sigurno vecina plemenskog deffa..mozda cak i vise od 50 %..to govori cinjenica da zakucas 25 nuka i ne skines ni jedan nivo zida..samo vidis nisi bas naucio raspolagati svojim deffom,jer tebi je nadefano 10tak sela,a ostala su samo tvoje deff nuke,a tebi padaju upravo ta sela..ne provocira niko,nakon attovog posta,mogao si ocekivati slican i sa nase strane..kao sto to radimo u igri , :p hh ,ipak cestitke na odu i onoliko odlicno docekanih nuka

:pivo:
 
Last edited:

katalonija

Active Member
Reaction score
62
@katalonija da se i ja oglasim za ovo..kod tebe je sigurno vecina plemenskog deffa..mozda cak i vise od 50 %..to govori cinjenica da zakucas 25 nuka i ne skines ni jedan nivo zida..samo vidis nisi bas naucio raspolagati svojim deffom,jer tebi je nadefano 10tak sela,a ostala su samo tvoje deff nuke,a tebi padaju upravo ta sela..ne provocira niko,nakon attovog posta,mogao si ocekivati slican i sa nase strane..kao sto to radimo u igri , :p hh

:beer:

Na boldovane dijelove cu se oglasiti:
1. Imponuje me kad to tako izglda u tvojim ocima. Al lagano te prokuziti u tome je stvar :)
2. Da istina je da je par sela palo mojom krivicom upravo ona koja su prazna i koja imaju vojske u selu. Ali to trebam ja okriviti svog internet posluzitelja(ne gledaj ovo kao izgovor, uzeli ste sela i cestitam) :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
i meni je internet belaj..nisam traina kako valja poslao godinu i po,oni koji me znaju znaju da sam igrao preko explorera godina i godina,tome i sve one skucane nuke i sasjeceni plemici :pivo:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
i da nadovezem..to sto se kucam ne znaci da je to sve zasluga plemena..samo trebao bi i ti da kazes da je kod tebe toliko deffa da ga citavo pleme zajedno nema toliko..glupo je vaditi se na net,imas duala plawog..takva pozicija i zahtjeva toliki deff..samo znas onu 'Nema neosvojivih tvrdjava' :D
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Nemogu lagati kad nije tako :) samo eto ti si baksuz pa naletish uvijek na najvise :)
Rekao sam vec jednom nije to izgovor neki nego eto ispade po tebi da za 4 godine se nisam naucio braniti hahaha
A da niste je josh osvojili samo ste je srusili :D
 

tratincica123

New Member
Reaction score
0
Nećeš imati potrebe da ti njega banuješ, jer on će uvijek gubiti ratove od nas kao što gubi i sada :D

p.s. sad ćeš ti opet zaraditi ban (a i ja ću) :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top