Recent content by Deki SPARTA

  1. Hell vs ((:

    ma ne treba ti ni jedan hram...jednostavno predjes u pleme koje ti je obojeno crveno..jer tako NEXUS?
  2. Spam

    nemoj samo o casti.....kada je gusto bezanje nije strano....pa jos u akademiju od protivnika....ja sam grobar i sramotis Bogdanovica jer nikad nije bezao od odgovornosti... ps promeni nik
  3. Spam

    u sta da se kladimo da ti mogu biti otac?
  4. TOP 10 Plemena

    greska se ponovila samo ne zove se osma nego drugacije...jbg dobar si covek i jos bolji igrac,ali jedno je sigurno jako ti je losa procena kvaliteta coveka.....
  5. Spam

    Vitaminka koliko ste gluposti napisali ovde da to boli...........inace Ceg130205 kako ovo ti kao sluga odradis "Ne poželi kuće bližnjega svoga!" svakim osvajanjem gazis 10tu zapovest....ili mozda noblas samo barbare :ook::andjeo:
  6. Spam :d

    HAHHAH cekam ga kolko god mu bude potrebno al nek sep ozuri zadnji mi je svjet odmaram malo :D
  7. Spam :d

    STa dirat ubijamo brasno u njemu :O sad mu krivo :( jedan nas ocisti 5 njihovi :D
  8. Spam :d

    Fate dobija turu svako malo ciscenje ne pomaze ni plemenski deff hahha salje pp kako je izdan kako ga napadamo hahha
  9. Spam :d

    Cisti se ovaj Elit jedani grac nas im pocisti pet njihovi jad tuga cemer :( hahhaha
  10. Spam :d

    Stidi se Fate HAHHAHAH de ba i to pomocu pb dizes sti i poklopi se dobra ces biti farma svima zao mi tvoji plemenasa sto si sad odma trazio da te nadefaju bjezi blokiraj plemena nije to za tebe proo si nema sta
  11. Top 25 Plemena

    Ne volim ni tebe ni Fatea al Fate je svoje opjevao vec na pocetku ja sma rekao idem nan jega moze mi bjezati kolo hoce sab odoviam al nisi bodovi sve prvo vojska onda bodovi dolaze lagano jos mi blizu pa patit cu ga malo po malo 6 akademiaj mu nece pomoci i 200 duala da ih mjenja svaki dan :D
  12. Sparta vs elite

    Kolko sma cuo osmicevicu su nastimali ban tak oda je to jos jedan dokaz kako se Fate nosi sa rivalima a uvijek govori on ostecen itd
  13. Spam :d

    Dragicka farmaj mani spama hos da uderam one lubbenice i mandarine hahah
  14. Spam :d

    Mirko ce sve da pojede jos samo ja kuci da dodem eto ludila hahha
  15. Spam :d

    Svako svog igraca fali ako cemo iskreno da je neko iz drugog plemena prvi bio bi pb igrac iskreno govoreci ja u lika ne vidim nagrade tako da ne znam jel farma ili uzima rese pomocu pb na trznici al opet samo polako svako ima svoj stil igre ha ya
Top