Spam

Status
Not open for further replies.

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nems me 3 dana udjem ono sa 50 na 90 strana skocilo, moze neko ukratko prepricat sta se desavalo da ne moram citat svih 40 strana :D
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
Gilipteri pravili neku akciju ali mocni ELITE je kao kornjaca,hodali su od plemena do plemena po svoje bakljice :D
 

Deki SPARTA

Member
Reaction score
0
Vitaminka koliko ste gluposti napisali ovde da to boli...........inace Ceg130205 kako ovo ti kao sluga odradis "Ne poželi kuće bližnjega svoga!" svakim osvajanjem gazis 10tu zapovest....ili mozda noblas samo barbare :eek:ok::andjeo:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Vitaminka koliko ste gluposti napisali ovde da to boli...........inace Ceg130205 kako ovo ti kao sluga odradis "Ne poželi kuće bližnjega svoga!" svakim osvajanjem gazis 10tu zapovest....ili mozda noblas samo barbare :eek:ok::andjeo:

Deki drug ja sma ovdje na ovom niku :D na forumu ovo Nukac dual psie raspravlja se iance pravi Nuki :D nemam ja zivaca za djecu ha ya :D
 

xXx Nuki

Member
Reaction score
0
Vitaminka koliko ste gluposti napisali ovde da to boli...........inace Ceg130205 kako ovo ti kao sluga odradis "Ne poželi kuće bližnjega svoga!" svakim osvajanjem gazis 10tu zapovest....ili mozda noblas samo barbare :eek:ok::andjeo:

Jos jedan dubokoumac.
 

Ceg130205

New Member
Reaction score
0
Vitaminka koliko ste gluposti napisali ovde da to boli...........inace Ceg130205 kako ovo ti kao sluga odradis "Ne poželi kuće bližnjega svoga!" svakim osvajanjem gazis 10tu zapovest....ili mozda noblas samo barbare :eek:ok::andjeo:


a sta da ti odgovorim a sam da nesagrijesim

ovo nadjacao i nadmudrio si me,hvala na tome da si me na pravi put usmjerio
u molitvu i maditaciju gledat cu da sto prije racun ugasim
neka mi bog oprosti
 
Status
Not open for further replies.
Top