Recent content by g@l3b

  1. Top 20 Plemena

    u taman da vas mogu farmat :andjeo:
  2. Spamm

    a eto,... to u ovom periodu ne znači nešto posebno.. :) Jer neki su se već pokrenuli pa si čiste okolicu i prave farme.. a dok neki farmaju neaktivne.. i razvijaju se bez da gube vojsku. :pivo:
  3. Spamm

    :pivo:
  4. Spamm

    I ti si mi kolega na hr11 tako reć a i *lucifer* također.. ovo izgleda.. samo naši igrači ovdje :pivo:
  5. Spamm

    To se ti malo šališ,, ili ozbiljno ne igraš hr11 ? :woot:
  6. Spamm

    nego u kojem si ti plemenu na hr11 ? :pivo:
  7. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Ma i on je u Royalu :pivo: A šta se njegovih sela tiče.. od 12 šta ih ima.. 5 ih je bilo barbarsko :kokice:
  8. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    dođem ja i brže nego šta mislite :pivo:
  9. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Ma nema problema uskoro se mi opet vidimo.. i brže nego šta mislite A na vašoj strani... nebi bio više.. ni da mi netko plati.. Jer takva jadna igra.. kakvu igrate, ne viđa se često Ali sretno vam, neda mi se tu svađat.. nego radije uživam u igri :pivo:
  10. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    ma gledaj ti kako hoćeš.. Ali činjenice jesu.. da noblate samo barbare i svoje igrače.. a za drugo da niste sposobni :lool:
  11. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    A čuj, svako si odabere protivnike koje je sposoban noblati.. A vi ste sposobni samo za barbare :ludilo: I naravno kojeg svojeg svako toliko, nakon šta ih neprijatelji očiste :pivo:
  12. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Močni ste, nema šta.. Nemože svako noblat svog igrača.. i to nakon šta ga neprijatelj očisti :lool: A i barbari su vam se nešto grdno zamjerili :hmm:
  13. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Ma nije :pivo: , barem sa tim pokazujete kakva ste ekipa.. da jedino šta noblate su vaši igrači i barbarska sela :lool: kako se vidi, jedino Neyi gore nobla nešto od neprijatelja.. a svi ostali samo na prazna sela krećete :ludilo: samo šta se ne potučete ko će noblat prazno a razvijeno selo ...
  14. Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Daleko najača stvar, koju se može vidjet na ovom vanjskom :hahaha: :hahaha: :hahaha:
  15. Amour de café ( spam birtija)

    sretna nova :pivo:
Top