Top 20 plemena

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Iako mi već ulazimo u izgubljenu borbu, akademija EAG je kao naše pleme AKS.
Iznenadio sam se kako igraju na bodove EAG, neki, ne svi. :)

Wilimven je napao mog igrača prvi pa su mu uzeli selo, poslao je svu vojsku 1400 sjek i 600 lak, sa 4k poena, iz glavnog sela.
Haha, ja sa 1.6k bodova imam više vojske od njega, NW ili PDP ce biti u konačnoj borbi.
Ne podcjenjujem EAG, imaju par dobrih igrača, ovaj Ludi Petak, Wiljsuka9, The Special One. Od TomekC sam isto dobio izvještaj ništa posebno. Barem će biti zanimljivo dok se probamo odbraniti :p:p
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Trebali bi admini unajmiti ovog dzemsonzi da bude službeni komentator svijeta hr26. Otvorit neki poseban dio foruma za njega ili makar neki Live stream :D
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Svijet pamti pobjednike i postignute golove, precke, stative kao i zakucane plemice brzo zaboravlja.
On ce ostati u vrhu i napredovat a tebi jos koja sedmica maksimalno i ti si na lezernom svijetu i niko te se vise nece sjecati.

Kako ti to znas?
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Kako ti to znas?
Jer su Scapa i Hrvoje veliki igraci, u njih se ne mora sumnjati :D
Dzemsnozi-a ne poznajem osobno ali sudeći po plemenu, ne očekujem da ćete izdržati do kraja svijeta. Slobodno me razuvjerite ali imate tešku konkurenciju :)
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Znam da su jaki, ne mislim na to...Tko zna mozda bas dzemsonzi kad popada 80% plemena prede u EAG ko zna :p
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Nisam ja toliko iskusan igrač da bi parirao ovim igračima, samo sam iskreno očekivao da su jači od mene u startu, ali je sve to u kilu graha. :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Al tačno džemsonziju otvorit posebnu temu da komentira stanje na svijetu, i ne treba dirat čojka nikako, ne noblat ga, nek samo komentariše... Možda napravimo novu furku na plemenima. Znači džemo džemsade care samo deri bolan, ne smije ti niko ništa :D
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Al tačno džemsonziju otvorit posebnu temu da komentira stanje na svijetu, i ne treba dirat čojka nikako, ne noblat ga, nek samo komentariše... Možda napravimo novu furku na plemenima. Znači džemo džemsade care samo deri bolan, ne smije ti niko ništa :D

Hahahaha, Nexus je agresivan, držte ga :)
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Šta ste se okomili na momka, iznosi svoje mišljenje, ima puno pravo kao i svako od nas...
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Šta ste se okomili na momka, iznosi svoje mišljenje, ima puno pravo kao i svako od nas...
Ma nismo se okomili. Dapače, bas mi je simpatičan hehe :D Drago mi je da ima osoba dobre volje koji samo žele spamat po forumu. Bez prepucavanja ili kojekakvih sličnih gluposti.
Samo nek se tako nastavi, možda ima nade za ovaj forum :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
apostole ti si sulud ako su 44 i 45 najaktivniji sto se farmanja tice,pa pogledaj u danu sirovine 10/25 je nasih igraca na 54
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Poredak plemena
Bodovi

#1
7759_thumb
NW127.461

Moje pleme. Sve najbolje napokon osjecam dobru fibru igraca i atmosfere. Idemooo samo jako ekipa.
#2
7629_thumb
EAG103.814
Respektabilna ekipa dobra imena ali koliko ce dati visjet cemo.
#3
7615_thumb
PDP81.154
Šaka profi igraca. Jako dobro za sada. Cekamo ogled pa cemo vidjet. Par prijatelja imam tamo nadam se dobrom okrsaju jer su sa ozbiljnim namjerama tu.
#4
7627_thumb
-SG-74.212
Solidan posao za sada no koliko dugo we will see.
#5
7603_thumb
13th42.648
Loše
#6
7630_thumb
EAG240.483
Akademija sa dobrim imenima dapace nekim je mjesto u gl plemenu ali mozda nisu akt sada.
#7
7609_thumb
-KRU-39.493
Panjevi deru
#8
7819_thumb
AKS35.661
Par imena ne losih vidjet cemo.
#9
coa_unknown.png
_OP_32.482
Lose
#10
coa_unknown.png
-NW- A31.549
Naša lojalna akademija. Super ih imati uza sebe. Odlicno.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
samo cu rec da je NW napuhano , PDP solida , i mi EAG smo botovi koji necemo nista pokazat ko sto dageru nismo pokazali na 25 jok :D nek vam je sa srecom,i da ovde fali ANTI CRTACI najjaci :D
 
Top