Search results

  1. GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    Niste se ni vi onda jako namučili ako ste osvojili neaktivne a oni renoblali vas, ne vidim osobitu razliku
  2. Završna faza / zatvaranje svijet 4

    Gospodo plemaši zahvaljujem se svakome pojedinačno na učestvovanju i igri na svijetu 4 koji je uspješno priveden do kraja. Posebne čestitke Plemenarima na osvajanju istog svijeta, bili su naprosto najbolji od svih:ok::pivo:, a pogrde kao nefer-igračima upućujem svima autorestartanim:zid::zid...
  3. Plemena - nova verzija i novi svijet komentari

    s7 Vidim da je s7 nadograđena i pretvorena završno u misijski tip igre, osobno mi je poznat taj način (starcraft..MSAoE..), pa me zanima dal će se te zastavice vidjeti i u nepremium igri ?
  4. Kornjace | Deff-erska sela

    da igrao sam, otuda mi i nick, po plemenu
  5. Kornjace | Deff-erska sela

    Dao sam Predatoru007 sitt a on pozvo svog ortaka Malishu sa plemićima. Kao da je to tebi misterij:zid::zid::zid::zid::zid:
  6. Kornjace | Deff-erska sela

    Ja riječima spuštam a ti djelima, uvjerih se:zid: To je nedostatak samopouzdanja ili karaktera:lool:
  7. Kornjace | Deff-erska sela

    Molim te, suzdrži se i drži se teme o kornjači, i neuvlači drugu strategiju u raspravu samo da bi potvrdio svoje predrasude...:lool:
  8. Kornjace | Deff-erska sela

    Imam osjećaj da pričam sa djecom koja ni brojke uspjela savladat nisu samo da znate 2+2 = 4 kad to savladate, javite mi se .... možda ću naći kakvu lizačku za vas za nagradu
  9. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    u vrijeme kad si nam ti zabio nož u leđa :ljut::zid::zid::ljut:
  10. Kornjace | Deff-erska sela

    Vas dvoje mi ličite na Stanlya i Onlya, di je jedan tu je i drugi, komentirate i optužujete a pojma nemate o čemu ja pišem. Suzdržite se jer ću zbilja pomisliti da ste zalutali u ovu igru
  11. Kornjace | Deff-erska sela

    Kako razbiti kornjaču !!!! Ja osobno sam pravio kornjače, I NIKAD ME NITKO NIJE RAZBIO. Opcija: bezbroj offova Rješenje: raspustiti selo smanjiti odanost samom sebi, a napadači tuku sami sebe i onda elegantno na kraju zadnjeg pobiješ sa malo offa (deff offom) i plemićem renoblaš te ponovo...
  12. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Svojevremeno su Mongoli pojeli sve knjige Moskovske knjižnice da se dočepaju svih mudrosti sadržanih u njima Tebi je za razliku od njih ipak nešto ušlo u glavu
  13. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Kako vidiš nisam ispao !!!! Imao sam ja doduše i više a bome i manje !!!
  14. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Ja kao da se inatim, ali to ne radim, mislim da je osnovni problem u organizacijskom propustu, a ne stvar morala:ludilo:. Postavio bih Scapi pitanje čisto logično, zašto se ON i svi njegovi u vodstvu nakupili toliko bodova kad je na taj način nemoguće kvalitetno odraditi vođenje plemena i...
  15. Samoupdejtajuće mape

    Si li ti daltonist:woot: koliko vidim mapa je skoro potpuno crvena:ljut:
  16. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Tako je :ok: deff se može skupljati i to bi bila identičana prednost deffu kao što sad off ima nad deffom, i onda bi napadači posvetili više vremena u planiranju udara a ja bih se manje smijao :ludilo:
  17. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    možda na mrtvom serveru kao S1, ali biti deffer (iskustvo sa ovog svijeta) znači biti minimalno 2-3 puta aktivniji od offera...
  18. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    kao što sam izračunao, nek se smanji vrijeme izrade deffa za 30% i jakost odbrane po jedinici poveća za 30%, tad je to ravnopravna borba i onda je paladin sa oružjem suvišan, a divljaci mogu slobodno divljati bez izlika:boks:
  19. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Paladin, kao takav postoji u igrama od prije plemena samo se zovu nekako drugačije (Hero), a logičnost im je ista
  20. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Rubo nisi u pravu, moral nakon izvjesnog vremena provedenog u igri NE PADA ispod 50% (moral je ovisan i o vremenu provedenog u igri) Kad te napada po 17-20 IGRAČA to je 17-20 paladina, a zamjera se na odbrani sa upola manje paladina na bilo koji način priskrbljenih, Što se tiče sječenja, pa...
Top