Kornjace | Deff-erska sela

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
7000 koplja
9000 maceva

Izracunaj prvo bez kata pa onda sa katama....I ne pravi se vise pametan kad nemas pojma :D

Salis se?

Uzmi pa izracunaj, vidjet ces da zid ostaje na nivou 12 svejedno jeli ima 100 kataplutova ili ne.

Samo ti spasi svega 100tinjak jedinica vise ;)
 

maltret

Member
Reaction score
0
simulatorl.png


simulator2.png
...
 

viva

New Member
Reaction score
0
Kako razbiti kornjaču !!!!

Ja osobno sam pravio kornjače, I NIKAD ME NITKO NIJE RAZBIO.
Opcija: bezbroj offova
Rješenje: raspustiti selo smanjiti odanost samom sebi, a napadači tuku sami sebe i onda elegantno na kraju zadnjeg pobiješ sa malo offa (deff offom) i plemićem renoblaš te ponovo napuniš selo.

Jedino ali jedino rješenje je poosvojiti sva sela od kud ide deff (i Lenjingrad bi pao da je Rusija pala)
 

DeletedUser

Guest
Kako razbiti kornjaču !!!!

Ja osobno sam pravio kornjače, I NIKAD ME NITKO NIJE RAZBIO.
Opcija: bezbroj offova
Rješenje: raspustiti selo smanjiti odanost samom sebi, a napadači tuku sami sebe i onda elegantno na kraju zadnjeg pobiješ sa malo offa (deff offom) i plemićem renoblaš te ponovo napuniš selo.

Jedino ali jedino rješenje je poosvojiti sva sela od kud ide deff (i Lenjingrad bi pao da je Rusija pala)

VIVA
Bodovi: 78
Poredak: 220
Poraženi protivnici: 28.565.552 (1.)
Pleme: TROY

OD Defense Rank: 1.
(27,299,690 score)

Otkud onda najbolji odbrambeni OD na serveru (mozda na tom prenoblavanju), otkud restart?

Ja te pohvalio a ti.... Cemu laganje...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Kako razbiti kornjaču !!!!

Ja osobno sam pravio kornjače, I NIKAD ME NITKO NIJE RAZBIO.
Opcija: bezbroj offova
Rješenje: raspustiti selo smanjiti odanost samom sebi, a napadači tuku sami sebe i onda elegantno na kraju zadnjeg pobiješ sa malo offa (deff offom) i plemićem renoblaš te ponovo napuniš selo.

Jedino ali jedino rješenje je poosvojiti sva sela od kud ide deff (i Lenjingrad bi pao da je Rusija pala)

...definitivno postajes smjesan, ...sreca svaka koza ima rog,

...ovo je "bolest" svih tih silnih deffera, kad im nista drugo ne preostane pocmu brojit ODD, pocmu tvrdit nebuloze po forumima....


lp. scapa, :boks:
 

viva

New Member
Reaction score
0
Vas dvoje mi ličite na Stanlya i Onlya, di je jedan tu je i drugi, komentirate i optužujete a pojma nemate o čemu ja pišem.
Suzdržite se jer ću zbilja pomisliti da ste zalutali u ovu igru
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Kako razbiti kornjaču !!!!

Ja osobno sam pravio kornjače, I NIKAD ME NITKO NIJE RAZBIO.
Opcija: bezbroj offova
Rješenje: raspustiti selo smanjiti odanost samom sebi, a napadači tuku sami sebe i onda elegantno na kraju zadnjeg pobiješ sa malo offa (deff offom) i plemićem renoblaš te ponovo napuniš selo.

Jedino ali jedino rješenje je poosvojiti sva sela od kud ide deff (i Lenjingrad bi pao da je Rusija pala)

Glupost...

Koliko vidim da ti je tvoj deff pao u tvojoj "kornjaci", ako je vec tako zoves...
Raspustit selo samom sebi?

Ovo je malo poglupo...

I pustis da igraci noblaju to selo, ako se ne varam zid ti je onda 0, a branit selo sa zidom recimo 10 je samo glupo trosenje deffa.

Ili brani "kornjacu" i dalje ili pusti da je noblaju..
 

DeletedUser

Guest
Kako razbiti kornjaču !!!!
Rješenje: raspustiti selo smanjiti odanost samom sebi, a napadači tuku sami sebe i onda elegantno na kraju zadnjeg pobiješ sa malo offa (deff offom) i plemićem renoblaš te ponovo napuniš selo.


Definitivno najgluplja izjava na forumu u proteklih 60 godina! :woot:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Definitivno najgluplja izjava na forumu u proteklih 60 godina! :woot:

Vjerovatno nije igrac cuo da neki igraci salju poslje 10-15 offova jedan deff grad sa plemicem u slucaju da prodju ovi offovi :)

A i sta je jedan deff grad ako taj igrac ima 200 - 300 sela? :love:
 

viva

New Member
Reaction score
0
Imam osjećaj da pričam sa djecom koja ni brojke uspjela savladat nisu

samo da znate 2+2 = 4 kad to savladate, javite mi se .... možda ću naći kakvu lizačku za vas za nagradu
 

DeletedUser

Guest
Imam osjećaj da pričam sa djecom koja ni brojke uspjela savladat nisu

samo da znate 2+2 = 4 kad to savladate, javite mi se .... možda ću naći kakvu lizačku za vas za nagradu

Evo,ja te ne razumijem.
Ajde molim te objasni i nama djeci.
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Imam osjećaj da pričam sa djecom koja ni brojke uspjela savladat nisu

samo da znate 2+2 = 4 kad to savladate, javite mi se .... možda ću naći kakvu lizačku za vas za nagradu

"Spuštanja" na nivou 16-godišnje klinke sa viškom samopouzdanja na seoskom vašaru.

Očit pokazatelj nedostatka internet kulture i vještine za neki oblik argumentovane rasprave. :zid:

:pivo:
 

viva

New Member
Reaction score
0
Vjerovatno nije igrac cuo da neki igraci salju poslje 10-15 offova jedan deff grad sa plemicem u slucaju da prodju ovi offovi :)

A i sta je jedan deff grad ako taj igrac ima 200 - 300 sela? :love:

Molim te, suzdrži se i drži se teme o kornjači, i neuvlači drugu strategiju u raspravu samo da bi potvrdio svoje predrasude...:lool:
 

DeletedUser

Guest
Imam osjećaj da pričam sa djecom koja ni brojke uspjela savladat nisu

samo da znate 2+2 = 4 kad to savladate, javite mi se .... možda ću naći kakvu lizačku za vas za nagradu

Bravo!
Daj si pet! :zid:

Nego, daj ti nama objasni ovo:

Prvotno napisano od viva

Ja osobno sam pravio kornjače, I NIKAD ME NITKO NIJE RAZBIO.


VIVA
Bodovi: 81


Mislim, ako te nikad nitko nije razbio di su ti nestala sva sela? MISTERIJ!
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Viva sad ce belaj da ti posalje plemica u izvidnicu :D

Plemic poslan! :D :andjeo::hmm:

Molim te, suzdrži se i drži se teme o kornjači, i neuvlači drugu strategiju u raspravu samo da bi potvrdio svoje predrasude...:lool:

Kad nepi spamao po temi mozda bi se i drzao ;)

Usput ovo je moja tema koju sam ja otvorio i imam pravo da kazem sta god hocu :D
 
Top