Search results

  1. Tartarus

    TOP 2O - mišljenje o igračima

    Gdje BOki13 ? Uteko xD Ja sam multi !
  2. Tartarus

    Amour de café ( spam birtija)

    kakvo XXXXX.zar je bitno dali je recenica tacno napisana il` ne.bitno je da drugi igraci razumiju sta je pisac htjeo reci.a ako je nesto netacno napisao sta ima veze.nismo na nekom ispitu ili u skoli vec na forumu.puca mi XXXX dali cu nesto tacno napisati il` ne.najbolje da i oko toga razbijam...
  3. Tartarus

    Osvajanja

    kabum Varazdin (517|549) K55 367 Barbarian Lord xxx123xxx [M-H@] 2013-02-01 - 21:21:38 Grgur (479|515) K54 4,286 ariss [CROW] Shunje [WANTED] 2013-02-01 - 21:13:22 Barbarsko selo (498|463) K44 623 Barbarian gamma [ROYAL] 2013-02-01 - 20:46:01 Dzidzimilovic (512|532) K55 942 Barbarian Bilki...
  4. Tartarus

    Amour de café ( spam birtija)

    Boki 13 razotkrio medjudrzavnu prevaru na plemenima.svaka cast !
  5. Tartarus

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Saveznici MID MID-2 -RB- Pakt o nenapadanju (NAP) ZID AIDS TIGERS SKYPE SKYPE@ AIDS-a Neprijatelji ROYAL SHAKE Pat prije nekog vremena. :P
  6. Tartarus

    Izvjestaji

    Tartarus Tartarus Bodovi: 605 Poredak: 1115 Poraženi protivnici: 2.807 (531.) Pleme: Hell :zid: :zid: :zid: Napadači: Takiapg Porijeklo: Alkosi (538|505) K55 Količina: 0 0 1044 117 254 0 21 5 1 0 Gubici: 0 0 162 94 40 0 3 1 0 0 Branitelj: Tartarus Cilj: Hvataj lopova...
  7. Tartarus

    SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

    jel ovo kont : objavi jedna strana razgovore sa skypa,pa onda druga pa se tuzakaju adminima kako su objavljeni privatni razgovori bez njihovog odobrenja hahahhahahah :hmm:
  8. Tartarus

    Završna faza / zatvaranje svijet 4

    Pa ko koga laze ovde.Jel igrate sedmicu ili ne :confused: starcevica :lool:
  9. Tartarus

    Završna faza / zatvaranje svijet 4

    I od mene :pivo:
  10. Tartarus

    Top 20 plemena

    Nekako mi tvoji kom vuku na borisove :lool: Jos nesto: 1 ENEIDA -lice mi na mass regrut pleme,ne znam ih,ali takav osjecaj Msm da te osjecaj ne vara.Opis akademije: Ovo je akademija plemena ENEIDA za ulazak u pleme javiti se Plemić CapoeiraPlemić -i ili vođi ENEIDA-e Ko...
  11. Tartarus

    Top 20 plemena

    Mene su doveli iz Liverpool-a kao pojacanje za 15 mil :D Poredak Ime plemena 1 ENEIDA -Raspad (opis akademije sve govori) 2 ]-SB- -Jos malo pa ce biti 1.Ekipa je :ook: 3 MH -Imaju dobrih pojedinaca,al msm da ce biti metla za njih.Ili opet cupanje na saveznike. 4 V-E -Imaju...
  12. Tartarus

    s4 spam

    Sa jednog od hr foruma. :D
  13. Tartarus

    Spam

    kada niko nije tebe spomenuo.Barem ja nisam vidio. Nisam vidio ovaj post.Do mene je.Oko ovog dole djela necu kom poslve svega sto sam vidio na forumu. dobro,hajde ja sam inzinjer,mrezni i sistem admin :zid: i ko moze da mi napravi par barb oko moga sela,dajem 100 prem bodova ?
  14. Tartarus

    Spam

    :zid:
  15. Tartarus

    Spam

    Odmah da kazem nisam iz Tooney :D Ae ovako cemo: Tvoj kom: Sad kad dobijete globalni ban kao pleme bice boriss vas ostetio. Sramotite se dzaba... Moj kom: Sto si se odmah osjetio prozvanim Borise,kada niko nije tebe spomenuo.Barem ja nisam vidio. Tvoj kom: Nisam se ja prvi javio nego vas je...
  16. Tartarus

    Spam

    Ko je Nej :confused: Ja nikoga nisam ni prozivao za barbare,niti cu.Jedino sto kazem je da su se pojavili sa ovim 12345 (ne znam ko su ti) i da najvise njima odgovaraju,da tako kazem:kod ih je neko pravio po njihovoj zelji. :andjeo: Edit: Sto si se odmah osjetio prozvanim Borise,kada niko...
  17. Tartarus

    Spam

    Ko je god pravio barbare,svaka mu cast.Potrudio se dobro. :ok: A jeste malo cudno da se ovi brojevi pojave u isto vrijeme,kad i barbari.Mislim ne kazem da su oni pravili,nego samo kazem da je cudno. :lool:
  18. Tartarus

    Spam

    Ma ima neki cit 100% :)
  19. Tartarus

    Spam

    Ima nas koji smo znali za tu preg.Pa nismo to ni radili :D Sam si kriv sto se nisi bolje informisao :)
  20. Tartarus

    s4 spam

    :woot: Znas kada sam ocekivao sasvim normalan odg ovog puta tipa:Hvala sretno i tebi il` tako nesto.Al ti tacno moras koplikovati sve :) Evo opet cu:Sretno u igri. :kokice:
Top