Search results

  1. sinisa90

    13ti rođendan Plemena - treći kviz

    Odgovori na postavljena pitanja su: 1. Uskrsnuće Počni više od 5 puta ispočetka na ovom svijetu. 2. Koristi se od 2010 godine 3. Potrebno je okruglo 135 katapulti posto sreca ne utice na rusenje građevina u koliko je napadnuto selo bez odbrane.
  2. sinisa90

    13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1. Postoji 28 verzija plemena ali od toga na 24 verzije su razliciti jezici jer se engleski koristi na 4 verzije dakle za ovako formulisano pitanje moj odgovor je 24 verzije 2. 2003 godine je krenula prva zvanicna verzija 3. 8,5
  3. sinisa90

    Rat LOB, LOB-@ VS GeN, GeN-@, COMA

    sve mi je jasno ali to prvo sto je palo mi nije jasno kako se desilo kako mi je promaklo dobro isplanirana akcija ali niste je odradili kako vam je receno da jeste imali bih puno bolji rezultat
  4. sinisa90

    Postavke - svijet 16

    hr 12 je napravljen sa 25 igraca u plemenu
  5. sinisa90

    Postavke - svijet 16

    Postavke Brzina igre: 1.0 Brzina jedinica: 1.2 Moral: neaktivno Pravilo farme: aktivno Zaštita od lažnih napada: neaktivno Sustav istraživanja: pojednostavljeno istraživanje Crkva: neaktivno Noćni bonus: aktivno od 00:00 do 08:00 Zastave: Omogućeno Jedinice Paladin: aktivan...
  6. sinisa90

    SPAM

    sta ima narode jel se jos sijecete ocel ko samnom :pivo:
  7. sinisa90

    SPAM

    Pozdrav lobovci ocetel se ljutit ako pocnem noblat barbare na vasem kontinentu jer vi to i onako ne pljackate sta ce nam ovi ovamo barbari kad mozemo krast vama ispred nosa resurse
  8. sinisa90

    SPAM

    Svim vijernicima Islamske vijeroispovijesti nek je srecan praznik.
  9. sinisa90

    SPAM

    http://prntscr.com/1xe07w Evo i ovaj drugi (malo vas je) :boks:
  10. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    cini ti se :hahaha:
  11. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    jestel ovo vođu plemena izbacili napolje il je sam napustio :zid: :hahaha::hahaha:
  12. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    A sa tim nemam problema master studij zavrsen prije mijesec i kad vam vidim leđa na desetci napustam vas znam da cu vam nedostajat al jbg izdrzat ce te nekako ako se ne poubijate od tuge jos vas gazdarica truje notama bgm ste mi za brigu :pivo:
  13. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    baba zagrli tog tamo dida i kukaj te skupa :) evo jedna i od mene kad sam vec u kafani od foruma http://www.youtube.com/watch?v=-2IoG3UK9sY
  14. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    Ne odgovara neko ga je izgleda i ovdje na vanjskom hack :kisa:
  15. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    nista novo naviko si places vec par mijeseci :predaja:
  16. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    htio je da kaze istinu samo sto nisi dovoljno razuman da je prihvatis jer si u nekim svojim svijetovima zaluto :)
  17. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    e pa vidis taj nap je zelja plemena die da skupi par igraca i da krenemo u rat no kasnije vi i die sklapate nap di ceka da se mi istrosimo u nadi da ce mo past i vi i mi pa da ce uzet kontinent no to im ne polazi za rukom par igraca se cupa i sad igra sa vama ostali idu na noz ta ideja o napu je...
  18. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    hahahahaha trazio diplomatiju haha e nije da placem gusim se a ratu su prisezala sama plemena samo kasno ono sta smo mi uradili tad to vidimo tek sad jer sa onakwim startom puno dalje bih otisli da vas neko nije usporio ako ne zaustavio ja nisam imo niti sa cim niti sa kim ici na vas u plemenu...
  19. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    nisam ga dobio ni ja moj je bio na 5 dana pa je produzen na jos tri pa na jos tri sto je dovoljno da se premiumom vrati na stare staze naravno uz podrsku plemena za sto opet skidam kapu
  20. sinisa90

    Amour de café ( spam birtija)

    Skidam ja kapu vasoj organizovanosti sa pocetka serwera i trudu da bilo je doslo do toga da se nm i wanted spaja ali bez mene moj racun je bio tad izolovan od tog ludila iskreno da sam mislio odmah da cu moci doci do tu gdje jesam no ulaskom u nm@ zelja za igrom mi se wratila i kako su stvari...
Top