Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
to sto si navikao kad neko spomene rec punjenje da se palis i da stvaras pogresna svatanja moze da znaci samo da te je neko dobro 'napunio' nekad ..u rl

mozda jeste ..a mozda nije ..vise je vjerovatno da sam se naslusao kako kao tebe pune , pa me to asociralo ...i sto si se ti zalijepio za statistiku ..jesi saznao koji si igrac na acc ...:hahaha:
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
Kriger jesil tu treba mi neko na sist dolaze mi 2 neznam sta od sila necista putuju 48 sati mozda su i plemici ajd molim te na sist

Pa dobro jestel stvarno botovi tolki da mislite da sistevi po fronti kruze kad napadate sa tom sakom jada sto je ostala.
 

DeletedUser

Guest
Kriger jesil tu treba mi neko na sist dolaze mi 2 neznam sta od sila necista putuju 48 sati mozda su i plemici ajd molim te na sist

Pa dobro jestel stvarno botovi tolki da mislite da sistevi po fronti kruze kad napadate sa tom sakom jada sto je ostala.

oa za tebe znamo da si bot ..to je vec utvrdeno jedanput ..mozda bude i drugi put ..to cemo tek vidjeti...:)
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
oa za tebe znamo da si bot ..to je vec utvrdeno jedanput ..mozda bude i drugi put ..to cemo tek vidjeti...:)

Ja neznam ko je bot onaj sto vam je trojici igraca prve plemice i prve nuke unistio
isto onaj sto vam je dvojici srusio sela pardon srusio prva sela da ste po paket premiuma kupovali da ih dignete
ili onaj sto je i sad iz nepoznatih razloga dobio ban sa jos dva igraca erwin i luka5s a poznati su nama no ako kazem sta za njih bit ce mi banana jer je to strogo zabranjeno za razgovor ovdje
ili onaj sto je doso tu iza vas pa vam sad muti racune i lagano vas prstize a imali ste po 50-tak sela kad sam usto iz mrtvih i obeco svoju osvetu vasem poglavaru i to sa zakletvom moja misija je na mom racunu nju ostvarim i prepustam ac plemenu

i da ono na sta se naj vise ponosim je to sto sam prwi rat na ovome serveru objavio upravo vama @S! jos da je die tad imao sluha da vidi sta ce se njima desit nebih vas ni bilo zato kad nekog nazivas botom pazi imal tosmisla ja sam tu rijes upotrijebio jer stvarno nema smisla to sto govorite ;)
 

DeletedUser

Guest
nemam pojma sta si naveo , ali to ne mjenja situaciju ...ostajes ono sto jesi , plus da si sam digao racun opet lazes ...kad sam znas da nisi jedini na njemu ..i kakao si gradove dobijao ..tako da dzabe se kitis lovorikama...nisi ti nista uradio..samo se tjesis ..zato ajde idi malo se udvoravaj tamooo :)
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
nemam pojma sta si naveo , ali to ne mjenja situaciju ...ostajes ono sto jesi , plus da si sam digao racun opet lazes ...kad sam znas da nisi jedini na njemu ..i kakao si gradove dobijao ..tako da dzabe se kitis lovorikama...nisi ti nista uradio..samo se tjesis ..zato ajde idi malo se udvoravaj tamooo :)

kod ociju nebih bio slijep kad ovako nesto izjavljujem a to sto je neko sad u posljednje vrijeme nesto i prepustio svojom voljom da kupim mozda je to po zasluzi
 
Last edited:

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
i da ono na sta se naj vise ponosim je to sto sam prwi rat na ovome serveru objavio upravo vama @S! jos da je die tad imao sluha da vidi sta ce se njima desit nebih vas ni bilo zato kad nekog nazivas botom pazi imal tosmisla ja sam tu rijes upotrijebio jer stvarno nema smisla to sto govorite ;)

Jest uvijek si bio u misijama. Prva je bila povuci 6 plemena, da kataju pleme od 15 racuna tada. Jedno stvar ti se mora priznat da si za razliku od nekih unaprijed znao tko je glavno pleme na kontinentu. Zato je i za hrabrost bilo potrebno 6 plemena. Srecom i znanjem istrjebili smo vas, ma koliko god vas je bilo na nasem kontinentu. ;). Onda si poceo iznova bez misije ikakve, vec si se svremenom nasao u NM akademij, pa onda u NM-u, a ako me sjecanje dobro sluzi, postojala je opcija da ti krenes za nas igrati. Raspadom NM-a presaltao si se u ROYAL i odjedamput osvanula ti je nova misija. Ako nas neide osvajanje svijetova, bome ni tebe neidu misije ;) Iako sto ti nebi zaželjeli srecu :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
kod ociju nebih bio slijep kad ovako nesto izjavljujem a to sto je neko sad u posljednje vrijeme nesto i prepustio svojom voljom da kupim mozda je to po zasluzi

neznam jesili slijep ali znam da ja nisam dobio ban za multy :zid:
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
Skidam ja kapu vasoj organizovanosti sa pocetka serwera i trudu da bilo je doslo do toga da se nm i wanted spaja ali bez mene moj racun je bio tad izolovan od tog ludila iskreno da sam mislio odmah da cu moci doci do tu gdje jesam no ulaskom u nm@ zelja za igrom mi se wratila i kako su stvari tekle tu sam gdje jesam sa misijom koju imam dal cu je ispunit to je na meni daleko sam jos od nje ali posto ce ovdje biti jos borbi mnogo nadam se tome da cu ia ja svoju bitku vodit i iz nje izac kao pobijednik a vidis ja vam zelim srecu jer was je znanje ocito izdalo ;)
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
nisam ga dobio ni ja moj je bio na 5 dana pa je produzen na jos tri pa na jos tri sto je dovoljno da se premiumom vrati na stare staze naravno uz podrsku plemena za sto opet skidam kapu
 
Status
Not open for further replies.
Top