Search results

  1. orbit

    SPAM

    Pozdrav ljudi. Eto i mene malo na 15, igram duala. :pivo:
  2. orbit

    Spam

    Šta ima ljudi?
  3. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    opet gladan sam :D
  4. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    samo da poželim svima sretne blagdane! Živili :pivo:
  5. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    Sine, energija! :hahaha:
  6. orbit

    Izvjestaji

    Nova je igračica, nije napravila back time, čestitam ja njemu na noblanju. Ali ne na ukupnom skoru koji kaže da su bila potrebna i četiri mrtva plemića. Uostalom, nije mi se cilj svađati. Sad ima drugo selo, nama je maja bliže, a zbog resa koji šaljemo će se brzo dići. Što se tiče izvještaja...
  7. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    gledam i ja... kad će više ti novi doći? :ludilo:
  8. orbit

    Izvjestaji

    Peta sreća, ha? Dobar prosjek, pet plemića vam treba za uzeti jedno selo. :ok: Da nisam sittao maju, ne bi ga ni uspio noblovati. Uživaj u selu, pozitivna stvar je što nam je sad bliže nakon što je restartovana. A i prije toga nam je uručila novu farmu iz vašeg saveza, znaš na koga mislim...
  9. orbit

    Izvjestaji

    ubijen je, ali je ubijeno i puno vašeg offa, točnije: 4 651 Sjekiraš, 1204 Laka konjica, 241 Ovan, 32 Katapult, 1 Paladin i 4 Plemić sveukupno nasuprot 2846 Kopljanik, 2957 Mačevalac, 359 Izviđač, 64 Teška konjica, 85 Katapult i 1 Paladin Nitko tu nije dobio, ali je u krajnjem...
  10. orbit

    Izvjestaji

    Virujem ti. Nije moguće da nemaš još puno vojske s onakvim OD-om. :)
  11. orbit

    Izvjestaji

    Svaka čast alkosima na pokušaju, ali ne ide to tako lako... ;) Poslano: Pro 18, 2012 08:00:01 Branitelj je pobijedio Sreća (za napadača) -0.9% Peh Sreća Moral: 98% Napadači: dasadas Porijeklo: xxx (504|532) K55 Količina: 0 0 3324 0 900 0 170 0 0 1 Gubici: 0 0 3324 0 900 0...
  12. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    Vidi pijanaca...:p
  13. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    RB, PAT, Royal, SHAKE... Ne mislite li da ste već malo dosadili. Svi znamo da igrate više godina plemena i da ste dobri u tome. Razumim da se volite prepucavati, ali ovo više ni smišno. Napadnite više jedni druge kako Bog zapovida i rišite to jednom zauvik.
  14. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    :boks: Ti si u Bruce Lee modu? :D
  15. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    Treba malo kombinirati, nekad je bolje početi kao def, nekad kao off igrač. U svakom slučaju, i ako izgubiš vojsku, lako je opet napraviš i prominiš stil igre. ;)
  16. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    Pa naravno, na koga drugoga. S tobom je u plemenu.
  17. orbit

    Amour de café ( spam birtija)

    :D Pitaj debila, koliko znam on je stručan u slanju traina. ;)
  18. orbit

    Izvjestaji

    Ne razumiš o čemu pričamo. :D Svaka čast na ovim akcijama RB-u i Royalu, tako se gubi vojska.
  19. orbit

    Izvjestaji

    Pripremamo def za vaša noblovanja. ;) :cool:
  20. orbit

    Izvjestaji

    Mi samo objavljujemo ratove, to je zabavno. :D Inače smo pacifisti. :cool: Ovo je naš najjači napad :festa: Otad pijemo u slavu najveće od najvećih pobjeda ikad na plemenima. Orbit (Spearmint) napada Selo od Lord denny (551|507) K55 Pro 02, 2012 16:30:25 Branitelj je pobijedio Sreća (za...
Top