Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
u ovoj fazi je nije bas isto da li noblate nekog sa 15 nivo rudnicima ili 26.. ali ajde ako vam je jedan davno odustali i iskatani igrac utjeha za tolike silne izginule plemice i offove samo naprijed slavite do zore :hahaha:

Jos da placemo sto nam je jedno saveznicko selo noblano....
Omg....
De ti nama reci sto toliko mrzis RB? Ko te ranije noblao od tih zlih cika?
 

DeletedUser

Guest
Neko od vasih ljudi je ovdje kukao za uzalud potrosenim offom a svi znamo da vas za saveznike bas briga... i da piplok poslao si sve vidi se po farmama oko tebe a doduse tako i treba ipak si udario opasno zid ispred svojih vodja i ubio nekih 40 defa hahah :zid:
 

DeletedUser

Guest
1 Nisam rekao da ja farmam
2 Poginulo je meni licno nekih 40 defa od tvog napada piploce a jel ti je to stvarno tako tesko napraviti farmu 20 da se moras trositi uzalud :lool:
3 Cuj 500 ODA cestitam svaka cast skocio si za pet mjesta sad si cak 171.
4.. Sasvim dovoljno da ubije svaki tvoj off i ubuduce :)
5. Ponavljam izgubili ste igraca sa punim offom i plemicima te razvijenim selom da bi noblali dvojcu koji su skatani na trecinu svojih poena od ranijih napada bas lijepo nema sta
 
Last edited by a moderator:

piplok

Active Member
Reaction score
0
nisam ja govorio o ODA, nego o vojnicima :)

znas koja muka je to :/

uzmimo to kao osvetu za sve one vase igrace i rese koje smo vam pofarmali :)
 

DeletedUser

Guest
da govoris o gubitcima podjeljenih na 12 sela do sada smo to vec obnovili a ti ces kao sto kazes obnavljati do nove godine, tako da jeste bas muka hahaha

za takvu osvetu sam uvjek raspolozen, evo dizem baraku i stancam def za vase sljedece :zid: :)
 

DeletedUser

Guest
da govoris o gubitcima podjeljenih na 12 sela do sada smo to vec obnovili a ti ces kao sto kazes obnavljati do nove godine, tako da jeste bas muka hahaha

za takvu osvetu sam uvjek raspolozen, evo dizem baraku i stancam def za vase sljedece :zid: :)

Samo stancaj.
Daska ne uzvraca udarac. :)
 
Reaction score
0
da govoris o gubitcima podjeljenih na 12 sela do sada smo to vec obnovili a ti ces kao sto kazes obnavljati do nove godine, tako da jeste bas muka hahaha

za takvu osvetu sam uvjek raspolozen, evo dizem baraku i stancam def za vase sljedece :zid: :)

A rekao sam ja da mi je sladak ovaj mali :love:
 

DeletedUser

Guest
da govoris o gubitcima podjeljenih na 12 sela do sada smo to vec obnovili a ti ces kao sto kazes obnavljati do nove godine, tako da jeste bas muka hahaha

za takvu osvetu sam uvjek raspolozen, evo dizem baraku i stancam def za vase sljedece :zid: :)

Samo ti stancuj deff... :D Kad tad offeri pobede :)
 

DeletedUser

Guest
Priznajte da se tješite i da vam je krivo što ste se zabili na sirka i popa
bit će vam lakše
 

DeletedUser

Guest
Kad budes ti priznao da ste prodali pleme SHAKE za jednog igraca, mozda i mi priznamo da nam je zao par off-ova :)
 

DeletedUser

Guest
Pa eto,samo svojim komentarima dokazujete,a pucate iznutra heheheh

dobro jeeeeee :D
 
Status
Not open for further replies.
Top