Search results

  1. SPAM

    ne secam se :) moguce da smo bili komsije :)
  2. SPAM

    ne secam se :) msm da smo ba 9 uzeli
  3. SPAM

    prvo ce da im proda svoje resse za premium :) pa ce sve da ih iskata :) dzukela je to namazana :)
  4. SPAM

    poruka za ove sto kuuju resse premiumom : ,,dzaba pare bacate,sve ce PRIGI da vas kata :)))
  5. Zatvaranje svijeta 11

    cestitke svima :) dobro odigrano :)
  6. SPAM

    ja mislim da trane vec ima trein :) nego nece da se eksponira :)
  7. Top 20-Igraci

    a zamisli sta bi bilo jos da si igrao od pocetka :) svaka cast :)
  8. Spamm

    Ja mislim da smo mi ovaj svet osvojili,al nisam 100 posto siguran :)))
  9. Spam

    ma svratio malo na vanjski :) a usput video kako se uskurcio ovaj tvoj bivsi duall :)
  10. Spam

    te price mozes da pricas nekom drugom :) ne znam ko mi je onda sekao plemice .ako nije tvoj duall? ps..naravno da ti nisi,jer ne znas :)
  11. Spam

    debox ajde na preregistraciju za hr 15... na 13 su vec preozbiljni igraci za tebe... a u medjuvremenu mozes da igras ribice na fb :)
  12. Spam

    super fore imas :) :ook:
  13. Spam

    ako lazem ja ne laze tw-stats :) udario si me sa ledja..a na kraju si osta bez 60 gradova..licno mi je tvoj duall cestitao i nedavno me zvao da igram neki svet sa njim :) on je decko nesto i znao..a ti si jako smesan :) pricas o ba 9..tebi neko dao zadatak ? tebi covek da da dve nacrtane ovce...
  14. Spam

    ja ulazem na tebe 10 k premiuma... :) debox je botina kakve nema na plemenima :)
  15. Spamm

    cuti lazo :) nemoj da ga izazivamo :) sad ako ga puknu kompleksi..ima da se raspise samo tako...krenuce od ba 8 da pise :)
  16. Spamm

    Vebit sto izbacujes igrace iz plemena kada ih ja uvatim u masinu ? :) to nije lepo..jer ces uskoro morati i sebe da izbacis :)
  17. Spamm

    prosto pocinjem da se divim tvojim igrackim sposobnostima :) a i ljudskim manirima :) svaka ti dala,vode iz bokala :) :)
  18. Spam

    jesam ..sto pitas ?
  19. Spam

    ovo postalo kao i ba server! :) otvaraju se svetovi svaki mesec dana :)
  20. Spamm

    zuco je podelio sela plemenu,a ovo je bilo klasicno zakucavanje vojske koju je imao u selima :)
Top