Spam

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
HAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAH dobro sam se nasmija

a da okrenemo vasu stranicu
spajanje s par igraca od ExYu ostali odstrel

Pricas o nama a vi isto napravili :ludilo:

Nisi nam jos rekao razlog zasto vam sad padose sela,jel to mozda jer nas je "vise"(a sudjelovalo nas je manje u akciji nego sto imate clanova u akademiji(jbg,ostale ste noblali pa ostalo malo))

Shvati malo,na 11ki ste nas vukli za nos,ovdje nece bit tako...

:kokice:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Budimo realni, tri dana vam je trajala akcija. I osvojili ste neka sela. Da ste ih rađali, kraće bi trajalo! Hihihihihi..
 

DeletedUser

Guest
:ludilo:Ja cu da bidnem prvi na serveru imal ko voljan trampit sela za rese :andjeo:

Smola 3 (485|488) K44 175 Laris [-BkA-] Groff [DL] Idol mlade generacije hocu i ja ovakva sela :love:
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: *13*, *30*
Side 2:
Tribes: PF!, PF-a

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 42
Side 2: 18
Difference: 24

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 230,250
Side 2: 109,028
Difference: 121,222

chart



:pivo:

stavi samo *13* vs PF! i sve ce ti bit jasno :boks:
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
HAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAH dobro sam se nasmija

a da okrenemo vasu stranicu
spajanje s par igraca od ExYu ostali odstrel

Pricas o nama a vi isto napravili :ludilo:

Nisi nam jos rekao razlog zasto vam sad padose sela,jel to mozda jer nas je "vise"(a sudjelovalo nas je manje u akciji nego sto imate clanova u akademiji(jbg,ostale ste noblali pa ostalo malo))

Shvati malo,na 11ki ste nas vukli za nos,ovdje nece bit tako...

:kokice:
Tebe sam cenio ali posle ovakvog posta stavljam te u omiljene spamere. Pa ja sam mislio da bar ti razmisliš pre nego nešto postaviš ovde. :zid: Ali eto, i ja se mogu zeznuti u proceni pojedinaca. Usput, ja vas stvarno ne razumem. Ako je ovo što ja spamam nebuloza i nije tako kako kažem, što se na to tako lepite da ne kažem kao ko na šta?:confused: Vidi si to šta ko radi i kako zezate prvo svoje igrače pa i savezničke, ali cilj opravdava sredstva tako da vas razumem u potpunosti samo nemojte onda nama prodavati (pa sad ono nešto pod nešto, neću da budem vulgaran):pivo:
p.s. Nisam igrao HR11 tako da nemam pojma šta se tamo dešavalo.
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
stavi samo *13* vs PF! i sve ce ti bit jasno :boks:
Evo stavio sam-
Side 1:
Tribes: *30*, *13*
Side 2:
Tribes: PF-a, PF!

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers:

Side 1: 24
Side 2: 11
Difference: 13

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 3
Side 2: 4
Difference: 1

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 128,799
Side 2: 61,276
Difference: 67,523

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 17,236
Side 2: 22,650
Difference: 5,414

chart


Zrno po zrno pogača, cigla po cigla palača! Evo budimo se polako a kod vas šta ima?
 

DeletedUser

Guest
Budimo realni, tri dana vam je trajala akcija. I osvojili ste neka sela. Da ste ih rađali, kraće bi trajalo! Hihihihihi..

a daj zbog cega ovo treba pruziti ruku i priznati neke stvari a ne stalno omalovazavati
nije pola igraca ucestvovalo u akciji koji su dobili mete :D, a samo jedno selo nije uzeto na koje su isli plemici, a to je dobar prosjek :)

sad ne kontam shta je problem u trajanju akcije? :D
 

tri musketara

Member
Reaction score
0
a daj zbog cega ovo treba pruziti ruku i priznati neke stvari a ne stalno omalovazavati
nije pola igraca ucestvovalo u akciji koji su dobili mete :D, a samo jedno selo nije uzeto na koje su isli plemici, a to je dobar prosjek :)

sad ne kontam shta je problem u trajanju akcije? :D
Ne kontaš ti, meni se čini, mnogo toga. Niko ne osporava vaše akcije ali mani te se tih priča. nisu išla 2 plemena a dl je poslao samo pokoju nuku, nisu svi učestvovali koji su dobili mete. Alo pa ko još u tako nešto veruje. Direktno ili indirektno sam pratio obe ove akcije oba plemena. I skoro svi su učestvovali i to neki manje neki više, sad ja ne znam ko je trebao koliko napora uložiti ali su učestvovali. Onda sihronizacija akcija je očigledna, napravi presek koliko je grača oba plemena u zadnje 2 akcije učestvovalo što fejkanjem što slanjem pravih napada sa i bez plemića pa reci ( ako te nije sramota prethodnog posta)? Ne provaljujte se nego ja pozivam sve igrače 30-ke kao i 13-ke koji nisu zadovoljni odnosom prema njima od njihovih vođa da mi se jave i da napravimo bolje odnose za dobrobit ove igrice prvenstveno. Ne morate biti robovi nečije oholosti jer je ovo igra za razbibrigu a ne ko zna šta. Za one kojima nije jasno šta mi je i zašto ovo pišem uđite u statistike svojih vođa i pogledajte koliko su vaših saboraca noblali a onda uđite na vaš forum i vidite šta su vam obećavali i tek tad kad vam neke stvari budu jasnije pošaljite pp da malo ćaskamo i ja vam garantujem da ćete se bolje osećati. Za svoje prijatelje iz DL poruka: pogledajte roto-a kako je završio i sve će vam biti jasno. Nemojte da opet prođete kao sa plemenom sa HR4. Tamo smo se fino nadopunjavali dok smo mogli zato mislim da još imate šansu ako ne nasednete na ove priče u koje ni vi sami više ne verujete. Sad su karte bačene na stol i posle nikome više nema ni povratka a za kajanje će biti kasno. Sad je vreme da se probudite i progledate. Svi osmotrite njihove priče i uporedite to sa onim šta rade i sami zaključite o čemu se radi. Nedajte nama da vas učimo šta je ispravno kao da i vi svi sami to ne možete zaključiti. Ovde je očigledno samo jedan cilj naših protivnika a to je osveta saletu za HR11 gde su poraženi svojom neaktivnošću i nesposobnošću i sad hoće sve vas da iskoriste da dokažu da su sposobni. Da li želite da budete nečije marionete dok satima sedite za kompjuterom ili da uživate u igrici? Ako je odgovor ovaj drugi čekam vas na pp!
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Sale kaze jedno ti odmah povirovase.
Vidim ubise Saleta u pojam da nece osvojit ovaj svijet,to je problem njemu...
Nije problem to sto se dogada..

:hmm:



I jel bitno koliko je trajala akcija,ako mi hocemo trajat ce 2 tjedna,uzeli smo sto je planirano.
Vidim statistika je jos na nasoj strani...
 

DeletedUser

Guest
Ne kontaš ti, meni se čini, mnogo toga. Niko ne osporava vaše akcije ali mani te se tih priča. nisu išla 2 plemena a dl je poslao samo pokoju nuku, nisu svi učestvovali koji su dobili mete. Alo pa ko još u tako nešto veruje. Direktno ili indirektno sam pratio obe ove akcije oba plemena. I skoro svi su učestvovali i to neki manje neki više, sad ja ne znam ko je trebao koliko napora uložiti ali su učestvovali. Onda sihronizacija akcija je očigledna, napravi presek koliko je grača oba plemena u zadnje 2 akcije učestvovalo što fejkanjem što slanjem pravih napada sa i bez plemića pa reci ( ako te nije sramota prethodnog posta)? Ne provaljujte se nego ja pozivam sve igrače 30-ke kao i 13-ke koji nisu zadovoljni odnosom prema njima od njihovih vođa da mi se jave i da napravimo bolje odnose za dobrobit ove igrice prvenstveno. Ne morate biti robovi nečije oholosti jer je ovo igra za razbibrigu a ne ko zna šta. Za one kojima nije jasno šta mi je i zašto ovo pišem uđite u statistike svojih vođa i pogledajte koliko su vaših saboraca noblali a onda uđite na vaš forum i vidite šta su vam obećavali i tek tad kad vam neke stvari budu jasnije pošaljite pp da malo ćaskamo i ja vam garantujem da ćete se bolje osećati. Za svoje prijatelje iz DL poruka: pogledajte roto-a kako je završio i sve će vam biti jasno. Nemojte da opet prođete kao sa plemenom sa HR4. Tamo smo se fino nadopunjavali dok smo mogli zato mislim da još imate šansu ako ne nasednete na ove priče u koje ni vi sami više ne verujete. Sad su karte bačene na stol i posle nikome više nema ni povratka a za kajanje će biti kasno. Sad je vreme da se probudite i progledate. Svi osmotrite njihove priče i uporedite to sa onim šta rade i sami zaključite o čemu se radi. Nedajte nama da vas učimo šta je ispravno kao da i vi svi sami to ne možete zaključiti. Ovde je očigledno samo jedan cilj naših protivnika a to je osveta saletu za HR11 gde su poraženi svojom neaktivnošću i nesposobnošću i sad hoće sve vas da iskoriste da dokažu da su sposobni. Da li želite da budete nečije marionete dok satima sedite za kompjuterom ili da uživate u igrici? Ako je odgovor ovaj drugi čekam vas na pp!

dobar si haha ja ne kontam ti kontash
ti sad meni pricash kako smo mi organizovali akciju i kolko je igraca ucestvovali a ja u vodstvu plemena 13

ja ne krivim nikoga ako je prespavao ili neshto pa nije stigao poslati napade ili ako je bio bilo kako sprijecen samo kazem da su plemici trebali ici na dosta vishe gradova

a ovo da se neko tebi javi i predje kod vas je ocajan pokusaj jer nemash pojma kako mi postupamo sa clanovima nasheg plemena i ne bi ti niko presao nema teorijske sanse :D

i shta tebe briga ko se kako spaja kod nas i koga noblamo od sumnjivih igraca i neaktivaca?
sve shto bude moraju se svi lideri sloziti :p
a vidim gore stavio si neke dijagrame zadnjih 24 sata :D
ta 3 grada su prenoblavanje koja su bila kod vas pa mi noblali a taj zadnji vam skidam kapu :)
 
Status
Not open for further replies.
Top