Search results

  1. Poraženi protivnici (Plemena)

    -------------------- Nemoj SCAPA sad kvarit atmosferu uživaj još malo svakako ćeš u penziju nemaš potrebe biti sarkastičan
  2. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    đuru da ne spominjem i kvaliteti njenje igre
  3. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    ...a o tome kakav sam ja u igri dovoljno govori cinjenica da sam u vodstvu PLEMEna, da uz male izmjene trajemo vec godinama, ...pogled na stats, ...bolje da to preskocimo jer ces se totalno izblamirat... ------------------------ Kako te nije sramota lagati ljudima godinama po forumima o veličini...
  4. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Daj scapa ne laprdaj po forumima kad ne igraš uopšte,šta je tebe briga kakva je čija statistika i namjera jer pokvarenijeg i podmuklog igrača u ovoj igri se još nije pojavio kao šta si ti radi svoju statistiku pa se onda hvali a ne sa tuđi leđa glumit igrača i laprdati po forumu od obične igre...
  5. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    ------------- Maco pa ti još nisi shvatila da ne igraš koliko tebi treba da upališ
  6. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Pa dobro Damire šta si navalio namene to šta si naveo je samo dijelimično istina pa zar nije bilo fer pohvalit odbranu kao šta je evo pohvaljujem Vaš trud oko organizacije napada , moram priznat da je ostalo malo takve grupe igrača kao vi koji toliko truda ulažu u običnu igru. Valjda da se...
  7. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Naravno scapa eto izazivam vas jer ste poznati kao alibaba i 30 hajduka da krenete na mene ako mislite da ste sposobni možemo i jedan na jedan eto ja vam dopustam i pet na jedan samo sam ubjeđen da ste vi samo obične kukavice koje prevarom dolazite do prednosti budite igrači pa krenite...
  8. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Mene je tebe ĐURO postalo žao gledati šta radiš od sebe
  9. Pleme

    Šega
  10. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Sram treba da Vas bude za takvu perfidnu igru
  11. PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Grne rane dobili po guzi pa čestitaju joj koja je to filozofija,ništa vi još neznate šta vas čeka nema više namješteni sela i dogovoreni promjena oružja na paladinu kako bi lakše uzeli sela fateru i didiju čudi me kako niste do sada završili posao na ovom svijetu a toliko truda ulažete mora da...
  12. Spamroom

    Nemoj boki glumit mi finoću,pusti to za naivce vidiš kako sam dobar pa nisam prijavio patent i sad ga besplatno koristite postali ste veliki glumci i žalosno je na šta ste spali a pošetnja na velika usta jadno je to da ste morali prositi od dori da vam prepuštaju sela kako bi stekli prednost e...
  13. Spamroom

    ------------- Veoma ti dobro znaš šta se valja i to je vrh tvoje igre ?
  14. Spamroom

    Pa rekao sam ti jedne prilike nemoj to radit ,to je čisto silovanje ostao si kratak za plemiće i to te usporava đaba šta farmaš industrijski kao na traci , što me malo čudi da se i tim baviš sve u svemu nije to ništa davno bi ja tebe prešao da to ima smisla jer neznam kako onda imam više...
  15. Spamroom

    ------------ sve manje imate strpljenja osjeća se u zraku tužan dan za skupinu šta će biti sutra nezna se ako nisi jos shvatio scapa ti i i još pojedini ste naši AS-evi mislio si na štoseve ovaj svijet uzeti malo sutra će to biti ne izokreći
  16. Spamroom

    hahahahahaah koliko i ti
  17. Spamroom

    ------------------ imam asa u rukavu ovu partiju gubite naučio sam ja scapa od takvih kao ti da uvijek imam asa u rukavu
  18. Spamroom

    -------------- naravno da bi ti davno bio donji da se ne kriješ iza hrvoja daj godišnji hrvoju pa ćeš vijdeti šta če ti biti a inače sve Vas je manje, bojim se do proljeća da vas neće biti nikako
  19. Izvještaji

    Je li ti reno dojavio da je povukao def a ti hinjski poletio izvidit mislio evo ga sad je moj hahahahaha mala si ti maca za mene i ti i taj sta ti je dojavio pola sela ste uzeli na dojave i izdaje jest da je ovo ratna igra i u ratu nema poštenja ali to šta vi radite je prevršilo svaku mjeru nije...
  20. Spamroom

    Ma to ste sve namještaljkama uzeli a odd stvarate silovanjem tamo gdje i ne treba bez veze ubi vas tuga šta nema više koga da izvarate i na prevaru uzmete sela pa RSW I DORE bi vas pojele da nije bilo izdaja u RSW namješteni sa vaše strane. najpokvarenija politika je vođena sa vaše strane i sad...
Top