PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

avantura

Member
Reaction score
0
Naravno scapa
eto izazivam vas jer ste poznati kao alibaba i 30 hajduka da krenete na mene
ako mislite da ste sposobni
možemo i jedan na jedan
eto ja vam dopustam i pet na jedan
samo sam ubjeđen da ste vi samo obične kukavice koje prevarom dolazite do prednosti
budite igrači pa krenite nemoje te samo glumit sa nekakvim namještenim osvajanjima i ubijanjima vojske
 

DeletedUser

Guest
Naravno scapa
eto izazivam vas jer ste poznati kao alibaba i 30 hajduka da krenete na mene
ako mislite da ste sposobni
možemo i jedan na jedan
eto ja vam dopustam i pet na jedan
samo sam ubjeđen da ste vi samo obične kukavice koje prevarom dolazite do prednosti
budite igrači pa krenite nemoje te samo glumit sa nekakvim namještenim osvajanjima i ubijanjima vojske

A zasto bi mi napadali tebe koji su svakom selu imas 5000 kata i vatreni signal, kad su tvoji saigraci koji su ti poslali taj deff prazni u selima?

Zar nije sustina ratovanja,noblati njihova sela,a deff gine kod tebe, nego se zabojati kod tebe?

Avantura, provaljujes se.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Naravno scapa
eto izazivam vas jer ste poznati kao alibaba i 30 hajduka da krenete na mene
ako mislite da ste sposobni
možemo i jedan na jedan
eto ja vam dopustam i pet na jedan
samo sam ubjeđen da ste vi samo obične kukavice koje prevarom dolazite do prednosti
budite igrači pa krenite nemoje te samo glumit sa nekakvim namještenim osvajanjima i ubijanjima vojske

...bez brige, Avantura, vec sam ti odavno rekao da ovaj server nece zavrsiti dok ti ne budes noblan, samo strpljivo i bez panike, nista se ne radi na brzinu, ...doci ce i tvojih pet minuta, znas ti to i sam, ...uskoro, uskoro...

lp.
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Naravno scapa
eto izazivam vas jer ste poznati kao alibaba i 30 hajduka da krenete na mene
ako mislite da ste sposobni
možemo i jedan na jedan
eto ja vam dopustam i pet na jedan
samo sam ubjeđen da ste vi samo obične kukavice koje prevarom dolazite do prednosti
budite igrači pa krenite nemoje te samo glumit sa nekakvim namještenim osvajanjima i ubijanjima vojske

A daj mi onda molim te definiraj sebe ako smo mi kukavice i prevarom dolazimo do sela.
Većina NORTH-ovih sela završilo kod tebe i didija :eek:ok:.
Svaki igrač koji vam padne-PREVARA ... a kako neće padat kad je sav def kod tebe,didija i irido- za obične smrtnike se nema defa:lool:.

Zato avantura kad ti TW stats neće izgledat ovako onda se možemo razgovarati. Do tada je od tebe bolji i onaj vaš najzadnji igrač iz akademije koji je do sada noblao samo barbare.

Svatko normalan će pogledat tvoj TW stats i vidjet što i kako radiš. Rađe si se raširio po cijelom svijetu prenoblajvajući laka sela nego da si nešto dao suigračima-to o tebi kao vođi i kao igraču govori dovoljno.Nama niti jedno selo nisi uzeo al zato grabiš i od DORA i od NORT-a tu si očito najjači :D.
I nemoj mi pričati defaju nas svi-jer napadali ste i gorana i scapu i wilda u isto vrijeme pa ste se vratili praznih ruku.Toliko defa nema na silu koja je tada išla- osim jedne stvari koju mi imamo a vi nemate SLOGA i POVJERENJE.
Za svaku našu uspješnu akciju si nas optuživao da su nam špije odale-baš me zanima tko će ti biti kriv kad pokupimo tvoja sela.

A NORTH je odradio jedinu dobru akciju kad si ti osnovao SOUTH i otišao od njih :D

Ostaj mi dobro.Stvarno više ne želim komentirat tvoje izljeve ludosti i zavisti :predaja:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Naravno scapa
eto izazivam vas jer ste poznati kao alibaba i 30 hajduka da krenete na mene
ako mislite da ste sposobni
možemo i jedan na jedan
eto ja vam dopustam i pet na jedan
samo sam ubjeđen da ste vi samo obične kukavice koje prevarom dolazite do prednosti
budite igrači pa krenite nemoje te samo glumit sa nekakvim namještenim osvajanjima i ubijanjima vojske

ovo kao da slušam dijete od 5 godina. E avantura, u šta si se pretvorio :confused:
 

DeletedUser

Guest
eto izazivam vas jer ste poznati kao alibaba i 30 hajduka da krenete na mene
ako mislite da ste sposobni
možemo i jedan na jedan
eto ja vam dopustam i pet na jedan
samo sam ubjeđen da ste vi samo obične kukavice koje prevarom dolazite do prednosti
budite igrači pa krenite nemoje te samo glumit sa nekakvim namještenim osvajanjima i ubijanjima vojske

a nisam ni pravo krenio...

KKND (496|527) K54 6,813 Avantura [NORTH] haos [PLEME] 2012-12-11 13:15:27

e moj avantura... lako igrati kada imaš u svakom selu po 4-5k kata i ostalog defa sa paladinom... eto, našao sam ti selo na GRANICI koje je imalo samo off i odmah se "proslavio"

isto tako je i didonius napravio sa onim blefom od paladina... paladin nije imao baklju pa je lijepo ostao bez def sela na granici i bez 1.8k kata...

ovo su samo primjeri kako bez hrpe defa ne znate... dok recimo, mnogi od nas su naučeni da sa sičom od defa naprave čuda... a to znate i sami... ali da... mi smo ti koji su kukavice i u svakom svom selu imaju defa na izvoz ;) a samo off se štanca skoro... pročitao si nas samo tako... ali daj makni to ogledalo ispred sebe prvo ubuduće ;)
 

DeletedUser

Guest
Evo tipičan primjer kako avantura je korektan prema svojim igračima.

crniguja izgubi selo

042 PLEME (470|499) K44 7,276 crnigruja [SOUTH] bulldozer [PLEME] 2012-12-21 14:51:23

i šta sljedi...

izbacivanje iz plemena i...

1. Crnigruja 2 (482|482) K44 9,693 crnigruja irido [SOUTH] 2012-12-22 08:35:32
12. Negdje (461|473) K44 6,828 crnigruja codes [SOUTH] 2012-12-22 05:05:18

bravo avantura....baš si uzoran vođa :)
 

DeletedUser

Guest
Ja i wild cekali vanjuhicu da nas napada ponovo,kada ono nista vanjuhice nema vec odavno, jeste li se to opekli pa nas ne napadate vise?
 

biby

Member
Reaction score
0
DorA

A daj mi onda molim te definiraj sebe ako smo mi kukavice i prevarom dolazimo do sela.
Većina NORTH-ovih sela završilo kod tebe i didija :eek:ok:.
Svaki igrač koji vam padne-PREVARA ... a kako neće padat kad je sav def kod tebe,didija i irido- za obične smrtnike se nema defa:lool:.

Zato avantura kad ti TW stats neće izgledat ovako onda se možemo razgovarati. Do tada je od tebe bolji i onaj vaš najzadnji igrač iz akademije koji je do sada noblao samo barbare.

Svatko normalan će pogledat tvoj TW stats i vidjet što i kako radiš. Rađe si se raširio po cijelom svijetu prenoblajvajući laka sela nego da si nešto dao suigračima-to o tebi kao vođi i kao igraču govori dovoljno.Nama niti jedno selo nisi uzeo al zato grabiš i od DORA i od NORT-a tu si očito najjači :D.
I nemoj mi pričati defaju nas svi-jer napadali ste i gorana i scapu i wilda u isto vrijeme pa ste se vratili praznih ruku.Toliko defa nema na silu koja je tada išla- osim jedne stvari koju mi imamo a vi nemate SLOGA i POVJERENJE.
Za svaku našu uspješnu akciju si nas optuživao da su nam špije odale-baš me zanima tko će ti biti kriv kad pokupimo tvoja sela.

A NORTH je odradio jedinu dobru akciju kad si ti osnovao SOUTH i otišao od njih :D

Ostaj mi dobro.Stvarno više ne želim komentirat tvoje izljeve ludosti i zavisti :predaja:

Ne uzima od saveza DorA naselja ..uzimao je od K.s.e.n.e naselja a znate razlog zbog čega .Zato što je vama predan račun da ga prenoblate.
lp biby i boki007
 

DeletedUser

Guest
Ne uzima od saveza DorA naselja ..uzimao je od K.s.e.n.e naselja a znate razlog zbog čega .Zato što je vama predan račun da ga prenoblate.
lp biby i boki007

Mislim da bi ste se trebali zapitati zašto nam je čovjek predao sela ako smo takvi kakvim nas opisujete? Zašto vama poštenjačinama, fer igračima i ljudima prije svega nije ostavio sela nego neprijateljskom plemenu? Bit će da smo mu isprali mozak... Ili je možda čovjek zbrojio 2 i 2... A na vašu sreću, ostali još to nisu shvatili. Ovo se prvenstveno odnosi na diktaturu unutar NORTH-a i/ili SOUTH-a.
 

DeletedUser

Guest
Baš se i nisu dobro podijelili na sjever i jug :festa:

Avantura, korigiraj malo to....imate još dvije strane svijeta. Pa da to malo ljepše izgleda :ludilo:

kartadg.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top