PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
...meni se cini da se ovaj sukob poceo priblizavat svom kraju, ...kao da se NORTH urusava poslije svake nase akcije sve vise i nekako mi se cini da Avantura nema vise koga uvjerit u svoje ideje

Čekaj čekaj, nije on još asa iz rukava izvukao, i to DVA :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Hvala plemenu na zabavnoj akciji,bilo mi je zadovoljstvo ratovati s vama .:pivo::pivo:
Vidimo se na drugom serveru .

Pozdrav od blacky1012
HVALA
 

DeletedUser

Guest
psssssssssst, niko nije vidio :) kao što scapa reče, avantura je naš as u rukavu :) ako ovaj svijet dovoljno dugo potraje, ostat će on sam protiv nas :D
 

NIIV

Member
Reaction score
1
...Ma bitno da se vi držite...Još da se može u ovu ljestvicu ubacit sve vaše laži,sva muljanja i potkupljivanja......
Čovječe,pa di bi vam bio kraj.
...ali eto mi ćemo se zadovoljiti sad sa ovom "legalnom" statistikom.
Lp.
 

DeletedUser

Guest
ahahahaha bogme su ti gadno isprali mozak :zid:

skužit ćeš već o čemu ja ;)
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
...Ma bitno da se vi držite...Još da se može u ovu ljestvicu ubacit sve vaše laži,sva muljanja i potkupljivanja......
Čovječe,pa di bi vam bio kraj.
...ali eto mi ćemo se zadovoljiti sad sa ovom "legalnom" statistikom.
Lp.

Da držimo se i držat ćemo se:eek:ok:

držali smo se kad ste slopili sve moguće napove i saveze protiv nas.
Bili smo aktivni složni i izborili se za svoju poziciju na svijetu.Svaki bod OD i ODA ovdje je zaslužen a u to vrijeme vi ste prenoblavali RSW, BANG, OPUS i N2-dakle svoje igrače i saveznike... na koji način se sve to odvijalo to samo vi znate.

To što vi niste sposobni odraditi jednu akciju a da vam je HT unutar sat vremena i što je igračima u pozadini dosadilo da vam budu tvornice defa .. to je isključivo vaš problem a ne naše muljaže. Zapitajte se malo kako se ponašete prema svojim igračima pa će vam onda puno toga biti jasno.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Bože moj.
4 Sela osvojena, sve drugo barbari i braća a mi muljatori... Gdje ide ovaj svijet.:kisa:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...napokon jedan interesantan okrsaj, ...SVAKA ČAST DIDONIUSU, ...ovakav okrsaj je ono sta ocekujem od ove igre, borbu crvenih i plavih, pa tko pobjedi .....

...jos jednom, čestitke za dobar docek ....

lp.
 

avantura

Member
Reaction score
0
Grne rane dobili po guzi pa čestitaju joj koja je to filozofija,ništa vi još neznate šta vas čeka nema više namješteni sela i dogovoreni promjena oružja na paladinu kako bi lakše uzeli sela fateru i didiju
čudi me kako niste do sada završili posao na ovom svijetu a toliko truda ulažete
mora da vam najamni radnici slabo delaju
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
A šta da ti čovjek kaže avantura a da ti opet na nos ne natrlja činjenicu da si pola NORTHA prenoblao ti.
A o našim "lakim " selima dovoljno govore brojke.
1. scapa [PLEME] 10,23 Mil.
2 haos [PLEME] 7,73 Mil.
3 Avantura [SOUTH] 6,85 Mil.
4 DODILI [PLEME] 6,33 Mil.

5 fbartoli [PLEME] 6,04 Mil.

Pogledaj npr. moje i tvoje napadačke bodove. Ti 200 sela ja za duplo manje a isti broj ODA pa ti računaj koliko su koštala moja sela a koliko tvoja.Skoro svaki igrač PLEME-na po prosjeku ODA i uzetih sela ima bolji prosjek od tebe. Zato šuti i ne sramoti se više.

Kod tebe, didija i irido će se uvijek naći hrpa defa. Pitam se zašto bika niste tako nadefali kad je išla akcija na njega a vjerujem da se to polako pitaju i drugi, jer kad god dođe red na njih-nekako se nema defa za njih....
 

DeletedUser

Guest
Suska se da je Avantura vec dogovori saveznistvo sa ovim vikinzima. :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
To sigurno,on ih je i doveo kao pojačanje,samo def da prave hahahahahahahahahahaha
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Pa iskreno rečeno i sram nas je... vaših igrača smo cijelo PLEME ponoblali manje nego ti i didonius

NORTH
Losses against players (645 total)

#1 E Avantura 77 conquers 11.94%
#2 E didonius 66 conquers 10.23%

Losses against tribes (645 total)

#1 Y NORTH 392 conquers 60.78%
#2 E PLEME 183 conquers 28.37%

a u N2 smo uzeli samo bijednih 26 sela... opet nas NORTH pere :(
Losses against tribes (261 total)

#1 NORTH 134 conquers 51.34%
#2 N 2 61 conquers 23.37%
#3 PLEME 26 conquers 9.96%


na kraju svu tu siću smo skupo platili.

Kao napadač
1 -PLEME- 94,40 Mil.
2 NORTH 43,54 Mil.
3 Klub razvedenih žena 24,57 Mil.
4 Opus dei 12,39 Mil.
5 MARCATORI INDIPENDENTI 5,70 Mil.
6 NORTH 2 4,32 Mil.
7 IMMORTALS 2,55 Mil.
8 SOUTH 1,36 Mil.

Definitivno nas treba bit sram što ratujemo umjesto da smo regrutirali sve šta je htjelo k nama onda ih tražili sit, poslali vojsku daleko van pa ih noblali ;)

ili još bolje.. tražili da nam pošalju deff pa ih onda noblali.

To su nova umjeća ratovanja :)-izgleda da je to danas na cijeni ..*beš vođu koji gleda svoje suplemenike i pomaže drugima.. use, nase i podase treba bit moto ;) . Trebaju pravome vođi drugi čistiti, on da uleti sa plemkama a ne da vođa čisti drugima....:pivo:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top