Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kbasher mislim da disa nije ni upucen u njihovo jutrosnje kuckanje :zid:
 

DeletedUser

Guest
Mislis na mimu? Mslim da ni priblizno ovoliko nije bilo ;)

IkTiKQw.png
 

DeletedUser

Guest
koliko para toliko muzike.. doduse siguran sam da nije ni mima daleko od vaseg rekordera :D
 

DeletedUser

Guest
cudi me izjava od tebe takva, kad i sam znas da nije ..ali eto ili ti slabo matematika ide ili ides prati obraz , bezuspjesno:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
doduse nema je da je pitam ali mene cudi da ismijavate nasu kuckanje a sami ste zabili 40-ak nuka jutros

bolesno :D
 

DeletedUser

Guest
doduse nema je da je pitam ali mene cudi da ismijavate nasu kuckanje a sami ste zabili 40-ak nuka jutros

bolesno :D

neznam gdje si ti vidio ismijavanje dok sam nisi poceo , covjek vam lijepo cestitao i pivu dao ..

eto vidis da znas koliko je na mimu skucano i da nije ni priblizno vama , ali dobro znam da ti nije drago sto vi to bolje radite ....vi kada se zakucate nista bez miliona ...

ave kriger
 

DeletedUser

Guest
neznam gdje si ti vidio ismijavanje dok sam nisi poceo , covjek vam lijepo cestitao i pivu dao ..

eto vidis da znas koliko je na mimu skucano i da nije ni priblizno vama , ali dobro znam da ti nije drago sto vi to bolje radite ....vi kada se zakucate nista bez miliona ...

ave kriger

od 1000 razlika u selima bez akademije, mislim da razlika u akciji od 50-100 sela ne igra neku ulogu.. toliko o tvojoj matematici :D
 

DeletedUser

Guest
polako tebe cemo tek napasti, dolazimo polako u komsiluk ;)

prva vasa akcija je bila na meni pa 700k , a nemas sta ti meni dolaziti , docu ja bolan tebi , da se ti ne mucis :andjeo:


vic dana na plemenima


Kriger: Sale jesi li ocistio plawog ?

Sale:Ocisti ga ti je*o te on !


hahahahaha , umiranje brate umiranje ...hahahahah
 
Status
Not open for further replies.
Top