Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
od 1000 razlika u selima bez akademije, mislim da razlika u akciji od 50-100 sela ne igra neku ulogu.. toliko o tvojoj matematici :D

vama treba jos jedno 2000 sela da bi nesto mogli ....a maloprije si pokazao kako ti matematika ide :hahaha:

isto se zakucali mi na mimi i vi na plawom :zid:

ave kriger
 

DeletedUser

Guest
koliko para toliko muzike.. doduse siguran sam da nije ni mima daleko od vaseg rekordera :D

evo posto imas smetnja u pamcenju ..pa de ponovo procitaj


ni blizu toliko smjesno kao wantedovi uspjesi na hrvatskim serverima :D

samo me interesuju tvoji uspjesi ..imas se sa cim pohvaliti :ludilo:

znam da nemas veze svezom ali ajde eto kopiraj mi gdje sam to rekao

meni drago da ti vezes dobro stvari ...posebno poslije ovakvih akcija .....:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Asterix trk kod ocnog ako je tebi to isto ili si slijep ili se pravis mutav ;)
 

DeletedUser

Guest
pa realno gledajuci , krigerovi se nabiju momacki , ali i svaka druga prode , nas disa svaka peta :p

ali da nijedna ne prode , nedam ja naseg disu :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
a jeste se raspisali,ja i snow sitali saleta kod zakucavanja
salepg je zakucavanje podnio puno bolje nego ja:

[14:04:20] Rubo: zakucali se
[14:04:27] Rubo: s tvojim accom nismo zid taknuli
[14:04:35] SalePG: nema veze
[14:04:38] SalePG: :D
[14:04:43] SalePG: bice opet vojske

doduše,nije sale sam nabio 900k obrambenih na plawog,sigurno ima još "mušterija"-što smo i zašto pogriješili,riješit ćemo mi u plemenu,malo ćemo se ja i kriger svađat,pa za 2 dana opet ko da ništa nije bilo i sljedeći put pokušat bit uspješniji

unatoč neuspješnoj akciji,mene bar sale naučio lekciju-"poslje j..... nema kajanja" i dok god neuspjehe budemo smatrali lekcijama nema straha,vi slobodno sad uživajte na forumu,šaljite poruke in game,nabijajte nam na nos što smo se zakucali-pa pobogu-jesmo
ali sreća u nesreći,i vi ste se zakucali-tako da "rugao se lonac loncu....."
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
a jeste se raspisali,ja i snow sitali saleta kod zakucavanja
salepg je zakucavanje podnio puno bolje nego ja:

[14:04:20] Rubo: zakucali se
[14:04:27] Rubo: s tvojim accom nismo zid taknuli
[14:04:35] SalePG: nema veze
[14:04:38] SalePG: :D
[14:04:43] SalePG: bice opet vojske

doduše,nije sale sam nabio 900k obrambenih na plawog,sigurno ima još "mušterija"-što smo i zašto pogriješili,riješit ćemo mi u plemenu,malo ćemo se ja i kriger svađat,pa za 2 dana opet ko da ništa nije bilo i sljedeći put pokušat bit uspješniji

unatoč neuspješnoj akciji,mene bar sale naučio lekciju-"poslje j..... nema kajanja" i dok god neuspjehe budemo smatrali lekcijama nema straha,vi slobodno sad uživajte na forumu,šaljite poruke in game,nabijajte nam na nos što smo se zakucali-pa pobogu-jesmo
ali sreća u nesreći,i vi ste se zakucali-tako da "rugao se lonac loncu....."

Nema tu ruganja Rubo, to je samo bar od mene da ne bude monotono na forumu da se barem nesto pise malo i potkaci :D :pivo:

p.s. ave Kriger
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Nema tu ruganja Rubo, to je samo bar od mene da ne bude monotono na forumu da se barem nesto pise malo i potkaci :D :pivo:

p.s. ave Kriger

malo provokacija na forumu nije za bacit,meni je osobno to pravo zadovoljstvo,nažalost odavno je nestalo finog,kulturnog i humorističnog podbadanja-ima sve više asterixa,andya i atova na forumu,a onda u takvom okruženju gubiš volju za raspravom i nekim slasnim "ubodom"
....da se ponekad campo ne javi,nebi ni palio forum...sve samo neke yo niga pizdarije i jednom tjedno copy/paste rasprava wanted vs. royal
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
malo provokacija na forumu nije za bacit,meni je osobno to pravo zadovoljstvo,nažalost odavno je nestalo finog,kulturnog i humorističnog podbadanja-ima sve više asterixa,andya i atova na forumu,a onda u takvom okruženju gubiš volju za raspravom i nekim slasnim "ubodom"
....da se ponekad campo ne javi,nebi ni palio forum...sve samo neke yo niga pizdarije i jednom tjedno copy/paste rasprava wanted vs. royal

Slazem se samo u prvom redu sto si pisao, a 2 i 4 cist promasaj :p :pivo:
 

DeletedUser

Guest
malo provokacija na forumu nije za bacit,meni je osobno to pravo zadovoljstvo,nažalost odavno je nestalo finog,kulturnog i humorističnog podbadanja-ima sve više asterixa,andya i atova na forumu,a onda u takvom okruženju gubiš volju za raspravom i nekim slasnim "ubodom"
....da se ponekad campo ne javi,nebi ni palio forum...sve samo neke yo niga pizdarije i jednom tjedno copy/paste rasprava wanted vs. royal

Ma Rubo sve je to super samo neželim da pišem po forumu razlog tome je vrlo jasan svima nama.
Dok sam pisao o Kallasu i RB-eu svima je bilo smješno pa čak i Diši, ali kada sam napisao o veličanstvenim onda sam prijavljen i popio sam ban pa onda redovno brisanje moji postova zbog izvrtanja imena i slični stvari
A moj nick na forumu niko od njih nepiše ispravno uvjek izvrnu al nema veze biče od Campe završni roman na zatvaranju svjeta i srdačan pozdrav za veličanstvene papa do skorog zapleta.
 
Status
Not open for further replies.
Top