Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
A mogao bi i ja ovdje navratiti xd
ima ko kakav mass trajb ? :p
 

DeletedUser

Guest
Kampo,molim t elijepo..uspio si samo na JEDNOM svijetu (ba8) i tu smo te iznoblali...srušili...i sad se dižeš kao da si neki PRO.
Ok za viteza..dokazano zna igrati...dok ostatak vas samo spamate...dižete se u oblake..


Ko visoko leti..nisko pada ;)


Niste me napadali dok nisam stavio racun na gasenje i to ste utvrdjivali skoro 7 dana.
A da jedino gdje sam aktivno igra i gdje su me ljudi rastrgali je hr5.
Sve ostalo ste gledali moj racun sa strane i u nevjerici da mozete ista uraditi, niko se nedize.
Zivi bili pa vidjeli.
 
Last edited by a moderator:

Br@ve

Member
Reaction score
0
Nymus jel igras ti hr10? Da dodjem da te restartujem balavac

Jednom izdajnik uvjek izdajnik to ce te pratiti dok god budes igro,prodo si se za koji fejk.Samo se nadam da znaju vodje koga primaju u pleme
 
Last edited:

IZZY

Member
Reaction score
1
Niste me napadali dok nisam stavio racun na gasenje i to ste utvrdjivali skoro 7 dana.
A da jedino gdje sam aktivno igra i gdje su me ljudi rastrgali je hr5.
Sve ostalo ste gledali moj racun sa strane i u nevjerici da mozete ista uraditi, niko se nedize.
Zivi bili pa vidjeli.

koliko si ono gradova davao Hoangu na ba8 da bi ti mogao opstati i da bi mogao unistiti RB ?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
koliko si ono gradova davao Hoangu na ba8 da bi ti mogao opstati i da bi mogao unistiti RB ?

Nigdje veze sa temom ali eto da ti odgovorim.
Nisam im ja davao nijedan grad oni su od mene trazili 100 gradova ali ne moji gradova vec gradova od moji suigraca sto sam ja ladno odbio i ko je tebi kriv sto ti nisi imao tolike gradove na raspolaganju.

Vrati se temi i pricaj o ovom svijetu koji treba da nastupi i nisi kompetentan da ista govoris o necemu sto samo tvoje vodje znaju a oni to ocito vama nisu predstavile.

Sretno.
 

DeletedUser

Guest
Niste me napadali dok nisam stavio racun na gasenje i to ste utvrdjivali skoro 7 dana.
A da jedino gdje sam aktivno igra i gdje su me ljudi rastrgali je hr5.
Sve ostalo ste gledali moj racun sa strane i u nevjerici da mozete ista uraditi, niko se nedize.
Zivi bili pa vidjeli.

još ja mislim jel se to vratio sultan ;)
 

DeletedUser

Guest
Pozz za prijatelja campu, ne mogu ga izbjec nikako :)
ma extra samo neka bude sto vise jaki plemena, zna se kako se ti svjetovi odlucuju, diplomacija :predaja:

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Svijet nije ni počeo, a vi već ratujete i spominjete ostale svjetove. svašta :woot:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...oooooo, lijepe najave, samo da stvarno bude igre, a sta manje diplomacije


lp.


P.S. ...lijep provod
 
Status
Not open for further replies.
Top