Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Pikny.ba

Member
Reaction score
0
Niste me napadali dok nisam stavio racun na gasenje i to ste utvrdjivali skoro 7 dana.
A da jedino gdje sam aktivno igra i gdje su me ljudi rastrgali je hr5.
Sve ostalo ste gledali moj racun sa strane i u nevjerici da mozete ista uraditi, niko se nedize.
Zivi bili pa vidjeli.

Dobro kampo..ti si svemogući...svi mi lažemo.. :)

koliko si ono gradova davao Hoangu na ba8 da bi ti mogao opstati i da bi mogao unistiti RB ?
Nije davao :) to mu je FENIX tražio da se okrene protiv RB

Pozz za prijatelja campu, ne mogu ga izbjec nikako :)
ma extra samo neka bude sto vise jaki plemena, zna se kako se ti svjetovi odlucuju, diplomacija :predaja:
:pivo:

Kakva diplomacija :p aktivnost :)

:pivo:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hej, mama, nisam te vidio od večere.. hoću.. tražim sažetke lektire, sutra moram predati... budem..
 

DeletedUser

Guest
Eh drugovi, jos vi niste upoznali sta su budale sa ba servera :D Koliko mi samo mozemo spamat po forumu i glumiti pro igrace preko foruma..:pa necete vjerovat :D
 

DeletedUser

Guest
Ekipa, eto mi se sa osmice trudimo da vam što više kandidata pošaljemo na desetku. :)

Živi i veseli bili.
 

DeletedUser

Guest
Tako je plavka tu sam i glavom i bradom.
Bas me niko nevoli neznam sta sam im ja ucinio pa navalili ko vukovi.

haha..neka tebe tu na hr serveru opet,
nije bitno vodit ljubav nego rat :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
haha..neka tebe tu na hr serveru opet,
nije bitno vodit ljubav nego rat :ludilo:

U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno.
A jedino je jos ovo ostalo za nas bolesnike.
A bolest zvana plemena nema lijeka.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Eh drugovi, jos vi niste upoznali sta su budale sa ba servera :D Koliko mi samo mozemo spamat po forumu i glumiti pro igrace preko foruma..:pa necete vjerovat :D

sad nesto gledam, mozda je beo i "postao" onakav (citaj pobudalio :D ) zbog nas i naseg spama o_O
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Decko,ovaj bonus je za one neaktivne,ako si jedan od njih onda je to za tebe super...moral ne obracaju paznju botovi jer im odgovara jer se sporo razvijaju i odgovara im zbog deffanja,sa malo vojske ubiju brdo jedinica sa malim moralom...hram je zauzimanje farme a ako vec ima hram mora da ima i vecu brzinu svet jer sa ovom brzinom ima da se igra 100 god,jedino ako se ALR i SHINE opet ne predaju posle jednog probijanja kao na hr7 kada smo ih probili mi (beer) i -SB- :D


posto sam obecao odgovor na ovo :D

taj bonus je za velike svjetove koji broje po nekoliko desetina hiljada igraca medju kojima je dosta onih koji se ne nalaze u vremenskoj zoni servera, pa se on iskljucuje radi ravnopravnosti igre :) prije da sam ja medju onima koji vole svaki minut svog sna i koji spavaju na svakom koraku :D

sto se morala tice, pa majstore ti ako si vec toliko bodovno jaci od igraca kojeg napadas nije tebi nista dat nuku-dvije vise :) kazes botovi, pa botovi ne znaju da moral i postoji na plemenima ako cemo iskreno :)
za hram nisam nista ni govorio no eto, ne volim ga ni ja, al ne moze svaki svijet bit bez njega, mora se nekad i innu udovoljit :D btw. to zauzimanje farme te tjera da se malo bolje organizujes oko vojske a ne samo rokati po vojsci kako ti se cefne, ajde molim te kakvih 100 godina pa nisu svi hippopotamusi na serveru ako ti sebe smatras istim :)
hr7 nisam igrao nit znam sta je i kako je bilo tako da ne bih da komentarisem :)

izvinjavam se na duplom postu
 
Status
Not open for further replies.
Top