Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kiša je padala a ja sam plakao za njoooooooooooooooooooooooooooooooooooooom.
 

salepg

Member
Reaction score
9

Koliko god se tebi cinilo da si u pravu - nisi.

Razlog je jednostavan: ne zelim ici na forum.

Jos manje zelim da mi neki igrac kaze kako njemu rade plemena u momentu dok meni ne rade.

Kad se sve to izdesava nekoliko puta - tek onda nemam zelju da idem na forum.

Kad me na ovaj nacin ipak prisilite da dodjem na forum, ovakva poruka je jedino sto od mene, prosjecnog korisnika plemena, mozete da ocekujete.

Forum nije igra.

Forum se ne pregledava od strane svih igraca. Stavise, vrlo mali broj igraca je na forumu.

Forum se ne moze na ovaj nacin popularizovati.

Mogucnost ingame poruke od strane admina jos vise ukazuju na vasu bezobzirnost kada su ove stvari u pitanju.

I da, ovo je kritika i ja kao prosjecan korisnik ove igre, na ovaj nacin pokusavam da ovu igru, uz pomoc ove poruke i vase dobre volje, ucinim sebi jos zanimljivijom odstranivanjem nelagode izazvanu nemogucnoscu da igram dok drugi igraju.

p.s. Oko 10-15 minuta sam bio offline, iznerviran, zabrinut i sta sve vec...
 

DeletedUser

Guest
Koliko god se tebi cinilo da si u pravu - nisi.

Razlog je jednostavan: ne zelim ici na forum.

Jos manje zelim da mi neki igrac kaze kako njemu rade plemena u momentu dok meni ne rade.

Kad se sve to izdesava nekoliko puta - tek onda nemam zelju da idem na forum.

Kad me na ovaj nacin ipak prisilite da dodjem na forum, ovakva poruka je jedino sto od mene, prosjecnog korisnika plemena, mozete da ocekujete.

Forum nije igra.

Forum se ne pregledava od strane svih igraca. Stavise, vrlo mali broj igraca je na forumu.

Forum se ne moze na ovaj nacin popularizovati.

Mogucnost ingame poruke od strane admina jos vise ukazuju na vasu bezobzirnost kada su ove stvari u pitanju.

I da, ovo je kritika i ja kao prosjecan korisnik ove igre, na ovaj nacin pokusavam da ovu igru, uz pomoc ove poruke i vase dobre volje, ucinim sebi jos zanimljivijom odstranivanjem nelagode izazvanu nemogucnoscu da igram dok drugi igraju.

p.s. Oko 10-15 minuta sam bio offline, iznerviran, zabrinut i sta sve vec...

POTPISUJEM !

Sve ovo je tačno !

Trebala je na vrijeme biti in game poruka, ne visimo svi na forumu.
 
Reaction score
0
pa forum je sastavni deo igre kao u twstats.. zasto stats koristite onda? ako je tesko uci da procitas obavjestenje onda jbg.. da nema ovih foruma ja bih davno prestao igrati.. nece niko crci ako je igra nedostupna par minuta mozda jednom u mjesecu..
 

DeletedUser

Guest
pa forum je sastavni deo igre kao u twstats.. zasto stats koristite onda? ako je tesko uci da procitas obavjestenje onda jbg.. da nema ovih foruma ja bih davno prestao igrati.. nece niko crci ako je igra nedostupna par minuta mozda jednom u mjesecu..

da, nadogradnje se stvarno ne dešavaju često, a obavjesti o nadogradnjama se sa strane glavnog admina zaista daju na vrijeme, nekoliko dana unaprijed..
ako igrač i nije zainteresiran za forum, imao je vremena informirati se kod kolega koje ga prate.
sve obavijesti o igri, prekidima napadima nadogradnji se daju i davat će se i ubuduće preko foruma.

forum je sastavni dio igre.

današnja nadogradnja je manja nadogradnja kakvih je bilo desetak ove godine.

za veće nadogradnje uz obavijest na forumu wicked stavi obavijest i na početnu stranicu plemena.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
da, nadogradnje se stvarno ne dešavaju često, a obavjesti o nadogradnjama se sa strane glavnog admina zaista daju na vrijeme, nekoliko dana unaprijed..
ako igrač i nije zainteresiran za forum, imao je vremena informirati se kod kolega koje ga prate.
sve obavijesti o igri, prekidima napadima nadogradnji se daju i davat će se i ubuduće preko foruma.

forum je sastavni dio igre.

Dragi igrači, 17.12.2012 u periodu između 14 i 16h

samo jednu zamjerku imam nije od 14:00 nista vise...


a da nema foruma nebi bilo zanimljiov xDD
 

DeletedUser

Guest
da, nadogradnje se stvarno ne dešavaju često, a obavjesti o nadogradnjama se sa strane glavnog admina zaista daju na vrijeme, nekoliko dana unaprijed..
ako igrač i nije zainteresiran za forum, imao je vremena informirati se kod kolega koje ga prate.
sve obavijesti o igri, prekidima napadima nadogradnji se daju i davat će se i ubuduće preko foruma.

forum je sastavni dio igre.

haj normala, sve uredu zadnja rečenica ne. Forum nije sastavni dio igre. Nije.

Ne možemo pitati kolege da za nas ulaze na forum, ili šta već..
Jedini forum koji je potrebno pratiti je plemenski o_O


I da, ovo su neki od razloga koji čine ovaj forum externim.
Edit
@PeNnY.
Da nema foruma ne bi bilo zanimljivo. Može i to hajde, mada se ne slažem.

Nije ovdje u pitanju zanimljivost, niko nije naveo da je ovaj forum obavezno pratiti.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top