Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Ako je tvoj stvarni život takav kao što si opisao da je u Brooklynu
onda je to tvoj izbor. :predaja:

Mogu ti jedino reći da si u manjini.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ne, nisam napisao da je to moj život, samo sam ti naveo šta bi napisali oni toj žrtvi trojice nasilnika.

Ja sam Balkanac (ne žalim se) :D Manjina jesam, slušam rep (1 od elemenata HipHop-a) i da... nemam ništa protiv ostalih kultova,smjerova,životnih priča. :)
 

DeletedUser

Guest
Nije Rubo uzimao barbare. Ja sam :lool:
Btw, 2 su bonus sela, a twstats to ne registrira. A to valjda nije isto :cool:

Kad smo kod ovoga, na svakom svijetu se potegne uzaludna rasprava na forumu. Pravilima je dozvoljeno noblanje barbara pa je volja svakog igraca i plemena da li ce to raditi. Situacije su razlicite. Neko uzme samo barbare, a neko ne uzima nikako. Eto na hr10 samo Wanted ne uzima. Ali uzimali su na hr7 :predaja:

A sad jedna pitalica.
Imamo igraca A i igraca B. Oba podjednako napreduju i naprave train kad dodju do nivoa farme 29 ili 30 (usput, puno bi bolja rasprava bila da li forsirati akademiju i plemica pa uzeti selo na nivou 23-24 ili ojacati do punog sela i onda razvaliti).
Igrac A odabire za metu zivog igraca i nobla ga uz velike gubitke.
Igrac B odabire zivog igraca, ali laku metu (pointwhore, wannabe offer koji je slabo aktivan i sl.) i nobla ga lako. zatim jos jednog takvog, a uvijek ih se nadje). Onda jos potrosi plemice da uzme npr 2 bonus sela. Sve to obavi u tjedan dana, a ima full nuke u prvom selu. i 5 sela ukupno. Za to vrijeme je igrac A na dva sela i jos obnavlja nuke u prvom selu.

Da li je, a po nekima ispada da jeste, igrac A pametnije postupio?

Igrac A je uklonio neprijatelja i jednu manje prjetnju treba mu vreme nekoliko dana da obnovi nuke ima u zalihi do tada jos 4 noble i malo resa mu treba za 5-tu moze da nobla 2 bonusa ili barba dok mu se obnovi ponovo off i tako da ce imati 4 sela

Igrac B je dozvolio jakom igracu pored njega da mu bude jos veca prjetnja nego sto je bio pre njegovih noblanja jer igracu b treba mnogo vise vremena za novi train nego igracu A

Ima se tu mnogo raspravljati.....


A što se tiče ponosa i usporedbe s vanjskim svjetom imamo interesantnu situaciju
Kad u realnom svjetu trojica napadnu jednog i namlate ga onda je to kukavičluk,
a ovdje se to tretira kao 'uspješno odrađena akcija'

nije kukavicluk nego je greska ovoga sto je dobio batine, trebao je trenirati karate od 7 godine :D
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...ovo su sve gluposti, price o igracu "A" i igracu "B" niti su ispravne niti su prebitne, ...noblanje barbara je dokazano losa taktika jer plemena koja su noblala barbare obicno su gubila servere i to iz vrlo jednostavnog razloga ...resursi; ...noblanjem 3-4 barbara u samom startu servera smanjujemo sami sebi ionako malen broj farmi i izvora resursa i ako tu taktiku primjeni 30 igraca jednog plemena sami su sebi maknuli 120 farmi sto je gotovo nenadoknadiv gubitak te stoga vecina imalo ozbiljnijih plemena ne dozvoljava niti na jednom serveru noblanje barbara a svaki pogled na, odnosno rasprava o igracu "A", odnosno "B" je suvisna jer ovo je timska igra i samo je tim dobiva, te je napredak pojedinca na ustrb tima bespredmetan i jalova je prednost koju svaki tim lako nadoknadjuje...


...nikad nemam mobicaj mjesati se u druge svjetove, ...ovo je bila samo usputna opaska i nemam namjeru otvarati rasprave te se unaprjed izvinjavam na otvaranju teme ali morao sam odgovoriti

lp.
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
uzasno ste si zabrijali....:zid:

Oprosti jesi li ovo preozbiljne teme za tvoj ukus?
Hocemo li rađe nastavit sa vrijeđanjima i svađanjem oko vasih gluposti kojima se vi obicno bavite ? :D
Stvarno ste smijesni. :)
Sta vi mislite da mi uzivamo slusati vase gluposti , kada vas se sakupi 10-ereo pa se pocnete svađati oko najcesce nepostojecih "zlocina"
Multiji , kupljenje barbara , izdaje , bla bla bla ...

Pocinjete me lagano zivcirati sa svojomo gluposcu!
Hajde sad i ti uđi u raspravu sa mnom , tako da mi ne bude dosadno citav dan :)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Okrenimo na zajebanciju, ipak je ovo spam, ne "Fajt" :D

Hoćemo striptizete, žigoloe, drogu, pivu, rakiju i ostale poroke ovdje, da se gotivimo... :D
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Zvijezda mozes biti TI !!!!



[video=youtube;cFGKjnMAB0w]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cFGKjnMAB0w[/video]
 
Status
Not open for further replies.
Top