Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Jedno pleme po igracu :) Napredovali smo ahahahaha

[video=youtube;O0M5D5OA-d4]http://www.youtube.com/watch?v=O0M5D5OA-d4[/video]

Bolje sprječiti na vrijeme :D

no+hugs.jpg

Disa said:
gimme: 'ajmo diplomatije, diplomatije....

odnosa, odnosa... još malo pa nestalo

...jel ovo jos vrijedi !!!
 

DeletedUser

Guest
hahah wanted krenuo :D haha hs hs Wanted se boi od ROYAL jer ROYAL kad osvoi citav sever (RB) onda toliko nema spasa za nikoga :D

RB & WANTED & NM vs ROYAL hs hs hs bice fajta :)
 

DeletedUser

Guest
hahah wanted krenuo :D haha hs hs Wanted se boi od ROYAL jer ROYAL kad osvoi citav sever (RB) onda toliko nema spasa za nikoga :D

RB & WANTED & NM vs ROYAL hs hs hs bice fajta :)


Hod da te zagrlim i obrisem ti suze
emoticon-0134-bear.gif
 

DeletedUser

Guest
Samo da se malo ukljucim.
Volio bi da se izjasne zaracene strane :
zele li da se izmotavam i price izmisljam ili da se uozbiljim.
ono sto sam radio prije to je bilo jer sam vracao dugove RB-eu od prije da vide kako je kad neko nekog prc....
 

DeletedUser

Guest
Ata neznam sto kacis nasu diplomaciju ,nevidim zasto bi se pravdali ...Da smo htjeli tribal hugs pristali bi na nap s vama, pa kasnije na spajanje kad ste nudili pa bi bilo wanted, nm, royal vs pat. Sto to ne spominjete uz ostalo...mislim da wanted nemate potrebe prozivati ...imamo jednog saveznika i vazda je tako bilo :)
 

DeletedUser

Guest
Nemamo mi sta koga prozivati, vi imate savez sa NM, NM ima savez sa vama i RB, i ratuju sve 3 strane sa nama. Tako je NM uklopio napade jutros na dekera zajedno sa RB, a vi ste vjerovatno sa NM slali napade dole i fejkove gore, tako da nam je svejedno jeste li ili niste u savezu i sa RB. Kada smo culi sta se sprema ponudili smo vam spajanje, vi ste odbili i to je to dodje se do ovoga i skoro besplatnog svijeta za vas. :andjeo:
Neprijatelji
NM@ prekini
RB@ prekini
-RB- prekini
WANTED prekini
NM prekini
 

DeletedUser

Guest
Vi ste kvalitetno pleme, ja bi najvise volio da su NM na ovoj strani gdje su i zohari pa da mi sa vama imamo veci front, a i vama da bude lakse. Igrao sam u takvoj situaciji ko i vi puno puta pa znam koja je muka ne spavanje i sve ostalo, ali eto znas i sam da smo probali da nadjemo kompromis neki bas vezano za NM, al do njih je bilo. Oni su odlucili kako ce i sta. Mi samo ne volimo prozivke od strane igraca koji nemaju pojma sta se desavalo i kakvo je stanje uopce na svijetu, ali su tu samo da pricaju iz supljeg u prazno sto je smjesno jer odnosni vodstva wanted i royal su po meni korektni da ne mogu biti korektniji. Nije bilo smicalica i radnji iza ledja ni sa jedne strane tako da ja cijenim to kod vas, a i smatram da smo vratili istom mjerom.
Ja vam stvarno zelim puno srece i da vam ide najbolje moguce, nikad nismo bili protiv dobrog fajta tako da necemo ni sad. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ah sta ces, i ja bih volio front sa vama ali mi vise nemamo fronta vec je svuda okolo front.:eek:
 

DeletedUser

Guest
4 mjeseci ratovali su NM protiv Alkose alkose imali su 40 gradove nm su bili 60 igrace u napu su im na muuu uzeli 5 gradova kakav svet za nm :) kakav dosadan svjet ni jedan rat neznaju oni sta je rat Bez razliku kako ce sve ovo zarvrsi ROYAL ima najdobre igrace ima nesto i u WANTED sve ostalo su amateri koj lize guzica nekome da dobiju savez da prezive sutra :) ROYAL PROTIV SVI DO ZADNEG VOJNIKA :)

I jedan :* za sve male hejtere :)

By Fatality
 

DeletedUser

Guest
disa


Datum ulaska
Jan 2011
Komentara
484

Orginalni komentar od Fatality
hahah wanted krenuo haha hs hs Wanted se boi od ROYAL jer ROYAL kad osvoi citav sever (RB) onda toliko nema spasa za nikoga

RB & WANTED & NM vs ROYAL hs hs hs bice fajta

Hod da te zagrlim i obrisem ti suze

Makedonca nikad ne place ja se semjem na WANTED :) hahaha nemoze sami da zavrse posla bar da su sacekali da zavrse rat sa rb i pat pa onda da idu oni i NM protiv nas haha ovako celi svjet protiv nas i bas cemo viditi koliko ce rat trajat :) a ja cu uvjek bit aktivan i jos vise cu se aktivirat i dacu svoj max i opet cu vas se smejeti jer nemoze niko da obavi svoj poso sam :) ko sto moze ROYAL :)
 

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
4 mjeseci ratovali su NM protiv Alkose alkose imali su 40 gradove nm su bili 60 igrace u napu su im na muuu uzeli 5 gradova kakav svet za nm :) kakav dosadan svjet ni jedan rat neznaju oni sta je rat Bez razliku kako ce sve ovo zarvrsi ROYAL ima najdobre igrace ima nesto i u WANTED sve ostalo su amateri koj lize guzica nekome da dobiju savez da prezive sutra :) ROYAL PROTIV SVI DO ZADNEG VOJNIKA :)

I jedan :* za sve male hejtere :)

By Fatality




Daj druze reci i nama na cemu si ti kad ti je tako dobro :festa:

I ja to kazem Royal je najjaci sto jest jest :)
 

DeletedUser

Guest
4 mjeseci ratovali su NM protiv Alkose alkose imali su 40 gradove nm su bili 60 igrace u napu su im na muuu uzeli 5 gradova kakav svet za nm :) kakav dosadan svjet ni jedan rat neznaju oni sta je rat Bez razliku kako ce sve ovo zarvrsi ROYAL ima najdobre igrace ima nesto i u WANTED sve ostalo su amateri koj lize guzica nekome da dobiju savez da prezive sutra :) ROYAL PROTIV SVI DO ZADNEG VOJNIKA :)

I jedan :* za sve male hejtere :)

By Fatality

Pozdrav iz Dolne Konjare xD
Imam i ja tog sijena u stali ,pa ako ti jos zatreba samo javi :D
 

DeletedUser

Guest
Makedonca nikad ne place ja se semjem na WANTED :) hahaha nemoze sami da zavrse posla bar da su sacekali da zavrse rat sa rb i pat pa onda da idu oni i NM protiv nas haha ovako celi svjet protiv nas i bas cemo viditi koliko ce rat trajat :) a ja cu uvjek bit aktivan i jos vise cu se aktivirat i dacu svoj max i opet cu vas se smejeti jer nemoze niko da obavi svoj poso sam :) ko sto moze ROYAL :)

Royal je imao shake i sjv i mir sa NM dok je ratovao sa PAT. Ali neka bude kako ti kazati ;)


Jos jednom, sretno dalje. :pivo:
 
Reaction score
0
u cemu je problem ? ROYAL Ima vise igraca i ovako kad protiv svih ratuju...
ja samo vidim pozitivno sto su svi krenuli na vas... dignuli su vam moral;;;
 
Status
Not open for further replies.
Top