Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Ma nije bolan sprema 200 nuka na veliČanstvene ...ili sitta krigera da malo odmori Čojk nije vas dan imo odmora...
 

ellene

Member
Reaction score
0
Za razliku od tebe ja imam dvije osnovne zavrsene.. Jedna po JUSu i druga po ISO standardu..

No coment :) (Nisam znala da si baš toliko star)

Hoces da kazes da vam je svejedno bilo sto vas je RB izdao, da vas to uopste ne boli, a ovde svaki drugi post vam je kako vas je RB izdao.. Znaci da vas boli istina..

Ko je ikad rekao da nam je svejedno. Po sto puta je rečeno da zbog toga i jesmo ovdje, pa eto čitaj ponovo,
možeš po JUSu ili po ISOu. :)
I ne boli nas istina. :)

Kao prvo sama si pocela sa licni provokacijama kad si rekla "zoharu" jer cisto sumnjam da si mislila na ime plemena.. Kao drugo, zenama je mjesto u kuhinji.. Odjavi se i idi na svoje mjesto..

Opet griješiš. Mislila sam isključivo na ime tvog (matičnog) plemena.
Ako ga se stidiš ja ti tu nemogu pomoći. :)
A što se tiče kuhinje... haha ... no coment :)

Royal od pocetka svjeta optuzuje druga plemena za kojekakve prevare, a sami se najvise time bave.. Culi da je napada najbolje odbrana pa udri sa lazima po neprijatelju da sakriju svoje prljavstine..

Jesi li ovo pisao po JUSu ili... :)
Ako sam dobro shvatila šta si htio napisati mogu ti samo reći da ja nikog ne napadam, a to se za tebe nebi moglo reći
(bivši?) ŽOHARU :)
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
MisliŠ kaznu kao Što Če je kriger dobiti za sitt i slanje nuka na svog igrČa i uniŠtavanja acc da bi vi lakŠe noblali?
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
tebe odavno neshvatamo ozbiljno tako da se nemoras praviti ...i znamo da pises gluposti , ne samo ti ...vec 95% royala ...nek ste zivi i zdravi sto ste imali rec rekli ste ...

ima jedan prigodan citat za vas ..ko stvoren ...

„Mi lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid royalovog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, infinitival.“

Dobrica Ćosić,


Dragi moj, nacitani moj, ako vec citiras, citiraj bez promenjenog i jednog jedinog slovceta, jer ovo sto ti navodis nije citat, vec tvoj pokusaj ne znam vise ni cega. Kao sto te pitao Neji - jesi zadovoljio svoje unutrasnje potrebe? Srecan? Upikio se od srece?

Muka mi je od vas. Muka. Zar ne mozete da igrate jednu obicu igricu kao sav normalan svet , cemu ova dvosmislenost? I ironija? Ako umete i znate da igrate, neka vasa dela pricaju o vama a ne rekla kazala babske price, pljuvanje kojekvo i pokusaji "niskih udaraca" .

Kakav si ti to covek?I niko nije ovde glup da ne shvata ovaj tvoj "citat" , gde je usmeren i na sta se odnosi. A evo da ja tebi nesto kazem na onako jednostavan nacin, nenacitan nacin , kako bi rekli mudri ljudi na selu , i bez Dobrice Cosica - mozes na nam pljunes pod prozor ! Svima nama!

A svoje komplekse leci negde drugde!

Molim administratore, moderatore ili koga vec da reaguju. Ovde smo da igramo plemena, a ne da trpimo pokusaje nekog tamo nebitnog lika da nas vredja na nacionalnom nivou, i jos da nas pravi glupima i ludima - "... da se neko ne bi uvredio..." . Nigde u pravilima ne pise da to treba bilo ko da trpi!

Jako sam razocarana.
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
MisliŠ kaznu kao Što Če je kriger dobiti za sitt i slanje nuka na svog igrČa i uniŠtavanja acc da bi vi lakŠe noblali?

Trebalo bi kazniti one koji su u stanju da potprose 70% svoje vojske na fejkove a ne uzmu nista ..taktike valjda..strateske taktike :) Smejurija :)
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
A ovo nije pokuŠaj razoČaranih da se sve banuje na ovom forumu pa da nastavite svoje prljave igre iz zastora da niko ne vidi i ne Čuje a kamo li sluČajno napise...?? Ti razočarana ? ImaŠ jednu jednostavnu stavku na kraju prozora ( Odjava) i Čao...
Ovaj cijeli dan i naŠe pisanje idi zahvali drugu velikom vodji ljubljenom krigeru i neka ti on objasni kako ceŠ ostaviti sitt i dati mu koje selo...
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Naravno da postoji, ali ipak verujem da admini postuju pravila na kojima se celokupna igra i zasniva. Prljave igre? To ste valjda mislili da cemo se pokloniti pred straaasnim Wantedom - joj , nemojte nas napadati..jadni mi..dacemo vam odmah sela , sve sve sve..samo nas nemojte napadati :)

Ja bih ipak volela da mi ti objasnis kako se to daju sela nekome :) Ostavim ja sit kad krene vasa "akcija" , pa opet..nista..pf! Sva sela na broju.
 

Baba Andjuka

Member
Reaction score
0
Neznam ,da citaŠ (ako znaŠ to) ovo danas sta se sve ispisalo ,da ne traŽim bezze, znala bi..ali najlakŠe odeŠ i pitaŠ krigera on ce ti objasniti...slikovito najbolje.....
ajde idi tamo sa Čampom i skupljajte nuke zajedno...samo sad nadite viŠe od 200 ...:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Dragi moj, nacitani moj, ako vec citiras, citiraj bez promenjenog i jednog jedinog slovceta, jer ovo sto ti navodis nije citat, vec tvoj pokusaj ne znam vise ni cega. Kao sto te pitao Neji - jesi zadovoljio svoje unutrasnje potrebe? Srecan? Upikio se od srece?

Muka mi je od vas. Muka. Zar ne mozete da igrate jednu obicu igricu kao sav normalan svet , cemu ova dvosmislenost? I ironija? Ako umete i znate da igrate, neka vasa dela pricaju o vama a ne rekla kazala babske price, pljuvanje kojekvo i pokusaji "niskih udaraca" .

Kakav si ti to covek?I niko nije ovde glup da ne shvata ovaj tvoj "citat" , gde je usmeren i na sta se odnosi. A evo da ja tebi nesto kazem na onako jednostavan nacin, nenacitan nacin , kako bi rekli mudri ljudi na selu , i bez Dobrice Cosica - mozes na nam pljunes pod prozor ! Svima nama!

A svoje komplekse leci negde drugde!

Molim administratore, moderatore ili koga vec da reaguju. Ovde smo da igramo plemena, a ne da trpimo pokusaje nekog tamo nebitnog lika da nas vredja na nacionalnom nivou, i jos da nas pravi glupima i ludima - "... da se neko ne bi uvredio..." . Nigde u pravilima ne pise da to treba bilo ko da trpi!

Jako sam razocarana.

nek si i ti dosla , da mi ti kazes sta je i kako je ...meni je drago da ste vi ratnici i igrate obicnu igricu ..nek ti moj citat smeta a krigerov ti je u redu i pricas o dvolicnosti i pljuvanjui niskim udarcima ...jadnij ste nego sto mislite a tim samim postom si potvrdila ...i nadi gdje sam te to uvrjedio na nacionalnoj osnovi ?? samo se malo cupas na nesto cega nema ..prvo dokazi pa onda se javljaj ...
 

DeletedUser

Guest
Izvrtanje imena na spam temi nije isto kao vrijeđanje na ratnoj temi
Citat by Campo:
3. Aj ugasite ime Wanted i zovite se svi Bube smrdulje.


Baba andzelka, AT životinja, Blaterix i Čampo ovaj put prolaze bez bodovne kazne, uz usmenu opomenu.

Pošto neke igrače izuzetno smeta takva komunikacija, bilo bi lijepo da ju svedete na normalnu i pristojnu komunikaciju prikladnu za forum.

Vrijeđanje igračica u smislu :
Kao drugo, zenama je mjesto u kuhinji.. Odjavi se i idi na svoje mjesto..

definitivno nećemo tolerirati.

Igrač your side -th- 10 bodova.



Srdačan pozdrav.
 

DeletedUser

Guest
Sta ce nam toliko nukica kad nam vasi ljudi sad daju dzaba sela ;) Mora da im se svidja vas CASNI odnos prema saveznicima ;)
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nije mi jasno sto kvarite ugled Dise i ostali dobrih igraca iz WANTEDA?

I da, ovaj sto ima dvije srednje skole, msm da u danasnje vrijeme to nije za hvaliti se, ali ajde.

I nije mi jasno, sto ste se toliko prepali ako je uzeto par sela do vas, trabunjali ste kako ste velicanstveni dok ste bili podalje od fronta. A igraci koji su se borili na frontu nigdje nisu pisali ovakve nebuloze kao vi. Ugledaj te se malo na Disu i na ostale.
 
Status
Not open for further replies.
Top