Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
usudiš se tako pričat za najjačeg adc champa? level 20 si i ti sudiš xD jel znaš šta su rune? :p

nidalee je baš dosadna, samo spamaš q, al zato syndra, hahahahaha, evo sad igrao sa drugom premade, ismijali se :D jedna kugla petorica stunovana :) čekaju nas u bushu kod barona, kugla stun, pobacam ih sve iz grma ljudi se pogube :D pa onda w, sve moguće možeš bacat, da ne pišem kako su animacije odlične :D

sve u svemu, nemoj igrat syndru, manje ljudi koji će me znat counterovat :p

A da se sagneš ?
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
usudiš se tako pričat za najjačeg adc champa? level 20 si i ti sudiš xD jel znaš šta su rune? :p

nidalee je baš dosadna, samo spamaš q, al zato syndra, hahahahaha, evo sad igrao sa drugom premade, ismijali se :D jedna kugla petorica stunovana :) čekaju nas u bushu kod barona, kugla stun, pobacam ih sve iz grma ljudi se pogube :D pa onda w, sve moguće možeš bacat, da ne pišem kako su animacije odlične :D

sve u svemu, nemoj igrat syndru, manje ljudi koji će me znat counterovat :p

Ma ajde bolan sta se palis, vidis da sam 20 da nemam pojma, kao prvo ne znam tog championa syndu, mozda je vidio po neki put :D
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Ma ajde bolan sta se palis, vidis da sam 20 da nemam pojma, kao prvo ne znam tog championa syndu, mozda je vidio po neki put :D

mojne mi twitcha da diraš :D
nisi je nikad vidio u igri, slabe su šanse, to je drugi najneigraniji champ :D, ja je samo jednom vidio u igri :D
 

DeletedUser

Guest
tko sutra dobije dnevne nagrade...branitelj i napadač dana-red je da mu se iz suparničkog tabora pošalje 100 premiuma

ako se vodstva obaju plemena slože-bilo bi zanimljivo :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Campo : I Krigi kako prodjose napadi na Andya ? Krigi: Standardno brate,standardno :(

:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top